Інтимна пластика Черкаси Платья оптом в Киеве
Рассказы про роды - Страница 37 - Форум для мам Черкасс
Дитячий магазин КАРЛСОН в Черкасах

Ремонт стиральных машин

Ремонт холодильников в Черкассах

Стирка ковров

Сайт города Черкасс 0472

вологість:

тиск:

вітер:

• Marina105
  • Нат
  • Anassaelia
  • Кирста
  • MamaYlia
  • Leluno
  • Lyna1413
  • Marisopilka
  • karamelka
  • Ole4ka2060

• Кто был сегодня:

Зарег. на сайте
    Всего: 3237
    Новых за месяц: 85
    Новых за неделю: 19
    Новых вчера: 4
    Новых сегодня: 0
    Из них
    Друзей сайта: 1088
    Новичков сайта: 1026

Приветствую Вас, Может останешься? · RSS 17.08.2017, 08:48:15
    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    Страница 37 из 46«1235363738394546»
    Модератор форума: Сью, Misada 
    Форум для мам Черкасс » В ожидании чуда » Подготовка и роды » Рассказы про роды (как это было)
    Рассказы про роды
    NatkaДата: Среда, 09.07.2014, 13:35:36 | Сообщение # 901
    twice a happy mom
    Статус: Скоро вернусь
    Район: Школьная
    Дети: ВлАдОчКа и ЯнОчКа
    Расскажу-ка и я свою историю))))
    Вся беременность у меня протекала отлично,спокойно,без осложнений. Я себя заранее настроила на позитив и с этим чувством ходила всю беременность.Закрылась от плохих эмоций,что бы там не говорили и как не пугали родами. Перечитала кучу литературы,смотрела видео,как правильно дышать на схватках,как делать массажи крестца(скажу вам,что это очень помогло мне настроится).
    Заранее нанимала врача,так как побоялась рожать с дежурным врачём. Он мне сказал,если в 40 недель(3-го числа) не рожу сама, прийдётся лечь под наблюдение в патологию. Ок))) доходила я до 40 нед. и пришлось всё-таки лечь,но планировала ночевать уходить домой.Он назначил мне сдачу анализов на второй день(4-го).Позвонила я мужу,сказала,что завтра с утра сдам анализы и быренько домой ускачу biggrin С вечера врач посмотрел меня,и я ушла к себе в палату...
    День родов:
    Лежу,смотрю фильм,уже и спать захотелось в 01:00 ночи(4-го числа), встала выключать ,и тут...как хлынуло с меня wacko Я без паники и волнений,пошла с полотенцем между ног к деж.медсестре и говорю,что у меня наверное воды отходят)) она взъерошенная,больше меня начала переживать,успокаивать,что мол,ничего страшного,ляж сейчас поспи,день тяжёлый предстоит,тебе силы нужны,выпей валерианы и т.д..А я ей в ответ: да я и не переживаю,у меня всё хорошо,да и уснуть я тоже не смогу,вы что,такое событие приближается happy Медсестричка была в шоке,обычно говорит, все в панике,не знают куда деться..)) Ну вот,вызвала она дежурного врача,тот осмотрел,сказал жди схваток,так как раскрытия ещё не было. Пошла в палату ждать. dry Хожу,лежу...сижу.Схватки слабенькие,только покалывало слегка. Утро 06:00,схватки начались учащаться,уже девчёнки по палате по сходились,а я себе спину мну))) так боль легче воспринимается. 9:00-приходит мой врач,и узнаёт,что я уже рожаю!!! отругал меня за то что я его не вызвонила среди ночи,я же его нанимала,зачем спрашивается,если он не со мной,а я ему говорю,зачем Вас беспокоить,если у меня всё хорошо,схватки только на утро начались))) нет нужды просто. Сказал,готовься на кресло. Хорошо)))) а я с девчёнками всё трещю
    .Говорю,девочки,подождите у меня схваточка....всё,прошло,говорим дальше. Девчёнки с меня угорали и удивлялись,что мне удаётся сохранять такое спокойствие и ещё шутить.ГЛАВНОЕ ПОЗИТИВ!!!! пошла в столовую кушать,залетает врач,говорит,ищу тебя по всех палатах,а ты здесь,я тебе сказал на кресло,где ты??? Сорри,я есть хочу,по ем,потом прийду на осмотр. tongue Короче дошла я до него 11:00,посмотрел,сказал открытие 4см,отправляемся в родзал. Пошла вещи собирать,ещё раз потрещала с девчёнками,короче меня хотели уже саму забирать в родзал,а вещи притащить)))) Вспоминаю свой один день в больнице,как анекдот,такая обстановка была замечательная в патологии и девчёнки приятные попались по палате. По желали мне удачи и целый день ещё узнавали,как я там рожаю и передавали привет.Сказали,что вся патология гудит,о том какая я была позитивная при схватках.Это уже как потом рассказал мне врач,и по благодарил меня за то,что я девчёнок беременных настроила на хорошее настроение и что это не так больно biggrin
    Рожали вместе с мужем,приехал он в родильный.Спасибо ему огромное,что выносил меня,делал мне массажики,отвлекал, поддерживал!!! На потугах договорились,что выйдет,но он решил остаться,сказал,что ничего в этом страшного не увидел. Единственное,что омрачило ситуацию,это то что потуги длились 3 часа!!! так как головка застряла в род. путях(((( Из-за этого очень устала. Но я справилась,просила манюничку помочь маме и по быстрее родиться))
    Когда наше счастье родилось,моментально вся боль ушла,усталость тоже. Я даже колыбельную начала петь. Сработал материнский инстинкт)))))
    P.S: В заключении хочу добавить: Девочки,хороший настрой и позитив-это Ваши друзья на протяжении беременности и родов!!! я отключила страх и переживания,и всё прошло отлично. Даже схватки прошли не так болезненно, как о них рассказывают biggrin да,в некоторых моментах было сложно,но всё-равно нужно соблюдать спокойствие и ни в коем случае не кричать,это только мешает вашему ребёночку и Вам.
    Удачных всем родов!!!!! smile smile smile

Ma famille, ma richesse

ShotenkaДата: Среда, 09.07.2014, 13:46:05 | Сообщение # 902
    Мама Максика
    Район: р-н "Д"
    Дети: сыночек
    Natysik, какой позитивный рассказ, мне аж захотелось уже за вторым пойти smile пусть дочурка растет здоровенькой, и радует позитивную маму и заботливого папу smile

N@t@lo4k@Дата: Среда, 09.07.2014, 20:23:10 | Сообщение # 903
    Мудрый советчик
    Район: Кинотеатр "МИР"
    Дети: Ярославчик,Богданка
    Цитата Natysik ()
    Когда наше счастье родилось,моментально вся боль ушла,усталость тоже. Я даже колыбельную начала петь. Сработал материнский инстинкт)))))

аж мурашки побігли по шкірі
    Цитата Natysik ()
    Девочки,хороший настрой и позитив-это Ваши друзья на протяжении беременности и родов!!! я отключила страх и переживания,и всё прошло отлично. Даже схватки прошли не так болезненно, как о них рассказывают

да да да, згодна на всі 100%!!! надіюсь, що в мене й другі роди такі будуть як перші, то й завтра можу бігти в родзал happy smile

Сообщение отредактировал N@t@lo4k@ - Среда, 09.07.2014, 20:23:48

YlimaДата: Среда, 09.07.2014, 22:03:17 | Сообщение # 904
    Знакомая
    Дети: самые любимые!
    Natysik, какая ты молодец! Здоровья дочечке и маминого позитивного настроя!!)

NatkaДата: Среда, 09.07.2014, 22:23:31 | Сообщение # 905
    twice a happy mom
    Цитата shotenka ()
    мне аж захотелось уже за вторым пойти

Давай,давай!! нас догоняй,зачем тянуть. Вот увидишь,всё будет чики-пики biggrin

Цитата N@t@lo4k@ ()
    надіюсь, що в мене й другі роди такі будуть як перші, то й завтра можу бігти в родзал

Желаю успехов smile
    Мне тоже скоро рожать,то я снова настроена только на хорошее и на лёгкие роды))))) тем более уже всё знаю,как и что к чему.. Буду действовать по той же схеме happy

Цитата Ylima ()
    какая ты молодец! Здоровья дочечке и маминого позитивного настроя!!)

Спасибо огромное!!! стараемся))) Дочурка и вправду радует smile

Ma famille, ma richesse

BelleДата: Среда, 09.07.2014, 22:31:36 | Сообщение # 906
    Мудрый советчик
    Район: роддом Чехова
    Дети: доченька Амели
    Цитата Natysik ()
    Говорю,девочки,подождите у меня схваточка....всё,прошло,говорим дальше.

Я тоже так болтала, только по телефону с подружкой между схватками happy .
    Цитата Natysik ()
    Единственное,что омрачило ситуацию,это то что потуги длились 3 часа!!!

Да, это плохо, я представляю как ты за ребеночка переживала sad .
    Natysik, классный рассказ!

NatkaДата: Четверг, 10.07.2014, 00:04:01 | Сообщение # 907
    twice a happy mom
    Цитата Belle ()
    Я тоже так болтала, только по телефону с подружкой между схватками

Я думала,я одна такой уникум))))))
    Цитата Belle ()
    представляю как ты за ребеночка переживала

Да уж..было дело(( Врачи постоянно сердечко слушали,что бы всё нормально было. А я приговаривала постоянно,Владочка,миленькая,не мучай себя, помоги нам по быстрее встретиться)))) в итоге с малышкой всё хорошо,без проблем! biggrin Чему я очень рада smile
    Цитата Belle ()
    классный рассказ!

Спасибо))) Вот скоро рожу второго,поделюсь ещё историей happy Так интересно,как вторые роды пройдут..

Ma famille, ma richesse

catostapetsДата: Воскресенье, 20.07.2014, 10:04:58 | Сообщение # 908
    Мудрый советчик
    Район: Westwood
    Дети: Єва, Даня, Саня, Тім
    Вирішила і я спробувати написати про свій досвід пологів. Тому історія перша романтично-трагічна з гарним кінцем.
    Це було 13 років тому. Ми з чоловіком трошки поживши "для себе" вирішили народити собі хлопчика. Так-так, саме хлопчика, інші варіанти не розглядалися biggrin Після пари невдалих спроб - ось вони, такі довгоочікуванні 2 полосочки. Уррррааааа!!!!
    Ми стали на облік, вагітність проходила відмінно. Мене вів гарний лікар, якому я повністю довіряла, виконувала всі вказівки і чекала коли ж настане той довгожданний час "Х". Треба сказати, що на 3 УЗД мені казали, що ми чекаємо дівчинку, в що я зовсім не вірила, бо впевненна була, що буде хлопчик, навіть ім"я придумала biggrin Але не так сталося, як мені хотілося. Мій чоловік вирішив, що народжувати ми будемо разом, я трошки сумнівалася, так як і сама не дуже розуміла, що буду робити в пологовому. Ми були однією з перших пар, хто таке собі придумав. Нас відмовляли всі - від батьків, знайомих і до лікарів. Але мого чоловіка не можна переконати, якщо вже він щось вирішив, то так воно і буде. happy І як же добре, що він був поряд.
    Мене поклали в пологове відділення за 2 дні до пологів. І я чекала...
    Зранку, 28 березня, у мене почав поболювати живіт і почали підтікати води. І я почала розуміти, що в цей день нас буде вже троє biggrin Було трошки лячно і цікаво одночасно. Годин у 9-10 до мене пустили мого чоловіка. Нас поселили в передпологовій палаті. Ми там були удвох. До мене заходив мій лікар, який показував різні вправи, які повинні були полегшити мої схватки, але щось не дуже допомагали, учив чоловіка робити мені масаж. biggrin Чоловік бігав до лікаря кожного разу, коли мої схватки ставали сильнішими, а лікар ще з коридору, чувши мої стогнання говорив йому, що ще рано, бо мої "пісні" ще не такі, як треба. А "пісні" ставали все кращими і кращими. Чорловік підтримував мене, як міг, а я старалася не подавати вигляду, що мені важко. І от настав той час, коли нам сказали перейти в пологовий зал. Там не було ніяких м"ячів, драбинок і стільчиків, як сьогодні. Це було жахливе місце, яке більше було схоже на кімнату тортур happy Там стояло поряд два крісла для пологів і столик для немовляток, якісь сірі обдерті стіни, але не це головне... Між схваточками лікар запропонував мені "заскочити" на крісло, що мене трошки здивувало, але перечити йому я не стала. Чоловік мені допоміг виконати цей маневр і я була вже там. Тепер лишалося зовсім трошки. Але тут почалися проблеми. Уже почали йти потуги, а дитинка все не виходила... Лікар послухавши в черговий раз сердечко манюні сказав мені, що у нас зовсім мало часу, якщо в найближчий час ми не народимо, то можемо втратити дитинку. sad Тут мені довелося мобілізувати всі свої внутрішні сили і прикласти масу зусиль щоб побачити свою лялю. Чоловік допомагав, як міг і ми це зробили.!!! На світ з"явилася наша доня. У нас народилася дівчинка, нам показали цей маленький сіро-зелений тепленький комочок, який не хотів кричати і яку довелося заставляти це робити. Ми були щасливі... Чоловік обійняв мене, сказав, що дуже нас любить і що ніколи не думав, що жінки такі сильні і поцілував. Це був самий щасливий момент... І я вже тоді задумалася, про те, що скоро приїду за братиком biggrin
    Потім вночі почалися проблеми. В доні почалися якісь ускладнення і я не могла ходити. Потім одинадцять днів по різних відділеннях лікарні без діагнозу. З погіршенням стану. Я в одній лікарні, наша донечка - в іншій. Потім операція, реабілітація. У мене через надмірні старання при потугах змістилися хребці внизу хребта і тому я не могла ходити, а ще в мене через якийсь незашитий капілярчик набиралася кров, яка потім загноїлася і тому довелося робити операцію. А доня у нас борець з чоловічим характером. Через день після реанімації її перевели у відділення для новонародженний і вона йшла на поправку. Через місяць наших страждань ми всі були разом. Мама, тато і донечка.
    І, до-речі, ми зберегли грудне молочко для нашої ляльки, не зважаючи на всі відмовки лікарів, всі операції і важкі стани і не зважаючи на те, що доня місяць була на суміші.
    Отакий був у нас перший досвід пологів і на цьому ми не зупинилися smile Пізніше спробую описати наступні пологи biggrin

0 мес. - 4470г, 59см. 3 мес. - 7000г. 64см
    1 мес. - 5070г, 59см. 4 мес. - 7800г
    2 мес. - 6000г, 61см 5 мес. - 8000г, 68см
    9 мес. - 9000г 69 см 12мес. - 9700г 77см
    1,2 зуб - 2.05.2014, 3,4 зуб - 2.07, 5,6 зуб - 10.07, 7 зуб - 15.07, 8зуб- 16.10

N@t@lo4k@Дата: Воскресенье, 20.07.2014, 10:17:13 | Сообщение # 909
    Мудрый советчик
    catostapets, Катю, ти молодець! зазвичай після перших тяжких пологів багато хто відмовляється від ще одного "відвідування" роддому) а ви з чоловіком ще аж на три таких відвідування наважились!!!))) МО-ЛО-ДЦІ!!!)))

catostapetsДата: Воскресенье, 20.07.2014, 10:21:44 | Сообщение # 910
    Мудрый советчик
    Цитата N@t@lo4k@ ()
    а ви з чоловіком ще аж на три таких відвідування наважились!!!))) МО-ЛО-ДЦІ!!!)))

Дякую! Але в пологовий ми ходили двічі, один раз дома народили happy Про це напишу пізніше smile Збережу інтригу happy

1,2 зуб - 2.05.2014, 3,4 зуб - 2.07, 5,6 зуб - 10.07, 7 зуб - 15.07, 8зуб- 16.10

N@t@lo4k@Дата: Воскресенье, 20.07.2014, 10:23:34 | Сообщение # 911
    Мудрый советчик
    Цитата catostapets ()
    Збережу інтригу

happy biggrin чекаємо))

catostapetsДата: Воскресенье, 20.07.2014, 11:08:11 | Сообщение # 912
    Мудрый советчик
    Історія друга... Комічно-трагічна, але теж з гарним кінцем. smile
    Пройшло 7 місяців після народження нашої першої донечки і ми купували новий тест і знову 2 полосочки. Ми були раді, але трошки і налякані. Після попередніх пригод тільки оговталися, а тут знову велика пригода. Але що робити. Ми ж хотіли братика, от і маємо! На облік я стала вже трошки пізніше і ходила не так часто, як першого разу, на УЗД я ходила, але просила не називапти стать щоб це було сюрпризом. Вагітність пройшла якось швидше, ніж першолго разу, бо було багато турбот. Навчалася в інституті і готувалася до закінчення навчання, до державних іспитів і до весілля друзів і до випускного. Пологи були заплановані мною на закінчення всіх цих справ. happy А дитя моє, як виявилося, планувало дещо по-іншому.
    Прийшло літо, червень, невпинно наближалася дата пологів, але ще скільки справ, що не було часу складати сумки і думати про пологи. Я вже здала 2 державних іспита і лишалося ще два. Ну і плани погуляти на весіллі. Дозрівали черешні, а я їх так люблю! Дата пологів у мене стояла - 28-29 червня і в мене всі заходи були розписані по днях. 13 червня я приїхала допомогти батькам з городом. Трошки пополола, потім злазила на черешню і гарненько заправилася вітамінками happy Видовище було ще те, я дама з пузєльком серед гілочок черешні... Шпаки були в шоці! happy happy happy
    У мене ще 2 тижні на всі мої справи і я спокійна. Але моє чудо нетерпляче вирішило, що йому вже досить і показало хто в домі господар. 14 червня годин 5 ранку і я розумію, що моїм планам доведеться трошки перелаштовуваться, бо хтось вирішив, що йому пора на свободу. Я ледь дочекалася ранку і поїхала з батьками в Черкаси, не сказавши їм про свої плани народжувати саме сьогодні. (Жила я в Черкасах, треба ж було речі зібрать) Приїхала сама, без доні, її лишила сестрі, розбудила чоловіка і сказала, що будемо їхати в пологовий. Я швиденьо покупалася, зібрала речі і ми пішли на маршрутку happy Їхати в маршрутці з Черкас в Слободу по нашим дорогам і з нашими маршрутками - пригода ще та happy , але ми доїхали. Нас оформили, завели в пологове і довго не могли зрозуміть чого я до них приїхала. Схваточок сильних у мене не було, так хватало сильненько. але потім попускало. Мене повели на крісло. Подивилися і знову дивувалися чого я не кричу, бо відкриття вже гарне. Сказали брати чоловіка і в родзал, бо не встигнемо і добігти. Прийшли в родзал, пробили пузирь, сказали, що в мене буде хлопчик. Я відповіла, що не знаю, бо не дізнавалася про стать, а вони сказали, що вже бачать чоловічу натуру і признаки хлопчика, бо лежить моє чудо своєю хитрою попою. Схватки були слабі і тому мені поставили крапельницю з оксітоцином і вивели з родзалу. Місць в пологовому не було, тому я лежала в коридорі на кушетці. Біля мене був чоловік і подружка, яка народила за пару днів до мене. Вони розказували анекдоти і підтримували мене, а я все переживала, що лежу у всій красі посеред коридору і всі на мене дивляться happy Схватки все сильнішали і мене знову перевели в родзал. Знову перескакування на крісло і потуги. Народжувати було важкувато з крапельницею в руці. Добре, що чоловік був поряд. Він підтримував, як міг. Коли наше чудо народилося, то не закричало. У нього була асфіксія і гіпоксія. Він весь був зелененький і слабенький. Лікар подзвонив до реаніматолога, попросив про допомогу, а на другому кінці дроту сказали, що той лікар зайнятий, бо привезли важку дитину і порадили розбиратися самим.... Ці такі довгі хвилини чи секунди між пологами і часом, коли наш синочок закричав. Добре, що чоловік був поряд. Ми трималися за руки і чекали, коли наше дитятко буде з нами, а він все не кричав.... sad В родзалі стояла гробова тиша, медперсонал тихо виконував свою роботу і всі боялися щось казати, та й часу не було на розмови. І сталося диво - наш синочок закричав. biggrin Нашому щастю не було меж. Тоді лікар сказала, що в родзалі в той день був Бог, бо ніхто не надіявся на щасливе завершення моїх пологів.
    Потім був старшний рік... Ми майже жили по лікарнях Слободи, Черкас, Києва. Потім відверті розповіді лікарів, які казали, що це дитя не повинно було дожити до року, потім страшні прогнози на життя. І тепер, коли я відправляю сина в школу, коли отримую його табель з гарними оцінками, я так вдячна Богові, що Він там був з нами і що наш хлопчик, незважаючи на прогнози лікарів живий, розумний і радує нас кожного дня!

SanetochkaДата: Воскресенье, 20.07.2014, 11:11:48 | Сообщение # 913
    Знакомая
    Район: Центр
    Дети: Сыночек
    catostapets, Катя,вы такие молодцы,вы просто мега семья,я восхищаюсь Вами!!!!!!!!!!!!!!!

0 мес. 3200 52 см.
    2 года 15,5 кг

catostapetsДата: Воскресенье, 20.07.2014, 11:15:12 | Сообщение # 914
    Мудрый советчик
    а ще забула сказати, що на весілля я не попала, а держекзамени здавала з нашим Данилком. І отримала червоний диплом! biggrin На випускний теж бігала biggrin

N@t@lo4k@Дата: Воскресенье, 20.07.2014, 14:25:31 | Сообщение # 915
    Мудрый советчик
    Цитата catostapets ()
    Видовище було ще те, я дама з пузєльком серед гілочок черешні... Шпаки були в шоці!

happy
    Цитата catostapets ()
    Місць в пологовому не було, тому я лежала в коридорі на кушетці.

surprised ого...
    Цитата catostapets ()
    І тепер, коли я відправляю сина в школу, коли отримую його табель з гарними оцінками, я так вдячна Богові, що Він там був з нами і що наш хлопчик, незважаючи на прогнози лікарів живий, розумний і радує нас кожного дня!

уххх, мурашки побігли! які ж ви молодці!!!! smile

ShotenkaДата: Воскресенье, 20.07.2014, 14:50:47 | Сообщение # 916
    Мама Максика
    Район: р-н "Д"
    Дети: сыночек
    catostapets, сколько ж Вам предстояло пережить surprised но Вы так позитивно все описали, особенно за черешню - мама-экстремалка happy Пусть Ваши детки и дальше Вас радуют, и больше не болеют biggrin
    Ожидаем еще 2 рассказа smile

AfinnaДата: Воскресенье, 20.07.2014, 15:15:13 | Сообщение # 917

catostapets, чудові позитивні розповіді незламної родини!Всього вам найкращого!Ви гарний приклад для наслідування!

catostapetsДата: Воскресенье, 20.07.2014, 17:37:56 | Сообщение # 918
    Мудрый советчик
    Історія третя, екстремально-щаслива smile
    Після других пологів, я була страшно змучена і вирішила, що моя мрія мати 5 дітей уже не для мене. smile Двоє моленьких дітей, ще й скільки проблем. Сил не було зовсім і я вирішила зайнятися собою. Почала качати прес, займатися спортом і повертала собі свої дородові форми. У мене в цьому ділі якраз почався прогрес і я була неймовірно рада. І тут мені знову довелося іти в аптеку і знову ці 2 полосочки biggrin Я готова була порвати чоловіка! Він навіть з дому зійшов до вечора. happy Але потім повернувся. Я зпригнула з дієти, гарно повечеряла, трошки з"явився настрій і прийняла новину, як відповідь на мої бажання. Коротше, дівчата, будьте уважні зі своїми мріями і бажаннями, вони збуваються! happy happy happy
    Вагітність пройшла гарно. Після мого досвіду з вагітностями і пологами, я переглянула своє відношення до всього процесу і прийняла вольове рішення. Ніяких лікарів, ніякої хімії і такого подібного. Ходила я на контрольні перевірки до акушерки, на планові огляди спеціалістів, але ніяких штучних вітамінів, ліків і всього такого не приймала. Все намагалася виправляти гарною їжею, сухофруктами і т.д. На УЗД я вирішила не ходити. А який від того сенс, якщо на цих обстеженнях мені казали, що все у мене добре, а виходило не дуже. Знайшла я акушерку, яка приймала пологи на дому і вона мене вела всю вагітність паралельно з державною. Знову ж таки це рішення ми прийняли з чоловіком. Ми довго думали, аналізували і вирішили, що справимося і вдома, тим більше машина під підїздом, завжди готова до форс-мажорів biggrin
    Акушерка вирахувала мені мою дату пологів і вона ставала все ближчою, а з нею і мої переживання, як же все так влаштувати, щоб не було ніяких проблем, як пристроїти дітей, як зробити так щоб батьки не дізналися, що я народжую вдома(вони за мене сильно переживали, після попередніх разів і були проти мого задуму smile Але хто ж їх слухатиме smile )
    Підходив час... 18 лютого мені страшенно захотілося оселедця. От просто до не можу. happy Чоловік збігав і купив. Я поки вклала дітлашню спатки, то мені перехотілосмя просто оселедця і захотілося зробити шубу з нього. Поки я зварила овочі і зробила такий бажаний салат, втомилася сильно і вирішила відпочити, прилягли ми з чоловіком подивитися фільм. Люблю я такі моменти, коли дітки наші сплять і ми залишаємося з чоловіком наодинці... biggrin Але передивившись половину фільму мені раптово захотілося в туалет і після походу туди я виявила, що в мене відходить пробка. Подзвонила я своїй акушерці, вона якраз на зміні була і вона сказала, щоб я слідкувала за змінами свого стану і як тільки почнуться схватки, то знову їй дзвонити.
    Ну, як ви вже мабуть здогадалися в ту ніч я вже не спала. З 2 годин ночі в мене почалися схваточки і чувши поради всіх своїх лікарів і друзів про 3 пологи, я була налаштована народити швидко і непомітно. Наївна happy Викликала я вже акушерку з подружкою і десь біля 3 годин ночі вони вже були в мене. Подивилася мене акушерка і сказала лягати відпочивати, бо народю я тільки зранку. Але ж я така вредна людина, я не можу ж так. В мене гості, а я відпочивати, ні, я так не вмію. Почала я копошитися і серед ночі наводити порядки. Чоловік бігав біля мене скільки міг, а потім його зморило і він заснув. Акушерка з подружкою заснули відразу після мого огляду. Добре, що квартира в мене велика, місця всім вистачило. biggrin А я так і не лягла. Потім про це, звичайно ж пошкодувала, але вже нічого не зміниш. Всю ніч я придумувала собі роботу,щоб швидше народити. Я і перестірала все, порозвішувала, повимивала підлогу, а воно все ніяк....
    Настав ранок і я подзвонила сестрі і попросила забрати старшу доню погулять, вона прибігла і забрала малечу. Зі мною лишився один синочок і чоловік. І тут схваточки частішали, я частенько ходила в душ і я вже розуміла, що скоро буду народжувати, але сили мене покидали. Я ж більш ніж півтори доби зовсім не спала, та ще й працювала всю ніч, як попелюшка. Як же я просила своє дитятко народитися пошвидше і от уже моя акушерка, глянувши мене вкотре сказала, що час настав. Я вибрала собі зручненьке місце у себе на ліжку і коли почалися потуги, я зайняла бойову позицію. biggrin Мій хлопчик народився за 2 потуги. Відразу закричав і був розовенький, не синій, не зелений, а розовенький, гарненький хлопчик, який відразу захотів їсти. Пуповина була короткою і він не доставав до сісі, яку так хотілося йому, тому довелося чекати народження плаценти. Ми її народили теж легко і нарешті дали нашому голодному хлопчикові поїсти biggrin Він був щасливий і розглядав свою маму і тата величезними очима. У мене було таке враженн, що він хоче побачити сьогодні увесь світ, такий він був гарненький і здоровенький, що я забула про всю свою втому і готова була вже зустрічати гостей аби всім показати свого хлопчика!Після пологів, я сходила у ванну з спеціальними травами, там ми покупалися із моїм синочком, потім перейшли в кімнату і там тато перерізав пуповину і вся щаслива сімейка могла б відпочивати, але я вже чекала гостей. Приїхав друг за своєю дружиною. Ми всі разом попили чай і гості почали розходитися а я пішла відпочивать і насолоджуватися своїм щастям.
    Наш тато після цих пологів сказав, що тепер вже точно нам вистачить діток і вже більше не може так за мене переживати, але пройшло якихось 8 років і я його переконала, що нам треба ще один карапуз, але то віже буде інша історія... biggrin

N@t@lo4k@Дата: Воскресенье, 20.07.2014, 19:03:29 | Сообщение # 919
    Мудрый советчик
    catostapets,кожна історія цікавіша за попередню)) чекаємо продовження wink ))

catostapetsДата: Воскресенье, 20.07.2014, 20:40:56 | Сообщение # 920
    Мудрый советчик
    Ось і підійшла черга останньої, завершальної історії. Це історія зовсім інша. Тому що я вже старша, тому що останній раз народжувала 9 років тому, тому що з роками все сприймається по іншому. Тому що чекали так довго і ще тому, що перед цим була невдала вагітність і багато переживань...
    Скажу відразу, що за ці роки дууууже багато всього змінилося в медецині і навіть, я б сказала в гарну сторону. Може мені так пощастило, а може, лікарі вирішили мені довести, що пологи в лікарні теж можуть бути комфортними.
    Ця вагітність у мене була довгожданною і бажаною. Я вже хотіла знову потримати на руках малечу та й дітки підросли і просили вже сестричку, але з цим не склалося і тепер няньчаться з братиком happy
    На 41 тижні мене поклали в пологове відділення, бо в 25 тижнів гарнор позберігали, що в призначений термін наш довгожданний хлопчик показуватися не захотів. Я хотіла відмовитися від госпіталізації, але мене не питали, просто з кабінету перевели в відділення і сказали, що 4 полги, це ж не жарти і народю я швидкол, що ніхто і не помітить, наївні, троє попередніх пологів їх нічому не навчили happy Мене оформили, перевели в палату і я там відпочивала цілий тиждень. Ми класно проводили час з дівчатами, їли всякі добреники, ввечері дивилися всякі фільми, сміялися з активності наших животиків, бо вони на ніч ставали ой які проворні. biggrin
    В понеділок плановий огляд. Дивляться зав. відділенням і головний гінеколог, які мене вже 12 років знають, хіхікають і питають, то шо, коли родить будеш сьогодні чи завтра. Я посміялася, кажу не знаю, коли дитина захоче, а вони кажуть - ні, сама вирішуй сьогодні чи завтра. Ну, понеділок день важкий, то щоб не було дитині,як в пісні Миронова "видно в понедельник их мама родила", я прийняла рішення народжувать у вівторок. Попередила чоловіка, сказала щоб приїзжав як тільки відправить дітей до школи. Він роздав дітям ключі, вирядив їх на півгодини раніше і примчав до мене щоб не спізнитися.
    Мені о 7 годині пробили пузирь. На кріслі витикло багато води і я нарешті за четвертим разом зрозуміла, що значать слова "відійшли води". І мене перевели в родзал. Чорловік був на поготові і ми з ним почапали туди. Як я розумію ми потрапили в кращий родзал Слободи. Там був і туалет і умивальник і ванна і диванчик і столик і купа всякого приладдя. Ця картина сильно різнилася з картиною 12 і 10 річної давності. Все чистеньке, новеньке, зручненьке. Тут хотілося народждувати. І ще на столі мене чекав комплект одягу для пологів. Це мене приємно здивувало. Плюс до всього ми тут були самі, лікарі час від часу забігали, мило посміхалися, перевіряли мене і десь тікали, кажучи, що ми родина акушерів і так все знаємо. Ми були цьому раді. Ми спілкувалися з чоловіком, періодично дзвонили друзям і рідним і ще ганяли чайки, які так турботливо пропонували санітарочки.
    Все йшло, як по книжці годин до 12=13, а потім схватки почали послаблюватися і лікар запропонував поставитьи крапельницю. Я погодилася, хотілося вже пошвидше відстрілятися, тим більше поряд був родзал, то там первородка уже народжувала, а я, яка повинна була родить, що ніхто не встигне оговтатись, щось тільки ходила і стогнала.
    З крапельницею все пішло веселіше, але чомусь Тім не дуже поспішав показуватися. Потім був період коли лікарі весь час бігали навколо мене і нічого не кажучи стурбовано махали головами. Ми з чоловіком стріляні в цьому ділі все і так розуміли. Не знали в чому проблема, але розуміли, що проблеми є. Як виявилося потім наш Тімон ішов з піднятою ручкою,як наш друг Тимофійко Юлі Дейзі. Наші Тимофії вирішили бути суперменами, а мамам переживай biggrin Його сердечко показувалося через раз, бо він ручкою передавлював пуповинку і вона переставала пульсувати, що дуже лякало лікарів. Був час, коли у мене був упадок сил, але ж потім я знову згадала, що поруч мій коханий чоловік, біля якого я повинна бути супервумен і не маю ніякого права падати духом. Я зібрала всі сили в кулак і вже не звертаючи уваги на лікарів, просто слухаючи своє тіло допомагала нашому хлопчику з"явитится на світ. Біля нас ходило вже дві бригади гінекологів і дві бригади неонатологів. Всі бігали, копошилися і перешіптувалися. Пройшло трошки часу і наш хлопчик вирішив народитися, опустилася голівка і мені сказали переходити на крісло. Чоловік тримав мене за руку і ми вчетверте повторили сввій подвиг, ми народили нашого хлопчика. Коли він народився, то лікар запитав у акушерки чи не болить у неї рука. Я не відразу зрозуміла жарт, а коли сказали вагу, тоді мені дійшло. Наш хлопчик важив 4,470кг. У мене попередні дітки були набагато менші - 3200. 3250 і 3650.
    Після пологів ми відпочивали. Наш хлопчик був уже з нами. Тепленький маленький комочок грів мене і грівся біля мене. Наш тато обіймав нас і дякував мені за діток.
    Отакі вони ці дітки - всі дорогоцінні, даються тяжко і від цього вони ще більш кохані і дорогоцінні. Тато нам знову сказав, що більше не хоче таких переживань, я з ним погодилася, а інколи думаю, як було б добре, якби у Тіма була б ще й сестричка, але наш тато до такого ще не готовий, поживемо і побачимо! biggrin

RybkaДата: Воскресенье, 20.07.2014, 21:53:12 | Сообщение # 921
    Мудрый советчик
    Район: Черкаський
    Дети: донечка Софійка
    Катю, дякую тобі за розповіді biggrin ви з чоловіком молодці)))) я після перших 2х розповідей довго плакала, скільки ж вам довелося пережити cry :'( за всі страждання, Боженька нагородив вас такими чудовими дітками smile

Добавлено (20.07.2014, 20:53)
    ---------------------------------------------
    Можливо, через кілька рочків, ти помістиш ще одну розповідь wink happy

КомільфоДата: Воскресенье, 20.07.2014, 22:06:38 | Сообщение # 922
    Мудрый советчик
    Район: Зелена
    Дети: бомбезні
    catostapets, які ви з чоловіком молодці!!! Кожну розповідь читала затамуваши подих і неначе все сама переживала! Здоров'ячка всій твоїй сім'ї міцного-міцного і щастя!

Добавлено (20.07.2014, 21:06)
    ---------------------------------------------

Цитата Rybka ()
    Можливо, через кілька рочків, ти помістиш ще одну розповідь

так-так!! happy

catostapetsДата: Воскресенье, 20.07.2014, 22:31:34 | Сообщение # 923
    Мудрый советчик
    Дівчата, дякую за такі гарні слова... не очікувала, що буде цікаво. Просто сьогодні вночі чомусь згадалися пологи і з самого ранку вирішила написати свої історії. biggrin

КатенькаДата: Понедельник, 21.07.2014, 00:13:08 | Сообщение # 924
    Частичка форума
    Район: Казбет
    Дети: Виолетта
    catostapets, у меня просто слов нет, какая же ты молодец!!!!!!!!!!! smile smile smile smile я аж начала задумываться о втором РЕ biggrin умнички, счастья, любви, терпения и благополучия всей вашей семье smile

0 мес. - 2290 49см.
    1 мес. - 3150 50см.
    2 мес. - 4150 51см.
    3 мес. - 5000 60см.
    4 мес. - 6100 62см.
    5 мес. - 6800 64см.

N@t@lo4k@Дата: Понедельник, 21.07.2014, 00:14:02 | Сообщение # 925
    Мудрый советчик
    catostapets, ти молодець! і тепер, прочитавши ці історії, ми не маємо права мабуть казати, що нам важко, чи що багато діток - це тяжко) треба брати з вас приклад і мислити тільки позитивно! ваша сім"я - приклад для наслідування!!! smile

Форум для мам Черкасс » В ожидании чуда » Подготовка и роды » Рассказы про роды (как это было)
    Страница 37 из 46«1235363738394546»
    Поиск:

Купить детскую одежду

Детские игрушки на сайте kingdomtoys.com.ua