Форум для мам Черкасс
 
СВЯЗЬ С АДМИНИСТРАЦИЕЙ ФОРУМА: MAMACLUB13@GMAIL.COM
 


 
 
 

 
Ремонт стиральных машин
 
Перукар Черкаси
 

Массаж взрослым Черкассы
 

вологість:

тиск:

вітер:


 
 • FistashkA
 • francheska
 • irarastaman
 • Oleksa27884
 • Olga_I
 • Ganna_03
 • AlinaLysenko
 • elleniva
 • lidasavan89
 • Kkkkkkkkk


 • Кто был сегодня:

  Зарег. на сайте
  Всего: 4834
  Новых за месяц: 19
  Новых за неделю: 6
  Новых вчера: 1
  Новых сегодня: 1
  Из них

  Новички форума: 2494
  Друзей форума: 813
  Клуб мамочек: 70
  Мамин клуб: 1120
  Экономных мамочек: 319
  Организаторов СП: 4
  Партнеров сайта: 7
  Модераторов: 2
  Супермодераторов: 4
  Администраторов: 1


  Приветствую Вас, Может останешься? · RSS 03.07.2020, 22:33:11
  [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
  Модератор форума: Sinful_angel, Afinna  
  Форум для мам Черкасс » Образование в Черкассах » Школьные будни » Новини освіти
  Новини освіти
  IMCДата: Четверг, 07.04.2016, 00:50:13 | Сообщение # 1
  Другая
  Группа: Клуб мамочек
  Сообщений: 5748
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкаси
  Район: есть
  Дети: есть
  Имя: есть
  Завдання для проведення ДПА у початковій школі

  У 2015/16 навчальному році державна підсумкова атестація у початковій школі має бути проведена з додержанням нових Орієнтовних вимог до проведення ДПА osvita.ua/legislation/Ser_osv/50034/ , якими затверджені вимоги до змісту підсумкових контрольних робіт.
  Освіта.ua, в рамках проекту методичної допомоги навчальним закладам, пропонує новий безкоштовний збірник завдань ДПА-2016 у початковій школі osvita.ua/school/certification/50942/ , що відповідає новим вимогам до проведення атестації.

  Збірник, що розроблений фахівцями-практиками, стане у пригоді шкільним адміністраціям, вчителям початкових класів та батькам учнів при плануванні, організації та проведенні підсумкової атестації учнів 4-х класів. При розробці всіх варіантів завдань укладачами збірника враховані аспекти до формування змісту підсумкових контрольних робот.

  Збірник завдань містить завдання для проведення іспитів з української мови, літературного читання та математики, що відповідають критеріям вимог до проведення атестації учнів.

  Завдання з кожного предмета, згідно з вимогами до проведення ДПА osvita.ua/school/certification/ , поділені на дві комбінації, які у свою чергу містять по п’ять варіантів завдань з кожного навчального предмета.
   
  IMCДата: Среда, 25.05.2016, 09:42:17 | Сообщение # 2
  Другая
  Группа: Клуб мамочек
  Сообщений: 5748
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкаси
  Район: есть
  Дети: есть
  Имя: есть
  23 травня 2016
  15:08:45

  Міський голова привітав учнів ФІМЛІ, які стали переможцями олімпіад


  У скарбничці черкаського фізико-математичного ліцею цього року 177 перемог у міських, обласних та всеукраїнських учнівських олімпіадах, а ще – за наукові роботи Малої академії наук. Сьогодні в цьому навчальному закладі відбулася Олімпійська лінійка, під час якої нагородили призерів інтелектуальних конкурсів.

  До привітань долучився міський голова Анатолій Бондаренко, депутат міської ради Роман Діскант, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Марина Бакланова. Учнів та їхніх наставників відзначили грамотами, дипломами й медалями.

  Мер міста висловив подяку й вчителям, і батькам ліцеїстів і їхнім наставникам за те, що вони всіляко допомагають цим дітям розвивати свої здібності та за будь-яких обставин підтримують на шляху до самореалізації.

  – Ви – наша гордість і наше майбутнє, – звернувся міський голова до призерів олімпіад. – Для того, щоб досягти таких результатів, треба неабияка наполегливість та бажання йти вперед! Вірю, що кожен із вас знайде себе в житті та зуміє використати свій потенціал.

  Серед іншого, під час лінійки Анатолій Бондаренко відзначив подякою міського голови педагогічний колектив ФІМЛІ, вчителя математики Барвінка Романа Леонідовича та ученицю класу Фионг Ань Чан. Дівчинка посіла третє місце на міжнародному конкурсі Intel ISEF 2016, який проходив із 8 по 13 травня у місті Фінікс, штат Аризона, США. За призові місця в фіналі змагалося близько 1 750 школярів із усього світу. До цього етапу організатори конкурсу відібрали кращих молодих новаторів серед 7 млн конкурсантів зі студентів і школярів планети.

  Черкаська ліцеїстка досліджувала властивості фігурних чисел і змогла вивести формулу для знаходження загальних елементів двох їх послідовностей. Фионг Ань зізнається, рахувати полюбила ще з дитячому садочку, любов до цієї науки їй привив батько.

  – Мені подобається займатися математикою, тож навіть коли щось не виходить, не кидаю, сиджу й намагаюся знайти рішення задачі, – розповідає дівчинка. – Коли йшла в перший клас, то навіть не пам’ятаю, чи вміла я читати, а от рахувати добре вміла.

  У планах школярки – успішно здати зовнішнє незалежне оцінювання та вступити до ВИШу. До міжнародного конкурсу їй допомагали готуватися викладачі Київського політехнічного інституту Михайло Савченко та Андрій Фесенко. Водночас, із дівчинкою працює викладач Черкаського національного університету Сергій Бабенко.

  Загалом же учні ФІМЛІ в 2016-ому році вибороли 2 призових місця на Всеукраїнських олімпіадах, 43 призових місця на обласних олімпіадах, 92 призові місця на міських олімпіадах та 20 призових місць за наукові роботи Малої академії наук.

  Як зауважив директор фізико-математичного ліцею Іван Плющай, переможцями олімпіад різних рівнів стала майже половина всіх їхніх вихованців.

  – Для багатьох ці перемоги не перші, – зауважив він. – Щороку наш заклад займає перші місця на рівні області, а в цьому році вийшли й на міжнародний рівень! І не засмучуйтеся, якщо Вам трошки не вистачило до перемоги. Головне участь і ваша любов до знань. А наполеглива робота й старанність обов’язково приведе до успіху, якщо й не в стінах ліцею, то в житті точно.

  www.rada.cherkassy.ua/ua/newsread.php?view=11394&s=1&s1=65
   
  IMCДата: Вторник, 31.05.2016, 21:40:29 | Сообщение # 3
  Другая
  Группа: Клуб мамочек
  Сообщений: 5748
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкаси
  Район: есть
  Дети: есть
  Имя: есть
  Школьница "побила" Ферма и Паскаля

  Ученица 11-го класса Черкасского физико-математического лицея Ань Фыонг Чан, несмотря на свои вьетнамские корни, отлично разговаривает на украинском языке и с удовольствием носит вышиванку.
  А еще очень любит математику и все, что с ней связано. Последние два года девушка усиленно изучала тему фигурных чисел, чтобы найти общие элементы для их последовательностей. Искала - и нашла! Успешно защитила научную работу по этой теме на Всеукраинском этапе конкурса Малой академии наук, а совсем недавно представила ее на международном научно-техническом конкурсе молодых ученых Intel ISEF 2016, который проходил в США.

  Исследования Ани оценили - третье призовое место. Однако жюри сошлось на том, что ее работа - прорыв в математике, ведь украинской школьнице удалось вывести формулу, которая помогает найти общие элементы для нескольких групп фигурных чисел. В свое время над выведением подобных формул трудились такие именитые математики, как Ферма и Паскаль. Кое-что им сделать удалось, но юное черкасское дарование продвинулось куда дальше.

  - Безусловно, эту работу еще можно продолжить, - говорит преподаватель Ани в Черкасской МАН Сергей Бабенко. - На практике результаты исследований могут быть использованы в шифровке с помощью чисел. Думаю, что у Ани большое будущее, и она сможет добиться успехов в сфере математикие.

  Сама же Аня признается: на призовое место не рассчитывала, просто очень хотелось услышать мнение жюри о проделанной ею работе, и отзывы ее порадовали.

  - Мне нравится математика, с самого детства была тяга к числам, - рассказала девушка. - В будущем хотелось бы связать свою жизнь с наукой.

