Інтимна пластика Черкаси Платья оптом в Киеве
Гуртожитки - Форум для мам Черкасс
Дитячий магазин КАРЛСОН в Черкасах

Стирка ковров

Ремонт стиральных машин

Ремонт холодильников в Черкассах

Прокат карнавальных костюмов

Сайт города Черкасс 0472

вологість:

тиск:

вітер:

• espress07
  • Lizzzaa123
  • TataIlchenko
  • gorkas
  • Piano0525
  • marfaruta
  • Skysweetty
  • Yulii@
  • Schastlivaya
  • Natalla

• Кто был сегодня:

Зарег. на сайте
    Всего: 3282
    Новых за месяц: 84
    Новых за неделю: 18
    Новых вчера: 3
    Новых сегодня: 0
    Из них
    Друзей сайта: 1088
    Новичков сайта: 1063

Приветствую Вас, Может останешься? · RSS 22.10.2017, 02:19:30
    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    Страница 1 из 11
    Модератор форума: Sinful_angel 
    Форум для мам Черкасс » Образование в Черкассах » Студенческая жизнь » Гуртожитки
    Гуртожитки
    IMCДата: Среда, 02.03.2016, 12:59:27 | Сообщение # 1
    Другая
    Статус: Скоро вернусь
    Район: есть
    Дети: есть
    Спілкуємось на хвилюючі нас теми

VikyДата: Пятница, 04.03.2016, 15:33:39 | Сообщение # 2
    Хорошая знакомая
    Дети: Нет
    я жила в 2 гуртожитку ЧДТУ, на Чехова. Блокова система це дуже добре, 4 але в останні роки почали перенаселяти кімнати. там де мали жити 3 особи, жило 5-6...це нас дуже обурювало, а керівництво тільки розводило руками... 15

IMCДата: Пятница, 04.03.2016, 19:59:29 | Сообщение # 3
    Другая
    Син у Львівській політехніці живе в гуртожитку № 1

Нібито там роблять ремонти, але син живе в кімнаті без ремонту, меблі дали нові (зі слів сина, я там ще не була) Коли вступив місць в гуртожитках було мало ( першочергово заселяють пільговиків) то сина прописали в 1 гуртожитку політехніка, а поселили "на час ремонту" в гуртожиток кооперативного коледжу ніби як "тимчасово" на 1 місяць і ...забули. Потім він з сусідами по кімнаті (2 чоловіка - всі з Політехніки) через 2 місяці пішли таки в свій гуртожиток і як виявилось місця є але про них просто забули. То син з хлопцями переселились в пусту кімнату з 1 матрасом , якраз на вихідні, і по "жребію" спали хто на полу, а хто на матрасі.

фото кімнат можна побачити в контакті vk.com/club7379659 Подивіться, як студенти живуть в деяких гуртожитках 14

coco_shanelДата: Пятница, 04.03.2016, 20:33:27 | Сообщение # 4
    Мудрый советчик
    IMC, ці фото, що в группі у ВК нагадали мені далекий 2000 рік, коли ми разом із класом їздили на екскурсію у Львів. Усе було гарно, красиво, але поселили нас у такому гуртожитку. Прожили ми там, а точніше проночували 1 ніч, але ця ніч запам^яталася мені на все життя.
    По-перше, це санвузол, а точніше його подоба, бо він наче і є, але води в ньому немає. Вода давалась тоді погодинно і всі студенти набирали її у пляшки. Сморід був неймовірний.
    По-друге, це кімнати. Вікна щільно не затулялись (а ми їздили на католицьке рвздво), холод був неймовірний, я спала у куртці одягнена.
    По-третє, це меблі. На стілець не можна було ні сісти, ні обпертися, ні повісити сумку, бо там було лише 3 ніжки.
    Я не знаю, чи може так мені пощастило, але враження залишились такі.
    В студентські роки я жила в Києві в гуртожитку КПІ, то умови були кращі.
    Звичайно, ремонт робили самі, але меблі були кращими. Хоча, щури бігали і по коридорам, таргани також зустрічалися, але це вже було від того, що дехто не хотів виносити сміття сам і залишав його на кухні.

IMCДата: Пятница, 04.03.2016, 21:05:45 | Сообщение # 5
    Другая
    coco_shanel, все що ви написали так і є. У Львівській політехніці багато гуртожитків мабуть 17 чи що, у нових 10 і т.д. блочна система у нашому також роблять ремонт але я ніяк не пойму за які заслуги вселяють в кімнати з ремонтом? Те що було сказано: хочете щоб діти ваші жили в кращих умовах....

coco_shanelДата: Пятница, 04.03.2016, 21:29:21 | Сообщение # 6
    Мудрый советчик
    IMC, ремонт роблять який?
    Якщо міняють вікна і штукатурять стіни, то це одне, а якщо нові обої клеють, то це інше.
    Ми коли заселялися, купили самі прості і самі дешеві обої, самі їх поклеїли, самі клей варили, на підлогу привезли з дому звичайний палас старий і все. Кімната була чистою і охайною.
    Хочу ще сказати, що усе залежить від того які попадуться сусіди. Бо це дуже важлива складова.

IMCДата: Пятница, 04.03.2016, 21:58:59 | Сообщение # 7
    Другая
    Цитата coco_shanel ()
    IMC, ремонт роблять який?

а х..н їх зна який, там на фото в контакті видно. наче евро вікна ставили маленькі. Я знаю, що в політехніці студентам нехватає місць, то в першому гуртожитку навіть на чердаку роблять кімнати, знову ж на фото видно. І ще для студентів політехніки забивають місця в гуртожитках інших вузів і технікумів.В кімнаті, де живе син їх двое, і три ліжка - 1 двохповерхове і 1 звичайне. Ще проблема в гуртожитку - селять першокурсників по 1 в кімнату до 3-4 курсників і починається свого роду дедовщина. Ще в гуртожитках політехніки електроплити+ холодильників немає самі купують, а пральні машини є платні, як термінали - за прання поповнюєш грошима і машина пере 8

coco_shanelДата: Пятница, 04.03.2016, 23:10:05 | Сообщение # 8
    Мудрый советчик
    Цитата IMC ()
    холодильників немає самі купують

В кпі також немає, але там є така традиція, що 1курсники купують хлодильник у 5курсників, які виїжджають щ гуртожитку.
    Цитата IMC ()
    пральні машини є платні, як термінали - за прання поповнюєш грошима і машина пере

Ооо, це щось нове, таке не бачила раніше. Але я б платила гроші аби не везти торби бруднох білизни, особливо постіль.
    Хоча Львів це не Київ, так часто не поїздеш.
    Зараз пишу вам і на мене нахлинули спогади про студентське життя. Як не омрачає житлове питання, але це найкращі і найвеселіші роки.
    Спочатку звичайно важко, але потім це найкращий час. Я ридала коли виїжджала з гуртожитку і з Києва.

IMCДата: Пятница, 04.03.2016, 23:15:27 | Сообщение # 9
    Другая
    Знаю ще що у Львові, зокрема в політехніці, студенти прописуються в гуртожитку, платять для прописки, а самі об"єднуються і окремо знімають квартири

VikyДата: Вторник, 08.03.2016, 12:24:00 | Сообщение # 10
    Хорошая знакомая
    Дети: Нет
    Цитата IMC ()
    Ще в гуртожитках політехніки електроплити+ холодильників немає самі купують, а пральні машини є платні, як термінали - за прання поповнюєш грошима і машина пере

так, і я так жила...півроку жили без холодильника, потім перекупили у старших курсів, а пральні машинки могли "взяти оплату" і не попрати речі)))))

Форум для мам Черкасс » Образование в Черкассах » Студенческая жизнь » Гуртожитки
    Страница 1 из 11
    Поиск:

Купить детскую одежду

Детские игрушки на сайте kingdomtoys.com.ua