Семена цветов и овощей Лікар здоров'я
Форум для мам Черкасс
Клініка Сім'я Черкаси

СВЯЗЬ С АДМИНИСТРАЦИЕЙ ФОРУМА: MAMACLUB13@GMAIL.COM

Стирка ковров

Ремонт холодильников в Черкассах

Ремонт стиральных машин

вологість:

тиск:

вітер:

• ladochkaya
  • ann1988
  • Январская
  • Лиса
  • Cat
  • knyazna
  • AnastasiaI1
  • Зиронька
  • Stksenija
  • Антошка4

• Кто был сегодня:

Зарег. на сайте
    Всего: 4392
    Новых за месяц: 119
    Новых за неделю: 21
    Новых вчера: 0
    Новых сегодня: 0
    Из них

Новички форума: 2063
    Друзей форума: 803
    Клуб мамочек: 70
    Мамин клуб: 1118
    Экономных мамочек: 316
    Организаторов СП: 5
    Партнеров сайта: 9
    Модераторов: 3
    Супермодераторов: 4
    Администраторов: 1

Приветствую Вас, Может останешься? · RSS 16.02.2019, 06:52:37
    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 1 из 1
    • 1
    Модератор форума: Сью, ☆чЕ®Nik@☆  
    Форум для мам Черкасс » В ожидании чуда » Подготовка и роды » 10 прав жінок, якими часто нехтують у пологових будинках.
    10 прав жінок, якими часто нехтують у пологових будинках.
    AfinnaДата: Понедельник, 28.01.2019, 23:01:28 | Сообщение # 1
    Богиня
    Статус: Скоро вернусь
    Район: Волкова
    Дети: синочки
    Щоб захистити себе, жінка має знати свої права під час вагітності та у пологах. Також це впливатиме на подальше життя і здоров'я дитини. Про це говорить Анна Петровська із громадської організації "Природні права Україна" на форумі "Право на гідні пологи" у Черкасах.

"Кожну процедуру лікар має пояснити: що це, навіщо потрібне. Породілля має підтвердити маніпуляцію, чи відмовитися. При цьому мають поважати вибір жінки. У пологовий будинок вагітна приходить на свято народження власної дитини. Інші люди знаходяться поряд, щоб допомогти природньому процесу народження", - говорить Петровська.

Gazeta.ua зібрала головні права породіллі, які часто нехтують у медзакладах.

1. Кожна жінка має право у пологовий будинок запросити двох людей. Це можуть бути близькі або професійні помічники - лікар, акушерка, доула. Хоча зараз у більшості лікарень дозволяють присутність лише однієї людини.

2. Усі, хто заходитимуть до кімнати, мають запитувати на це дозволу. Будь-яке медичне втручання до дитини теж має бути узгоджене. Кожна жінка має право і може, якщо немає обгрунтованих підстав для перебування у пологовому будинку, піти додому раніше. Для цього лише потрібно підписати відповідну заяву в головного лікаря.

3. Під час процесу народження має забезпечуватися можливість жінці рухатися так, як їй зручно, їсти чи пити за бажанням.

4. Жінка у лікарні має право на індивідуальну комфортну пологову кімнату. Також право на гідні умови проживання. Наприклад, був випадок у одному із львівських пологових, коли вимкнули гарячу воду через економію бюджету. Жінки не мали змоги помитися.

5. У перший період пологів серцебиття дитини має перевірятися за допомогою акушерського фонендоскопу, а не робити усім кардіотокографію. Дослідження показали, що використання КТГ збільшує вірогідність, що робитимуть кесарський розтин.

6. Не рекомендується для пологів положення на спині. Воно погіршує стан дитини і може викликати більшу кількість втручань, аж до кесарського розтину. Породілля може вибрати положення навпочіпки, з опорою на партнера та інші.

7. Не слід примушувати жінку тужитися. Вона може втомитися і дитина не зможе зайняти оптимальне положення. Тоді є вірогідність виникнення порушень і знадобляться зайві втручання.

8. Дитина одразу після народження має бути покладена на груди матері у шапочці та носочках. У контакті з матір'ю шкіра до шкіри лікар оглядає дитину. Новонароджений має перебувати на мамі упродовж двох годин. Тоді ж відбувається перше годування грудьми.

9. Жінка має право вибирати лікаря для ведення вагітності та пологів. З цього року не ускладнену вагітність можуть вести сімейні лікарі та терапевти. За необхідності терапевт скеровує вагітну до акушера-гінеколога вищої ланки. У бригаді чергують два-три фахівця. Якщо з тим лікарем, який уже почав приймати пологи, не складається контакт, то навіть під час пологів жінка може попросити змінити їй лікаря.

10. Жінка не має витрачати власні кошти на аналізи та прийом пологів. Із червня цього року буде визначено перелік аналізів під час проходження вагітності, які буде оплачувати держава.

Я знаю,ничто не происходит без причины.Когда закрывается одна дверь-другая открывается.
    Volo filia mea!

HoroshayaДата: Вторник, 29.01.2019, 11:31:28 | Сообщение # 2
    Знакомая
    Район: ЮЗР
    Дети: Любимые
    интересная информация!

пунк 6. на спине низзя, а когда сажают в пресловутое кресло полулежа, это как бы на спине?

пункт 7. т.е. тужиться только тогда, когда самой захотелось?

пункт 9 круто!

пункт 10 Дык, сейчас бесплатно, если настоять. а "з червня" получается платно станет?

Кто в курсе, просвятите. 13

Новый комплект -перчатки сенсорные, повязка на голову, шарф из США

mamminaДата: Вторник, 29.01.2019, 13:21:09 | Сообщение # 3
    ortus si sum bellus
    Район: ПЗР
    Дети: синок та 2 донечки
    Прокоментую)
    Цитата Afinna ()
    1. Кожна жінка має право у пологовий будинок запросити двох людей.

так і було, халат і бахіли і чоловік заходив до палати і сидів скільки було треба. Зараз навіть можна залишатися в палаті на ніч. Бо палати На Конева одномісні.
    Цитата Afinna ()
    2. Усі, хто заходитимуть до кімнати, мають запитувати на це дозволу. Будь-яке медичне втручання до дитини теж має бути узгоджене. Кожна жінка має право і може, якщо немає обгрунтованих підстав для перебування у пологовому будинку, піти додому раніше. Для цього лише потрібно підписати відповідну заяву в головного лікаря.

кожен раз коли приходили спершу стукали, запитували: можна? Коли приходили робити якісь процедури спершу розповідали, а потім запитували згодна чи ні. Про піти раніше не цікавилася
    Цитата Afinna ()
    3. Під час процесу народження має забезпечуватися можливість жінці рухатися так, як їй зручно, їсти чи пити за бажанням.

так і було. Акушерка постійно і пити подавала, і ходити і їсти пропонували принести
    Цитата Afinna ()
    4. Жінка у лікарні має право на індивідуальну комфортну пологову кімнату. Також право на гідні умови проживання. Наприклад, був випадок у одному із львівських пологових, коли вимкнули гарячу воду через економію бюджету. Жінки не мали змоги помитися.

була індивідуальна палата, зі своїми зручностями, безкоштовна. Без євроремонту, але мені не було це важливим пунктом)))
    Цитата Afinna ()
    5. У перший період пологів серцебиття дитини має перевірятися за допомогою акушерського фонендоскопу, а не робити усім кардіотокографію. Дослідження показали, що використання КТГ збільшує вірогідність, що робитимуть кесарський розтин.

був і фонендоскоп і ктг часто
    Цитата Afinna ()
    6. Не рекомендується для пологів положення на спині. Воно погіршує стан дитини і може викликати більшу кількість втручань, аж до кесарського розтину. Породілля може вибрати положення навпочіпки, з опорою на партнера та інші.

про положення пологів теж вирішували вже з акушеркою разом. До останнього я ходила, на кріслі не народжувала
    Цитата Afinna ()
    7. Не слід примушувати жінку тужитися. Вона може втомитися і дитина не зможе зайняти оптимальне положення. Тоді є вірогідність виникнення порушень і знадобляться зайві втручання.

туж теж пощастило) тужитися мені говорили тільки тоді коли я це хочу зробити
    Цитата Afinna ()
    8. Дитина одразу після народження має бути покладена на груди матері у шапочці та носочках. У контакті з матір'ю шкіра до шкіри лікар оглядає дитину. Новонароджений має перебувати на мамі упродовж двох годин. Тоді ж відбувається перше годування грудьми.

так і було. Лежали вдвох в пологовому залі, потім ще раз перевірила акушерка стан після пологів і лише тоді перевели в палату

Цитата Afinna ()
    9. Жінка має право вибирати лікаря для ведення вагітності та пологів. З цього року не ускладнену вагітність можуть вести сімейні лікарі та терапевти. За необхідності терапевт скеровує вагітну до акушера-гінеколога вищої ланки. У бригаді чергують два-три фахівця. Якщо з тим лікарем, який уже почав приймати пологи, не складається контакт, то навіть під час пологів жінка може попросити змінити їй лікаря.

10. Жінка не має витрачати власні кошти на аналізи та прийом пологів. Із червня цього року буде визначено перелік аналізів під час проходження вагітності, які буде оплачувати держава.

про це теж знала, ще відразу говорила моя Г що будуть такі нововведення

По факту можу сказати, що все залежить від особистої налаштованості та обізнанності і від того, який акушер вам попадеться! Мені в 2009 році з акушеркою (Чехова) не пощастило, згадую з жахом ті пологи...А наступні 2 рази в 2015 (Конева) та 2018 (Конева) дуже пощастило, бо були супер акушери! Ці пологи просто як казка) Після них я дуже швидко відходила і ніхто не вірив, що я недавно народила) Останній раз навіть без розривів та розтинів!

miss_lenaДата: Вторник, 29.01.2019, 18:19:06 | Сообщение # 4
    Знакомая
    Район: Мытница
    Дети: Лена
    Загалом, все так і було. Дуже пощастило з лікарем.

malishДата: Вторник, 29.01.2019, 18:44:38 | Сообщение # 5
    Знакомая
    Район: Центр
    Дети: Есть два счастья
    Теж в принципі так і було лише по пунктах 6 ,7 ,10 деякі моменти не відповідності

Лучшее, что мы можем дать нашим детям, - это научить их любить себя.

☆чЕ®Nik@☆Дата: Четверг, 31.01.2019, 18:58:08 | Сообщение # 6
    Love_is
    Район: Черкассы
    Дети: Love_is
    Цитата Afinna ()
    4. Жінка у лікарні має право на індивідуальну комфортну пологову кімнату. Також право на гідні умови проживання.

К сожалению, в большинстве бесплатных палат в наших роддомах условия называть "гідними" язык не поворачивается.

Цитата Afinna ()
    9. Жінка має право вибирати лікаря для ведення вагітності та пологів.

Это право и ранее было, но подразумевало в себе плату за свой выбор. Я не думаю, что что-то изменится.

Цитата Afinna ()

Анализы и так должны быть бесплатными, только драли 3 шкуры за них, я не думаю, что ситуация изменится.

LikaДата: Четверг, 31.01.2019, 19:01:18 | Сообщение # 7
    Многоликая
    Район: Мытница, Днепроплаза
    Дети: Сонечко
    Цитата Afinna ()

как по мне спорный вопрос, как определить это первый период или нет? вдруг стремительные роды?
    а еще как по мне фонендоскопом нормально все не послушаешь, и если не дай Бог что случится. обвинят врачей, и им лучше перестраховаться и послушать через КГТ.

amosyaДата: Четверг, 31.01.2019, 23:07:12 | Сообщение # 8
    Благословенная
    Район: Сосновский
    Дети: дочка, сыночек и сыночек
    У меня за трое родов вопросы по 9 и 10 пунктах.
    Я столкнулась с тем, что имееш право выбрать врача, но он также имеет право тебя не взять, если ты не с его участка. Во 2 Б меня футболили, то таки нашли врача (дядька в возрасте уже). ПС. денег за постановку на учет никому не предлагала.
    В 1 и 3 Б стояла у своей участковой (и она при мне на приеме медсестре жаловалась, приходят, мол, с других участков, работу за колегами приходится делать.)
    Про анализы: сдавала все платно в роддомовской лаборатории, когда была уже с опытом, от дорогих отказывалась.

Будь реалистом - планируй чудо!

Форум для мам Черкасс » В ожидании чуда » Подготовка и роды » 10 прав жінок, якими часто нехтують у пологових будинках.
    • Страница 1 из 1
    • 1
    Поиск:

Купить детскую одежду

Детские игрушки на сайте kingdomtoys.com.ua