Інтимна пластика Черкаси Платья оптом в Киеве
Кефалогематома - Форум для мам Черкасс
Дитячий магазин КАРЛСОН в Черкасах

Стирка ковров

Ремонт стиральных машин

Ремонт холодильников в Черкассах

Сайт города Черкасс 0472

вологість:

тиск:

вітер:

• Skysweetty
  • Yulii@
  • Schastlivaya
  • Natalla
  • ilona-sheva
  • Рита87
  • Servier
  • Мишка_Френди
  • Jordan5610
  • Galina_P

• Кто был сегодня:

Зарег. на сайте
    Всего: 3278
    Новых за месяц: 86
    Новых за неделю: 16
    Новых вчера: 3
    Новых сегодня: 1
    Из них
    Друзей сайта: 1088
    Новичков сайта: 1059

Приветствую Вас, Может останешься? · RSS 20.10.2017, 09:46:44
    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    Страница 1 из 11
    Модератор форума: Afinna 
    Форум для мам Черкасс » Наши детки » 0-1 Новорожденный, грудничок » Кефалогематома
    Кефалогематома
    DixiMariДата: Пятница, 14.06.2013, 19:42:12 | Сообщение # 1
    Новенькая
    Статус: Скоро вернусь
    Район: ЮЗ
    Дети: Тимошка
    Цитата
    Кефалогематома (kephalohaematoma externum) представляет собой кровоизлияние под надкостницу плоских костей черепа. Кефалогематома наблюдается у 0,3-0,5% новорожденных.

Мы родились с двумя гематомками на голове... Одна рассосалась за 2 дня в роддоме (была небольшая), а вот вторая очень медленно (сейчас где-то 3-4 см)... sad Сегодня педиатр сказала, что если до 20 числа не пройдет, придется "высасывать"...

Интересуют вопросы: кто-то такое делал? Где такое делается (стоимость)? И, может, лучше пораньше обратиться к хирургу, пока не затвердела гематомка?

arinka18901Дата: Пятница, 14.06.2013, 21:52:46 | Сообщение # 2
    Мудрый советчик
    Район: *
    Дети: есть
    DixiMari, в нас тоже було 2 кефалогематоми і достатньо великі. висасували шприцом одну 3 рази, іншу 2 рази (так як після того як їх висасують там може знову набиратись кров). ми чекати поки розсосеться не стали так як також знаю, що вони можуть затвердіти і буде шишка.1-й раз нам відсасували на 11 день(рекомендують не раніше ніж на 10 день). роблять таке в обласній, але коли будете записуватись то краще поясніть, що у вас, а то я до 1 хірурга записалась і по телефону сказала що в нас кефалогематома, мене записали, я приїхала з малим, вистояли в черзі, а коли зайшли і я кажу що в нас кефалогематома він мене питає що це і де воно - я чуть не впала cool з приводу вартості - не підкажу, думаю це вже як домовитесь. стосовно хірурга - почитайте в темі про дитячих лікарів, там є відгуки.
    моя думка - краще відсосати, поки не пізно, і поки дитина маленька. дитина переносить нормально, для неї це як укол, це я більше наплакалась і до і під час (мама при цьому не присутня, вона чекає в коридорі) і після (коли бачила що знову набирається). зараз в нас і сліду не залишилось від гематом, так що не переживайте це не так страшно як здається, все у Вас буде добре biggrin

Добавлено (14.06.2013, 20:52)
    ---------------------------------------------
    і ще порада, якщо є можливість, то зробіть УЗИ голови, щоб виключити наявність кісти, так як якщо є кіста то не можна робити прививки
    А Ви скільки годин рожали?

И даже то, что быть не может, однажды тоже может быть!

DixiMariДата: Суббота, 15.06.2013, 11:25:01 | Сообщение # 3
    Новенькая
    Район: ЮЗ
    Дети: Тимошка
    УЗИ сделали в день выписки - всё хорошо

Родила за час: клизма (10:30), прокалывание пузыря (11:00), в 12:05 родились biggrin

aska_gДата: Пятница, 22.11.2013, 16:29:31 | Сообщение # 4

у нас теж була кефалогематома. Відкачали за 1 раз на 11 день життя. Гематома була більше 10 мл. Якби вчасно не відкачали, то мало того, що затверділа, то ще почалась би деформація черепної кістки. Відкачували в дорослій обласній лікарні. Лікар Медулянов Олександр Анатолійович. Він приймає і в дитячій, але там рідко, а чекати довго ми не захотіли. Лікарем дуже задоволені.

Berdnik_AnnaДата: Воскресенье, 05.01.2014, 19:20:59 | Сообщение # 5
    Посетительница
    Дети: Давид
    У моего малыша была кефалогематома,откачивали 2 раза.

oksanaslobodaДата: Четверг, 23.06.2016, 15:29:53 | Сообщение # 6
    Знакомая
    Район: Черкаський
    Дети: сыночок Тарас
    була кефалогематома, відкачали на 13-й день, лікар Медулянов, теж якби ще трошки почекали то була б деформація та кисневе голодування

Форум для мам Черкасс » Наши детки » 0-1 Новорожденный, грудничок » Кефалогематома
    Страница 1 из 11
    Поиск:

Купить детскую одежду

Детские игрушки на сайте kingdomtoys.com.ua