Лікар здоров'я Ваш лікар поруч
Реєстрація дитини на тимчасово окупованій території України - Форум для мам Черкасс 


 

Стирка ковров
 


 
Ремонт стиральных машин
 
Ремонт холодильников в Черкассах
 
 
 
 

 

 
Сайт города Черкасс 0472
 

вологість:

тиск:

вітер:


 
 • ЕкатеринаЕкатеринская
 • Амалия
 • rizik2012
 • olikaola
 • zolotaya14
 • MamaNatalia
 • elenamama
 • evgeniyakostyleva
 • Baby
 • sunny_sveta


 • Кто был сегодня:

  Зарег. на сайте
  Всего: 3548
  Новых за месяц: 50
  Новых за неделю: 13
  Новых вчера: 3
  Новых сегодня: 0
  Из них
  Друзей сайта: 1095
  Новичков сайта: 1296


  Приветствую Вас, Может останешься? · RSS 20.07.2018, 07:57:47
  [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
  Модератор форума: ☆чЕ®Nik@☆  
  Форум для мам Черкасс » В ожидании чуда » После родов » Реєстрація дитини на тимчасово окупованій території України (реєстрація народження, на окупованій території)
  Реєстрація дитини на тимчасово окупованій території України
  супермамаДата: Пятница, 09.02.2018, 13:23:56 | Сообщение # 1
  Знакомая
  Группа: Мамин клуб
  Сообщений: 171
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Камянка
  Дети: сыночек Артем
  Имя: Тамила
  Як та в які строки зареєструвати дитину, народжену на тимчасово окупованій території України

  Як правило, проблема реєстрації в Україні дітей, які народилися на тимчасово окупованій території України (Автономна Республіка Крим, м. Севастополь та окремі райони Луганської та Донецької областей) знайома багатьом українським сім»ям. Якщо дитина народилася на тимчасово окупованій території України, то лише через суд можна встановити факт народження такої дитини та отримати українське свідоцтво про народження.

  24.02.2016 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо встановлення факту народження або смерті на тимчасово окупованій території України». Таким чином, для отримання свідоцтва про народження дитини, яка народилася на тимчасово окупованій території України, необхідно:
  1)звернутися до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану в межах території, підконтрольній легітимній владі України, та отримати письмову відмову, яка має бути використана при підготовці заяви до суду (відмова видається відділом державної реєстрації актів цивільного стану у день звернення особи з цього питання);
  2)подати до будь-якого суду (за межами такої території незалежно від місця проживання заявника) заяву про встановлення факту народження особи на тимчасово окупованій території України, а разом з нею — належні докази та квитанцію про сплату судового збору.
  Така заява подається батьками дитини чи іншими заінтересованими особами і в ній повинно бути зазначено:
  — який факт заявник просить встановити та з якою метою;
  — виклад доказів, що підтверджують факт народження дитини, місце і дату, та вказано імена батьків (доказами у справі можуть бути письмові докази: оригінали чи копії медичних документів, у тому числі папери, складені на тимчасово окупованій території; пояснення заінтересованих осіб, їхніх представників, свідчення свідків, речові докази, зокрема звуко- і відеозаписи, висновки експертів).
  Необхідно зазначити, що такі справи розглядаються судом невідкладно з моменту надходження відповідної заяви. За результатами розгляду заяви суд постановляє рішення про встановлення факту народження дитини із зазначенням відомостей про батьків або (у разі неналежної форми заяви або відсутності вказаних у заяві документів) про повернення заяви, або (у разі недостатніх доказів) про відмову. Суд має роз’яснити порядок оскарження рішення та невідкладно видати копію рішення заявнику.
  Звертаємо увагу, що свідоцтво про народження видається у відділі державної реєстрації актів цивільного стану при зверненні однієї з осіб, які мають подавати до суду заяву про встановлення факту народження, для чого заявник подає до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану копію рішення суду про встановлення відповідного факту. Одночасно подаються необхідні для державної реєстрації народження документи: паспорта або паспортні документи, що посвідчують особи батьків, особу заявника, документ, який є підставою для внесення відомостей про батька дитини (свідоцтво про шлюб, спільна заява матері та батька дитини, заява матері), які у кожному випадку розглядаються працівниками відділу окремо, відповідно до Сімейного кодексу України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» та інших актів законодавства.


   
  Форум для мам Черкасс » В ожидании чуда » После родов » Реєстрація дитини на тимчасово окупованій території України (реєстрація народження, на окупованій території)
  • Страница 1 из 1
  • 1
  Поиск:

   
  Купить детскую одежду
   
  Детские игрушки на сайте kingdomtoys.com.ua