Форум для мам Черкасс

СВЯЗЬ С АДМИНИСТРАЦИЕЙ ФОРУМА: MAMACLUB13@GMAIL.COM

Ремонт стиральных машин

Перукар Черкаси

Массаж взрослым Черкассы

вологість:

тиск:

вітер:

• Ната1212
  • Светик87
  • Inna_1984
  • Patron111
  • petr185
  • Alusa
  • EduardQin
  • vitalia10
  • Tani4ka_Stryzhak
  • AnnaSofia

• Кто был сегодня:

Зарег. на сайте
    Всего: 4969
    Новых за месяц: 3
    Новых за неделю: 0
    Новых вчера: 0
    Новых сегодня: 0
    Из них

Новички форума: 2627
    Друзей форума: 813
    Клуб мамочек: 70
    Мамин клуб: 1122
    Экономных мамочек: 319
    Организаторов СП: 4
    Партнеров сайта: 7
    Модераторов: 2
    Супермодераторов: 3
    Администраторов: 2

Приветствую Вас, Может останешься? · RSS 28.07.2021, 15:58:46
    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 1 из 1
    • 1
    Модератор форума: Sinful_angel  
    Форум для мам Черкасс » Заботливая МАМА » Копилка родительского опыта » Що б ви хотіли знати про материнство до народження дитини? ((але вам ніхто цього не казав))
    Що б ви хотіли знати про материнство до народження дитини?
    miss_lenaДата: Вторник, 06.02.2018, 19:52:54 | Сообщение # 1
    Знакомая
    Статус: Скоро вернусь
    Район: Мытница
    Дети: Лена
    Що б ви хотіли знати про материнство до народження дитини? (але вам ніхто цього не казав)

Коли я була вагітна, то сиділа на «мамських» сайтах і форумах. Найцікавішим заняттям було читати про вагітність по тижнях. І от коли починався наступний тиждень я відкривала усі можливі сайти і бачила, що зараз моя дитинка розміром з кунжутне зерня, а пізніше як виноградинка, а ще пізніше як диня :) Я з захопленням читала, які органи коли формуються, фактори, які впливають на плід, рекомендації. Чекала кожного наступного УЗД.

І от донечка народилася, усі нарешті привітали мене (чомусь чоловіка вітали менше, хоча батьками стали ми у двох), ми повернулися з пологового додому і тут я почала відкривати для себе багато того, що ніхто не казав.

З практичного:
    - Педіатра слід вибирати до народження дитини. Вагітною я зависала на форумі у темі відгуків про акушерів-гінекологів і пологові будинки. Я не задумувалась, що буде потім. Коли до мене вперше завітала дільнична медсестра, я відразу зрозуміла, що ми «не подружимося». І я не помилилася. А дільничного лікаря у нас взагалі немає. Нас завжди приймають різні.
    - У дитини повинна бути мінімальна аптечка. Жарознижувальні must have!
    - Комаровський – наше все в педіатрії.
    - Коли є можливість спати – треба спати. Особливо у перші місяці.
    З негативного:
    - Не всі діти народжуються здоровими.
    - Нічого не можна спланувати. НІЧОГО. ЗОВСІМ.
    - Усі знають як краще. Мама, свекруха, подруга, сусідка. Усі вони хочуть поділитися своїм «дорогоцінним» досвідом. Але про поради окремо.
    - «Скоро стане легше» не працює. Не стає. Кожен вік має свої особливості, як хороші, так і не дуже. Просто треба насолоджуватися тим, що є. І ось дуже корисна річ на цей випадок mamaclub.in.ua/forum/42-71298-1
    - Фігура після пологів змінюється. Часом до невпізнаваності. Часто можна все привести в порядок. Якщо ви на ГВ, то це простіше.
    - Стосунки з чоловіком можуть спочатку зіпсуватися, але майже завжди все можна виправити.
    З позитивного:
    - Дитина – це чудо. Десь за 6 місяців (плюс-мінус) вона вже сидить, може взяти в руки іграшку, вимовляє деякі звуки, розрізняє різні інтонації. А що навчилась ти? 9
    - Можна аж так любити. Просто за те, що ця дитина є.
    - Усі дрібниці відступають на другий план.
    - Хороші люди Є. І коли моїй донечці треба була допомога, бо лікарі у Черкасах бажають кращого, то абсолютно чужа людина допомогла нам знайти хорошого лікаря у Києві.

А тепер ПРО ПОРАДИ.
    «Я – МАМА! Тому Я знаю як краще!» З цим важко змиритися старшому поколінню. Дитина може прожити без яблучного соку у два місяці, яєчного жовтка у три і купань у травках. Можете писати, що я ледача мама, але жодного разу не заварювала ніяку траву для купань. 3

І ЩЕ ДЕЩО…
    Вважають, що МАМА маленької дитини – це жінка у стані ейфорії 24/7 5 . Вона не втомлюється, не може зірватися, не хоче зайнятися собою, не хоче проводити час з чоловіком. І коли ми, МАМИ, ідемо на поводу у цієї думки, то з’являється почуття провини, за зайві мультики, бо так хочеться іноді поснідати у тиші, за «баночне» харчування, бо так сьогодні хотілося почитати поки дитина спить, за те що залишили дитину у бабусі, бо ви з чоловіком теж маєте право на час для двох. Я б дуже хотіла, щоб це змінилося. Та це тільки частина мого досвіду. Поділіться своїм.

lakomkaДата: Пятница, 09.11.2018, 11:04:53 | Сообщение # 2
    Хорошая знакомая
    Район: Мытница Гранд
    Дети: дочь Анюта и Катерина
    я б хотіла бути готовою до того, що:
    -більше НІКОЛИ не буде нормального сну (це коли безперервний спокійний сон, годин 6-8, і пробудження поступове бо тіло відпочило). тепер кожні три-чотири години підйом, від крику(читай вистрілу), чи від хвилювання (бо як там температура чи не піднімається знову? а чи дихає ніс? а чи вкрита бо шось прохолодно а донька відразу з соплями). і навіть коли всі сплять солодко, від 21 до 7, все одно є причина для безсоння о 2годині ночі ( звичка чи що?)
    - бути готовою, що чоловік це не ти. він інша людина, і в нього своє бачення на будь що. він серйозний, на роботу ходить, забезпечує родину, але на цьому дуже часто його втручання закінчується. і він стає ще одною твоєю доцею, про яку треба дбати. і дуже радію що він- доця вже самостійна і знає де горщик. на тому і дякую...
    - бути готовою, що "потерпи-ось підростуть буде легше.." не діє, маленькі дітки-маленькі бідки. вони ростуть, починають розуміти... але з ними росте і їх впертість...
    - критика і непрохані поради будуть від кожного. бо люди краще знають. але вони не знають. не знають нічого про конкретно твою дитину.

І я б дала мені минулій пораду "ЗАБИЙ"
    На ВСЕ.
    кашка з коробки, макарони по флотськи на три дні, борщ на тиждень, прибирання раз в тиждень і то підтримуюче.
    Скандали не укріплюють шлюб. Переробити чоловіка не можливо. та і навіщо тобі вдома ще один Рьова-карьова істерична? ))) з часом (коли дітям буде років 4-5, і чоловік перестане їх боятись) він буде з ними гратись в лікарню, дозволить собі фарбувати нігті і робити зачіски, навіть ляльок одягатиме.
    Найважливіше тут і зараз - ТИ! потім дитина, потім все інше.

із хорошого:
    З появою дитини з"являються ціла купа моментів в які ти відчуваєш себе просто невимовно абсолютно ЩАСЛИВОЮ. бо перша посмішка адресована тобі, беззуба, кумедна, але погляд сфокусований на тобі, і які щасливі ті оченята в цю мить..., бо перші міцні обійми за шию, рученятки прохолодні манюні, заплутались в твоєму волоссі. бо теплий рідний запах твоєї дитинки, такий солодкий, що підіймає в тобі зсередини гарячу хвилю ніжності...бо перші кроки, до тебе, більше схоже на непевний біг кудись)))...бо перші кумедні поковеркані слова які ніхто окрім тебе не зрозуміє (потім коли ти озвучиш їх татові він посміється і запам"ятає переклад), перші чому? перші власні логічні висновки (смішні, надумані)...

Я б хотіла знати, і бути готовою до того, що завжди тепер буду думати про моїх дітей, переживати за них, вночі поправляти ковдру і плакати "Боже бережи їх, вони - моє все..."

FistashkAДата: Вторник, 18.08.2020, 08:52:49 | Сообщение # 3
    Новенькая
    Район: Центр
    Дети: Ирина
    Сейчас столько информацию что думаю все все знают..

Форум для мам Черкасс » Заботливая МАМА » Копилка родительского опыта » Що б ви хотіли знати про материнство до народження дитини? ((але вам ніхто цього не казав))
    • Страница 1 из 1
    • 1
    Поиск:
    Новый ответ
    Текст сообщения:
    Все смайлы
    Опции сообщения:
    Код безопасности: