Лікар здоров'я
Форум для мам Черкасс

СВЯЗЬ С АДМИНИСТРАЦИЕЙ ФОРУМА: MAMACLUB13@GMAIL.COM

Спортивний клуб Левеня, Черкаси

Ремонт стиральных машин

Ремонт холодильников Черкассы

Перукар Черкаси

Массаж взрослым Черкассы

вологість:

тиск:

вітер:

• DayD
  • MariaKol
  • NataNata7
  • seria_prima
  • OkDon
  • EdSh
  • Dmet
  • Anna_Sch
  • Jamera
  • smaslift

• Кто был сегодня:

Зарег. на сайте
    Всего: 4594
    Новых за месяц: 21
    Новых за неделю: 9
    Новых вчера: 2
    Новых сегодня: 1
    Из них

Новички форума: 2260
    Друзей форума: 807
    Клуб мамочек: 70
    Мамин клуб: 1118
    Экономных мамочек: 317
    Организаторов СП: 4
    Партнеров сайта: 10
    Модераторов: 3
    Супермодераторов: 4
    Администраторов: 1

Приветствую Вас, Может останешься? · RSS 25.06.2019, 20:57:28
    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 1 из 1
    • 1
    Модератор форума: lisava  
    Форум для мам Черкасс » Благое дело » Им нужна наша помощь... » Допомога на лікування 6 річного хлопчика від раку (Терміновий збір коштів для Вані Кравченка)
    Допомога на лікування 6 річного хлопчика від раку
    kate_vasenkoДата: Воскресенье, 31.03.2019, 18:48:21 | Сообщение # 1
    Новенькая
    Статус: Скоро вернусь
    Район: Черкасский
    Дети: Ваня
    Доброго дня! Дуже сподіваюсь на вашу підтримку!

Ціна маленького життя.

Ця історія про хлопчика - мого рідного племінника та хрещеного сина. Минулої осені Ваня у своїх 6 років мав піти до школи, замість неї - невиліковний діагноз та нуль шансів на життя. Влітку діагностували рак - НЕЙРОБЛАСТОМА зачеревної порожнини 4 стадії. Проведено 6 сеансів хіміотерапії в Черкасах, проте вдалося лише призупинити погіршення ситуації - нуль шансів на життя. Нам відмовляли у провідних клініках багатьох країн - нуль шансів на життя. В лютому цього року ми знайшли клініку в Мюнхені (Німеччина), яка погодилась провести лікування - операцію з видалення пухлини, високодозну хіміотерапію та підсадку стовбурових клітин. З’явився шанс на життя! При проведенні повного лікування - дуже велика ймовірність повного видужання та відсутність рецидиву в майбутньому.
    Зараз мама Вані - моя сестра з ним в Мюнхені відновлюються після операції, яку провели в четвер 28 березня, на лікування своїми силами вже витратили близько 70 тис. євро. Для подальшого лікування потрібно ще 90 тисяч євро, на жаль таких коштів вже не маємо.
    Зупинити лікування - нуль шансів на життя.

Я хочу, щоб абсолютного нуля в житті дитини не існувало! Хочу, щоб він вилікувався та пішов до школи, побачив світ, і так само як і я повірив в добро, яке має перемагати!

Просити важко, але нам потрібна термінова фінансова допомога (2-5 тижнів), щоб продовжити лікування і дати дитині не просто шанс, а повноцінне життя.
    Оскільки сестра за кордоном, збір коштів проводжу також на своє ім’я - Васенко Катерина Миколаївна.

ПриватБанк: 5168757308817776
    Одержувач: Кравченко Юля (мама Вані)

Карти для переказів Укрсиббанк:
    5351290100613968 - грн
    5351290100613976 - usd
    5351290100613984 - eur
    Отримувач - Васенко Катерина (Vasenko Kateryna)

Номери рахунків Укрсиббанк:
    ГРН: 26209806422626
    USD: 26205806422631
    EUR: 26200806422636
    ПАТ “Укрсиббанк”, МФО 351005, ЄДРПОУ 3241410526, Васенко Катерина Миколаївна

Деталі та документи в групі ФБ https://www.facebook.com/No-cancer-life-264501597831733
    ВІККА http://vikka.ua/novini....wDjN14M
    Дякую!

Форум для мам Черкасс » Благое дело » Им нужна наша помощь... » Допомога на лікування 6 річного хлопчика від раку (Терміновий збір коштів для Вані Кравченка)
    • Страница 1 из 1
    • 1
    Поиск: