Лікар здоров'я Ваш лікар поруч
Рассказы про роды - Страница 46 - Форум для мам Черкасс

Ремонт холодильников в Черкассах

Стирка ковров

Ремонт стиральных машин

Сайт города Черкасс 0472

вологість:

тиск:

вітер:

• Leno4ek
  • korsun1234u
  • Alenyshka89
  • lerarubanaya
  • Мария-15
  • AnnaAnisimova
  • ЛиЛу
  • Fora
  • Bayanrik
  • Irisha88

• Кто был сегодня:

Зарег. на сайте
    Всего: 3585
    Новых за месяц: 54
    Новых за неделю: 14
    Новых вчера: 3
    Новых сегодня: 1
    Из них
    Друзей сайта: 1097
    Новичков сайта: 1332

Приветствую Вас, Может останешься? · RSS 15.08.2018, 21:50:45
    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 46 из 46
    • «
    • 1
    • 2
    • 44
    • 45
    • 46
    Модератор форума: Сью, ☆чЕ®Nik@☆  
    Форум для мам Черкасс » В ожидании чуда » Подготовка и роды » Рассказы про роды (как это было)
    Рассказы про роды
    holdaДата: Понедельник, 15.02.2016, 22:56:07 | Сообщение # 1126
    Местный Флудер
    Статус: Скоро вернусь
    Район: Миру Мир
    Дети: крестники и моя конфетка)
    Цитата archilovna ()
    Мы от всего отказались, от мази в глаза ребенку, чем вызвали шок у неонатолога

Это еще что?

Добавлено (15.02.2016, 21:46:53)
    ---------------------------------------------

Цитата zhannet ()
    с распущенными волосами было жутко не удобно... жарко.. короче кошмар

Капец

Добавлено (15.02.2016, 21:56:07)
    Yusya, ваши малыши при виде роддома уже поняли, что можно выпрыгивать 14

Ребёнок рождает родителей. Станислав Ежи Лец

GoodMammyДата: Понедельник, 15.02.2016, 22:57:02 | Сообщение # 1127
    Мудрый советчик
    Район: 700-летия
    Дети: Масик и Милашка
    Цитата Shotenka ()
    я золото сняла еще дома, цепочки и кольца, побоялась, что украдут, пока буду спать

Я бы тоже сняла если б знала, что в операционную попаду. У меня просто КС было очень неожиданное для всех (я в этой теме писала). Совсем другие планы у меня были на тот день, так что я на операционный стол легла со многим, что не положено вообще-то: полный желудок, макияж на лице, украшения, футболка, в которой я ходила по улице (поверх нее хоть куртка была, то она была чистая). Хвостика на голове не было, потому что была свежая красивая укладка 10 Зато моя куколка в первый раз маму увидела красивой, а не вымученной многочасовыми родами. 14

holdaДата: Понедельник, 15.02.2016, 23:00:28 | Сообщение # 1128
    Местный Флудер
    Район: Миру Мир
    Дети: крестники и моя конфетка)
    Цитата Sveto4k@ ()
    Один врач с дной стороны , второй с другой тряпку держат и давят..

Ужас!

Добавлено (15.02.2016, 22:00:28)
    Цитата GoodMammy ()
    Я бы тоже сняла если б знала, что в операционную попаду

Как была на операции даже не задумалась над этим...

Ребёнок рождает родителей. Станислав Ежи Лец

Сообщение отредактировал holda - Понедельник, 15.02.2016, 23:01:00

mamaNatashaДата: Среда, 17.02.2016, 22:12:39 | Сообщение # 1129
    Новенькая
    Район: Черкассы
    Дети: дочь
    Я -мама уже 1,8...
    Но как вспомню... перечитала здесь все-все истории про роды...от корки до корки! А было все совсем по другому))
    Беременность первая - проходила хорошо, без осложнений. ПДР - 01.06.2014, родила - 07.06.2014. С 03.06.2014 - в отделении патологии на Чехова... Осматривали меня там...все хорошо...ждем - прыгаем на мячике... Я там долго не задерживалась - отмечалась и домой...
    Итак тот день...
    Просыпаюсь ночью с 5-го на 6-е число (где-то в 2 ночи)- как всегда - в туалет...Ложусь - чувствую хватает животик. Лежу-думаю - что такое?! Уснуть не получается...хватает и хватает... Оно? Схватки? Не особо и больно...не понятно... Пытаюсь уснуть...не могу - хватает и мешает спать! Давай - считать интервал и засекать)) точно - походу схватки... Взяла блокнот - подсвечивая телефоном - записываю схватки) Никого не трогаю себе... Муж просыпается - и тут картина - я с телефоном и блокнотом))))))))) Говорю - спи, походу схватки...не сильные, все нормально - рано еще, спи! Я ж на курсы ходила на Чехова - там все рассказали)) У меня интервал в среднем - 10-15 мин и по 30 сек... Короче - рано! К утру усилилась боль - уснуть так и не получилось. Но интервал уменьшился до 8 мин... не густо)) Муж в панике - поехали, говорит. А я в душ сходила, голову помыла, накрасилась)) И при этом - схватки)) А я - само спокойствие)
    Приехала к 8 в патологию - на осмотр - а нет - фигушки! Тренировочные схватки... Иди прыгай на мячике! Капец!
    Дали мне вальерьяночки - я правда и уснула днем - и поспала два часа! А тренировочные то схваточки не прекращаются... все так и хватает - правда, я уже не записывала...
    И по ступенькам ходила туда сюда... И на день рождение сходили))) Все время с этими тренировочными схватками!!!
    Пришло время ко сну...час ночи... спать не могу... мешают они спать - эти схватки.-.. Мужа успокоила - хоть кто-то выспится))
    А я крутилась вертелась... Короче - все больнее и больнее.... А интервал тот же...8-10 минут... Опять не спала всю ночь... В этот раз поехали раньше - но это суббота... и че-то все занятые такие... Короче - прокорчилась я до 11 - чтоб услышать долгожданное - пошли наверх - будем рожать! Раскрытие - на 2.
    Ох - а еще и машина не заводится у мужа (он меня привез утром и я его домой отправила - все равно на машине - 15 минут и у меня)...надо же - я рожаю - а она не заводится! Он с сумками - в такси) И в 12 у меня! У нас совместные роди были!
    Будущий папа перепуганный... а я - его успокаиваю))))
    Мы не договаривались ни с кем... но нам безумно повезло, как мне показалось) Врач - располагающая, акушер - тоже...
    Говорили - если буду их слушать все будет хорошо) Ну я и слушала)))
    В душ ходила - на мячике прыгала! Там оказалось легче - намного легче переносить боль...Ох.... короче, в три дня - пробили пузырь. Воды ж так и не отошли... Воды - чистые...прозрачная тепленькая водичка....Схваточки участились....
    А открытие- только на 7...
    Ходила опять в душ, опять на мяч... Муж помогал, отводил, за ручку держал! Без него - совсем бы не справилась)))))))))))
    Стимулировали...и тогда то - я и ощутила всю прелесть схваток.... короче - больно! Но - я не кричала... просто корчилась... и с капельницей по палате ходила...на подоконник опиралась...
    А крики - доносились рядом...одна родила, вторая родила...третья...а я все никак! Думаю - чего кричать то?! А стремно, блин...орут нормально!
    А я не кричала - даже разговаривать не хотелось...
    Потуги есть? спрашивала акушер...а я - фиг его знает...болит жуть...хватает и хватает! Муж вышел в коридор - ему стало не по себе - от того, что мне помочь не может...да и я только мычу хожу и корчусь... я даже и не заметила...
    Потом начались потуги - жесть! Такое ощущение - что сейчас кааак усрешься ( извините - но так и есть 14 ).... Вот теперь - потуги есть! Рожаем!
    Долго...долго- но к 22.00 - все случилось! Без разрывов - 3,700 кг и 57 см - и как она туда поместилась?! Мама - молодец!
    О счастье! Как замечательно - как в прострации...малышка на папу похожа! Все счастливы....и папа и мама...

Двое суток не спала... и с тех пор так и не выспалась...Но такое счастье! И совсем не страшно! Но больно, чего уж тут таить... Только вот - нет ничего, чего бы женщина не перенесла - я в этом убедилась!

InnusikДата: Среда, 17.02.2016, 22:20:13 | Сообщение # 1130
    Мудрый советчик
    Район: Черкаси
    Дети: Анна та Ангеліна
    mamaNatasha, гарна розповідь. а пологи довгі, як на мене. ти молодець!

mamaNatashaДата: Среда, 17.02.2016, 22:32:58 | Сообщение # 1131
    Новенькая
    Район: Черкассы
    Дети: дочь
    Innusik, спасибо! 15 13

Daisy5335Дата: Пятница, 19.02.2016, 00:42:35 | Сообщение # 1132
    Частичка форума
    Район: Центр
    Дети: Тимофій, Мирослава
    Вирішила написати по свіжій пам’яті ))
    Вагітність друга, пологи другі.
    З 18 тижня стояв песарій, тому лягла в патологію у 37,4 тижні(12.02.2016), щоб зняти його і чекати вже пологів. В той же день зняли песарій, але нічого відрязу не почалось. Я хотіла народити в будь який день тільки не 14.02 )) тому вирішила не скакати нічого спеціально не робити, щоб випадково не народити 14-го 10 я все чекала коли той День закоханих скінчиться, от дочекалась вечора, і лягла спати)) Мені так гарно спалось, всю ніч проспала, хоча до того останні місяці по півночі не спала… Зранку обхід лікаря десь о 9, він сказав пішли подивимось, що там у тебе, я не очікувала. Що він мене дивитиметься взагалі думала почнеться щось та тоді вже… я собі з спокійною душею іду на крісло, взагалі не думаючи, що можу сьогодні народити. Він дивиться і говорить, «ох яка шийка» , я питаю «яка?» 8 , а він «м’яка розглажена, 2 пальці, сьогодні народиш», я якось не взяла до уваги, думаю, та з таким відкриттям ще походить можна, і пішла собі. Але всетаки позвонила чоловіку сказала щоб приїхав забрав деякі речі, «а раптом дійсно нарожу» 14 .
    Я вирішила поснідати легенько, щоб і сили були та і їсти ж хотілось (на перших пологах пошкодувала що їла перед самими пологами, бо і нудило і рвота була) Почала легкий сніданок, але він він плавно перейшов у не зовсім легкий... 10 я собі їм, заходить лікар питає чи є якісь зміни, я кажу, що немає , і питаю «мені мабуть краще не їсти?» а він « так, не варто». Але це вже було пізно 3 14 Я поїла та прилягла, живіт твердіє, але безболісно, я нічого не засікаю, бо все ж не вірю що народжу саме в той день 10 Пішла помила голову, лікар зайшов, каже "готуєшся, красу наводиш?" 14 а я думаю, ну а як же, щоб потім з схватками не мить...)) не найшла ні у кого фена, ходила махала косима щоб швидше висохли. Тут лікар-інтер захотів ктг записати... ну я і пішла, думаю хай подивляться чи то схватки чи чому живіт твердіє... записали ктг, лікар глянув, каже "схватки ідуть" а я така рада, що не відчуваю, а вони ідуть 10 ще й на крісло мене погнав, подивився, каже "3 пальці, давай клізма, душ і йдем народжувать" Я якось з несподіванки аж переживати почала... взяли кров, пішла я в душ, поки викупувалась, уже почались легкі схватки. Зібрала речі ходила по коридору шукала хто мене поведе в родзал, а вони всі обідають... лікар мій каже "чого ти тут ходиш?" кажу"ніхто мене не веде" він насварився на медсестер, каже "зараз тут народимо"... 10
    У 12 годин я в родзалі, акушерка мені не сподобалась, нічого мені не говорить, навіть не сказала як її звати... через пару хвилин подивився лікар і пробив пузир, відкриття 4см. Акушерка наказала сісти на м'ячик і поставила мені катетор у вену. Я сижу на м'ячику, схватки середньої сили, сказали засікти за 10 хв скільки схваток і скільки триває одна, вийшло 5 схваток по 25-30 секунд. Нічого ніхто мені не сказав і пішла та акушерка, заходила якась мила молоденька лікарка, говорила зі мною, слухала сердечко доці, а схватки все набирали свою силу... тут зайшов лікар і подивився, 6см, чекає ще схватку і говорить "на схватці 7см". Я рада що швидко процес іде, бо вже складнувато спокійно дихати і переносить схватки. Почало мене нудить від тих схваток, я попиваю по троху воду, а лікар побачив і заборонив... ізвєрг 7 Молоденька ця лікарка зробила мені "комплімент" , що по мені не видно коли у мене схватка... 10 а я про себе думаю " аби ви знали як я себе стримую щоб спокійно дихати і не стогнати, як хтось в сусідньому родзалі" 10 десь у 13:45 час для мене зупинився, я була ніби то десь не там... дивлюсь на годинник, а він ніби став, а у мене схватка якась сплошна і ніяк не проходить... таке відчуття що я і не дихаю і взагалі хтозна де... потім я починаю відчувати ніби трохи підтужує, я думаю, та ще рано, ось тільки 7см було недавно... виглядаю, гукаю щоб хтось прийшов (я взагалі скромна, не голосно зву) вони не чують, у них там музика грає... я голосніше і нарешті повзе моя акушерка... кажу подивіться, а то ніби тужить... вона подивилась, каже "давай попробуєм потужиться" я попробувала, і тут вона горлопенить, гукає лікаря. Мене скидають з того ліжка на якому я "пробувала тужиться" і перелажу я на крісло вже на якому народжують... прийшов лікар, все якось швидко, вколов мені якийсь укол в низ живота, я взагалі не зрозуміла що це і навіщо... прийшла ще та молоденька лікарка, я тут я почала тужитись, одна потуга, друга, відчуваю дуже великий тиск в одному саме місці (як виявилось саме там і порвалась трохи) тут вже головка вийшла, і ще за одним подихом народилась моя принцеска. Така маленька, рожевенька, така хвиляста пуповина (чомусь звернула на неї увагу) поклали на мене, вона тихенько постогнала, її потерли по спинці щоб покричала, вона трохи голосніше постогнала (у мене і син не сильно кричав)але сказали що все добре, хароша дівчинка )) чомусь плацента довго не відходила (хоч і вкололи відразу окситоцин) я вже переживать почала... але все нормально, відійшла, і тут почалось пекло... акушерка запхала зеркало роздивитись що там і як... ох і відчуття жахливе 2 виявилось що трохи порвалась шийка (лікар був здивований, бо дуже гарно вона відкривалась) наклали один шов, не дуже приємно, але не боляче. Потім прийшов час зашити "тріщинку" (якби то дійсно тріщинка то хай би так залишили)... акушерка попередила що буде боляче, ввела обезболююче, але не чекаючи коли воно подіє почала шити... і тут я дала волю почуттям... як почала я кричати, що не чіпайте, залиште так, "ой" та "ай", кажу " краще я б ще раз народила"... мене санітарка і молода лікарка відволікають як можуть, а мені байдуже, такий жахливий біль цієї "вишивки" 7 санітарка каже" подивись який гарний у тебе синок!" я тут і отямилась 14 "Який СИНОК??" це ж дівчинка?!! Потім питаю "дівчинка???" а вони "так-так"... ох і налякали 14 нарешті дошили, потім ще звісно в добавочку спиртом почвекали по цьому живому м'ясі.... ух ... мені так хотілось зарядить ногою в акушерку... 7 3 от і закінчились муки (більші муки коли шили ніж всі схватки і пологи)
    Час народження 14:05, вага 3100, 51см. Доця шла рукою вперед як і її старший братик (що за діти такі у мене, не жаліють мене зовсім 15 )
    От і кінець моїй історії 10 якщо запитати у мене зараз чи я захочу ще дітей, я трохи вагаючись скажу, що може, але не скоро, але з кожним днем мої вагання все менші і менші 12

Тимофій народився: 3300гр, 53см
    1 зуб - 3.05.2014, 2 зуб - 18.05.2014
    Мирослава народилась: 3100гр, 51см.

KittycatДата: Пятница, 19.02.2016, 00:55:11 | Сообщение # 1133
    Хорошая знакомая
    Дети: донечка
    Daisy5335, молодець, така гарна історія пологів

N@t@lo4k@Дата: Пятница, 19.02.2016, 00:59:20 | Сообщение # 1134
    Мудрый советчик
    Район: Кинотеатр "МИР"
    Дети: Ярославчик,Богданка
    гарна розповідь, Юль! після таких розповідей так настрій піднімається і аж ностальгія трошки бере 3
    Цитата Daisy5335 ()
    "Який СИНОК??" це ж дівчинка?!! Потім питаю "дівчинка???" а вони "так-так"... ох і налякали

14
    Цитата Daisy5335 ()
    мені так хотілось зарядить ногою в акушерку...

яка ж ти добра дівчинка 10 14
    Цитата Daisy5335 ()
    якщо запитати у мене зараз чи я захочу ще дітей, я трохи вагаючись скажу, що може, але не скоро, але з кожним днем мої вагання все менші і менші

:4: молодець))) давай по Катіних стопах 12

Сообщение отредактировал N@t@lo4k@ - Пятница, 19.02.2016, 01:02:03

LovemasikДата: Пятница, 19.02.2016, 01:03:13 | Сообщение # 1135
    Мудрый советчик
    Район: ЮЗР
    Дети: есть
    Цитата Daisy5335 ()
    (більші муки коли шили ніж всі схватки і пологи)

Я с тобой согласна, роды мне были куда лучше чем когда шили долго и нудно. Спасибо за рассказ 13

AfinnaДата: Пятница, 19.02.2016, 01:07:21 | Сообщение # 1136
    Богиня
    Район: Волкова
    Дети: синочки
    Цитата Kittycat ()
    Daisy5335, молодець, така гарна історія пологів

13

Я знаю,ничто не происходит без причины.Когда закрывается одна дверь-другая открывается.
    Volo filia mea!

catostapetsДата: Пятница, 19.02.2016, 07:08:03 | Сообщение # 1137
    Мудрый советчик
    Район: Westwood
    Дети: Єва, Даня, Саня, Тім, Наомі
    Цитата Daisy5335 ()
    От і кінець моїй історії якщо запитати у мене зараз чи я захочу ще дітей, я трохи вагаючись скажу, що може, але не скоро, але з кожним днем мої вагання все менші і менші

гарна історія!!! І настрОй правильний!!! Підтримую, дітки - це таке щастя, що його повинно бути багато!!!
    Цитата N@t@lo4k@ ()
    давай по Катіних стопах

я і не проти. Я вже не раз казала, що я тайний агент вербовщик в ряди багатодітних мам :)))

Добавлено (19.02.2016, 06:08:03)
    Daisy5335, Юля, а тебе ще раз вітаю з донечкою-принцескою!!!! Нехай вона тільки радує!!!!

7000г. 64см
    1 мес. - 5070г, 59см. 4 мес. - 7800г
    2 мес. - 6000г, 61см 5 мес. - 8000г, 68см
    9 мес. - 9000г 69 см 12мес. - 9700г 77см
    1,2 зуб - 2.05.2014, 3,4 зуб - 2.07, 5,6 зуб - 10.07, 7 зуб - 15.07, 8зуб- 16.10

apple33treeДата: Пятница, 19.02.2016, 09:02:56 | Сообщение # 1138
    Частичка форума
    Дети: Дочка і син
    Цитата Daisy5335 ()
    нарешті дошили, потім ще звісно в добавочку спиртом почвекали по цьому живому м'ясі.... ух ... мені так хотілось зарядить ногою в акушерку...

і недаремно, треба було зарядити. Взагалі то треба було б знеболити якось. Вітаю з донечкою!

"Планете не нужно большое количество "успешных людей". Планета отчаянно нуждается в миротворцах, целителях, реставраторах, сказочниках и любящих всех видов. Она нуждается в людях, рядом с которыми хорошо жить. Планета нуждается в людях с моралью, которые сделают мир живым и гуманным. А эти качества имеют мало общего с "успехом", как он определяется в нашем обществе."
    Далай Лама

KvitochkAДата: Пятница, 19.02.2016, 09:40:12 | Сообщение # 1139
    Мудрый советчик
    Район: Казбет
    Дети: синочок
    Daisy5335, красива історія і головне зі щасливим кінцем)

JunonaДата: Пятница, 19.02.2016, 09:56:23 | Сообщение # 1140
    Мудрый советчик
    Район: Петровского-Горького
    Дети: доченька и сыночек
    mamaNatasha, Daisy5335, какие хорошие рассказы! Счастья вашим деткам-конфеткам! 13

0 мес - 2850, 50 см, 1 зуб в 4,5 мес.
    6 мес. - 7000, 65 см
    12 мес. - 8180, 71 см, 8 зубов
    18 мес. - 10000, 78 см, 16 зубов
    Пошли в ясли 14.08.17

InnusikДата: Пятница, 19.02.2016, 10:33:14 | Сообщение # 1141
    Мудрый советчик
    Район: Черкаси
    Дети: Анна та Ангеліна
    Daisy5335,ти так гарно написала, наче і не рожала геть. молодець!!!! ще раз вітаю з народженням донечки!

zhannetДата: Пятница, 19.02.2016, 10:43:08 | Сообщение # 1142
    Мудрый советчик
    Дети: cын
    Daisy5335, молодець, гарно справилась))) 13

Daisy5335Дата: Пятница, 19.02.2016, 15:12:58 | Сообщение # 1143
    Частичка форума
    Дети: Тимофій, Мирослава
    Дякую, дівчата 11

Тимофій народився: 3300гр, 53см
    1 зуб - 3.05.2014, 2 зуб - 18.05.2014
    Мирослава народилась: 3100гр, 51см.

HelenДата: Суббота, 20.02.2016, 01:22:49 | Сообщение # 1144
    Лучшая подруга
    Дети: два сыночка
    Daisy5335, умничка, с рождением доченьки!!
    Как шили так жалко тебя стало..меня сб миновало такое счастье, но как поставили капельницу, то родила меньше чем за 2 часа плющило не по детски,до этого тоже только животик твердел)) Молодая врач это наверное Ольга Владиславовна,дочь Зои Геннадиевны, у меня второй раз роды принимала..

Сообщение отредактировал Helen - Суббота, 20.02.2016, 01:23:50

T@taДата: Среда, 24.02.2016, 12:07:22 | Сообщение # 1145
    Мама Пампушки
    Район: центр
    Дети: доченька
    Цитата Daisy5335 ()
    санітарка каже" подивись який гарний у тебе синок!" я тут і отямилась "Який СИНОК??" це ж дівчинка?!! Потім питаю "дівчинка???" а вони "так-так"... ох і налякали

14 хороший рассказ)))
    Мне когда дали бирку проверить, все ли правильно написали там, а я читаю "хлопчик", у меня такой шок был...говорю " разве у меня мальчик?, на узи девочку обещали", а акушерка сказала, что перепутала и все таки "девочка"
    Сказала, значит за мальчиком к ним приду.

LaaДата: Среда, 19.04.2017, 12:42:09 | Сообщение # 1146
    Посетительница
    Дети: доча
    Ух какие есть истории.
    Страшная темка ))
    У меня тоже после родов впечатлений было хоть отбавляй.
    А теперь не хочу никого пугуть 3 ну тех кто еще не рожал.
    Все индивидуально.

catostapetsДата: Четверг, 02.08.2018, 05:26:53 | Сообщение # 1147
    Мудрый советчик
    Район: Westwood
    Дети: Єва, Даня, Саня, Тім, Наомі
    От і знову я повернулася

Добавлено (04.08.2018, 04:04:45)
    Пишу вдруге, бо перший раз мій телефон виріш видалити моє повідомлення. 10 От і прийшла моя черга розказувати про мої останні пологи.
    Зразу скажу, що цю вагітність ми не планували, але я була впевненна, що скоро пройду через все це знову і так і сталося. 14 листопада, зранку я зробила тест і ощасливила чоловіка радісною новиною. Ми пару днів були в шоці, бо тільки налагодили життя в новій країні, тільки все стало зрозумілим, як тут отаке. Але усвідомивши все ми зрозуміли, що то найкращий час для нас, якщо ми все таки хочемо народити нашу 5 дитинку. І тут почалося веселе життя, бо токсикоз у мене був майже до 4 місяців, а працювала я з людьми і не могла вийти коли була потреба, треба було боротися з усіма проявами щоб ніхто не помітив. Так в постійній роботі і пройшли 8 міс моєї вагітності, за місяць до ПДР я пішла в декрет і останній місяць насолоджувалася домашніми справами. Якщо взяти саму вагітність, то вона у мене пройшла ідеально, зустрічі з доктором були короткими, питань і проблем не було взагалі. На 20 тижні ми дізналися, що чекаємо на принцесу, дівчинку, яку ми чекали 16 років 1 Найбільше цій новині зраділа старша доня, бо вона саме і чекала сестричку так довго. І от прийшов час думати про пологи... Я зібрала сумки. Одну для себе, іншу для малечі і чекала, коли мій організм скаже, що вже пора їхати. Організм періодично нагадував, що час х наступає, але то все було підготовка.В мене була зустріч з доктором в 40 тижнів і 3 дні і доктор перевірив мене, сказав відкриття 3см, шийка згладжена і готова до пологів. Сказав чекати, а ще сказав приїзжати народжувати в пятницю ввечері, бо буде його зміна і він би був радий прийняти в мене пологи. Я чекала... В пятницю зранку я проснулася з переймами, які повторювалися кожні 15 хв, потім кожні 10, а потім все частіше. Чоловік лишився дома працювати, бо було зрозуміло, що вже скоро подія наступить. Але ближче до обіду все зупинилося.... А потім почали підтікати води і я зрозуміла, що пора збиратися в госпіталь. Сумки були готові, лишалося просто прийняти душ, переодягтися і їхати. До госпіталю добиратися 30 хв., я розуміла, що спішити нам нема куди, бо крім підтікання вод у мене ніяких симптомів немає, тому ми і не спішили. А на півдорозі в мене води просто хлинули. Добре, що зараз літо, бо зимку було б не дуже комфортно. 14 Ми доїхали до госпіталю, поставили машину на стоянку і пішли шукати пологове відділення. Коли ми прийшли туди, я пояснила, що зі мною відбувається і мене з чоловіком забрали в прийомну палату. Там мене підключили до монітора, взяли аналізи вод і перевірили відкриття. Десь через годинку сказали прогулятися по коридорам госпіталю, бо перейми були не дуже сильними, що ми з чоловіком і зробили. Коли ми повернулися, мене чекала моя ж палата з перестеленим ліжком, новим одягом і медсестрою, яка за мною доглядала. Мені лежати не дуже хотілося, тому ми знову пішли ходити, через якийсь час мене покликали і забрали вже в саме пологове відділення. Ми попросили приватну палату, так як я не дуже хотіла народжувати з кимось, та й чоловік постійно був біля мене. То ми потрапили в свою приватну палату з телевізором, душевою, туалетом і всіма апаратами. Тут біля мене вже була акушерка, яка не відходила від мене ні на хвилину. В якийсь момент мене це навіть почало дратувати. Юо хотілос побути тільки з чоловіком, а вона постійно перевіряла мій стан. Міряла тиск, температуру, слухала сердечко дитини. Через 2 години була перезмінка, і біля мене вже була інша акушерка, але все робила точно так само. Мені постійно пропонували різні знеболюючі, але я відмовилася від всього. Вже коли мої перейми були нестерпно болючими і частими, я попросила вколоти окситоцин щоб прискорити процес, бо сил в мене вже не було. Акушерка побігла радитися до доктора і прийшла з новиною, що доктор впевненний що мій організм і сам справиться, але якщо я дуже хочу, то через годинку вони мені дадуть стимуляцію. Мій організм почув про годинку часу і почав працювати швидше... перейма зміняла іншу, було боляче і я на хвилину пожалкувала, що не взяла епідуралку... Але потім попросилася в душ і там я вже насолоджувалася. Я знайшла гарне положення і кожну перейму я рятувалася водою. Так я просиділа мабуть з годинку і коли акушерка попросила прилягти щоб перевірити відкриття, виявилося, що в мене вже майже 9 см, а там ще пару перейм і вже всі заворушилися. Десь в моїй палаті взялася ще одна акушерка і потім прийшов мій лікар і лікар взяв все в свої руки. Сказав, що пару перейм і ми зустрінемося з нашою донечкою. Я почувши ці слова вже готова була переносити що завгодно аби ця зустріч уже наступила. І тут пішла перейма і доктор сказав тужитися. Почала зявлятися голівка. Доктор керував моїми потугами і я точно їх виконувала. Чоловік потім сказав, що був дуже здивований, бо зазвичай вже в кінці процесу, я некерована, а тут все слухала і точно виконувала. За 2 потуги народилася наша чарівна донечка Наомі. Така манюня чорненька красунька. Мені її відразу поклали на живота, а доктор щось там ще огладав, допомагав народжуватися плаценті, але мене вже все те не хвилювало, я тримала в своїх обіймах дівчинку, яку чекала 16 років і розуміла, що все те що відбувалося останню добу, воно все було варте того. Я народила без жодного розриву, все пройшло просто ідеально, хоч і як завжди у мене зовсім не швидко.
    Що мене здивувало, так це що майже нічого з речей які я приготувала мені не знадобилися. Тоді я зрозуміла, чому так дивно дивився персонал на всі мої сумки 10 Тому що в госпіталі дають все необхідне для мами і дитини. Весь одяг, прокладки, одноразову білизну, пеленки, памперси, кремчики для дитини, крем для сосків, їжу. І ще й додому віддали купу всього. Єдине, що треба було взяти - це крісло в машину для дитини (без нього не випускають з госпіталю) та одяг на виписку.

7000г. 64см
    1 мес. - 5070г, 59см. 4 мес. - 7800г
    2 мес. - 6000г, 61см 5 мес. - 8000г, 68см
    9 мес. - 9000г 69 см 12мес. - 9700г 77см
    1,2 зуб - 2.05.2014, 3,4 зуб - 2.07, 5,6 зуб - 10.07, 7 зуб - 15.07, 8зуб- 16.10

RybkoДата: Суббота, 04.08.2018, 07:46:22 | Сообщение # 1148
    Тетянка-инопланетянка
    Район: Мытница-Гранд
    Дети: Вася ,Машенька, Ангелинка
    catostapets, о, Катю,ти почала слухатися лікарів?))) дорослішаєш!)))
    Ще раз вітаю с довгоочікуваною донечкою! Мені аж знов закортіло народжувати... 3 якогось Джека або Майкла)))

Сообщение отредактировал Rybko - Суббота, 04.08.2018, 07:46:43

DrawnGirlДата: Суббота, 04.08.2018, 15:50:47 | Сообщение # 1149
    Мудрый советчик
    Дети: Две доцюни
    Катя, молодец! Ты уже профи)

ulikДата: Суббота, 04.08.2018, 17:34:11 | Сообщение # 1150
    Мудрый советчик
    Район: Звенигородський
    Дети: Ростік, Тімур, Варюшка
    Цитата Rybko ()
    Мені аж знов закортіло народжувати... якогось Джека або Майкла)))

14

Форум для мам Черкасс » В ожидании чуда » Подготовка и роды » Рассказы про роды (как это было)
    • Страница 46 из 46
    • «
    • 1
    • 2
    • 44
    • 45
    • 46
    Поиск:

Купить детскую одежду

Детские игрушки на сайте kingdomtoys.com.ua