  СПРАВКА "КП"

  Фигурные числа использовались еще в V - IV веках до н. э. Древнегреческие математики предпочитали думать о числах как о геометрических величинах. При счете они помогали себе камушками и обратили внимание, что из них можно выложить правильные геометрические фигуры. Числа, которые можно представить с помощью геометрических фигур - правильных треугольников, квадратов и многоугольников, и получили название фигурных.

  kp.ua/life/540652-shkolnytsa-pobyla-ferma-y-paskalia
   
  RybkoДата: Вторник, 31.05.2016, 21:56:55 | Сообщение # 4
  Тетянка-инопланетянка
  Группа: Клуб мамочек
  Сообщений: 11246
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкассы
  Район: Мытница-Гранд
  Дети: Вася ,Машенька, Ангелинка
  Имя: Рыбкамоя))
  Аню на днях показывали в " Абзаце" на новом канале. Умничка!
  Ее работой очень многие солидные дядьки интересовались 12
   
  IMCДата: Среда, 01.06.2016, 15:32:29 | Сообщение # 5
  Другая
  Группа: Клуб мамочек
  Сообщений: 5748
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкаси
  Район: есть
  Дети: есть
  Имя: есть
  До уваги батьків майбутніх п'ятикласників! Медичний огляд є обов'язковим для усіх учнів, що вступлять до 5-го класу. Медичний огляд проводиться у дитячій поліклініці №3 на поверсі у консультативно-діагностичному відділенні. Прийом учнів розпочато з 30. 05. 2016 року. Лікарі приймають з 9. 00 до 13. 00. лабораторія працює з 8. 00 до 9. 00. При собі обов'язково мати амбулаторну карту дитини. Педіатр приймає вже після всього огляду у каб. №415 з 9. 00 до 13. 00. У листі диспансеризації обов'язково має бути зазначена група здоров'я та група з фізичної культури, підпис та печатка лікаря. Для тих, хто вже пройшов медогляд, документи можна приносити у медпункт чи до секретаря.
   
  IMCДата: Суббота, 06.08.2016, 22:29:10 | Сообщение # 6
  Другая
  Группа: Клуб мамочек
  Сообщений: 5748
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкаси
  Район: есть
  Дети: есть
  Имя: есть
  ВСЯ ПОЧАТКОВА ШКОЛА ПРАЦЮВАТИМЕ ПО-НОВОМУ

  "Для уроків української мови скасували такі складні для учнів теми, як "Умовне позначення слів", "Спосіб умовного позначення речень", "Складання речень за поданою графічною схемою". Акцент буде на розвитку усного мовлення".- розповів пан Хобзей.

  Також змінили тематику слів, які вивчають у початкових класах.

  Словниковий перелік зробили сучаснішим. Замість слів - комбайнер, фартух, фанера, будуть слова - радісний, милосердний, співчуття.

  У третьому класі дітей учитимуть писати есе, щоб уміли висловлювати свою думку. У старші класи перенесли текст-роздум, текст-міркування, текст-розповідь.

  У нових програмах початкової школи не вимагатимуть вчити напам'ять таблиці додавання та віднімання в межах 10 та 20, таблиці множення та ділення.

  Вчителі зможуть самостійно збільшувати кількість годин на вивчення складних тем. Наприклад, у програмі з математики "зміщено акценти зі знаннєвих результатів на діяльнісні".

  Одне з основних нововведень у літературі - не буде кількісного показника темпу читання. За словами розробників програми, акцент має бути на "розвитку якісного читання дітей". Тобто вчитель має розвивати не лише темп, а й спосіб читання, виразність, правильність, розуміння прочитаного.

  З програми вилучили неактуальних радянських авторів і замінили на сучасних українських

  На уроках літератури тепер оцінюватимуть не героя - позитивний чи негативний, а вчинки. Учнів стимулюватимуть висловлювати свої емоції від прочитаного, розвивати задоволення від читання, а не вимагати виконання інструкцій.

  У першому класі буде менше письма і більше усної іноземної мови.

  "Ми відтягнули письмо на дальший термін, зате буде розвиток мовлення, додали сучасні теми для обговорення", - продовжує заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей.

  Із музики вилучили пісні "Вниз по матушке, по Волге", "Священная война", додали сучасних авторів, збільшили час на рухову активність і творчість.

  Із уроків фізкультури прибрали "психологічно шкідливі ігри", скасували муштру "рівняйсь-струнко" і нормативи. На уроках буде більше сучасних активних ігор на співпрацю і взаємодопомогу.

  За словами Хобзея, із програми зняли дублювання тем із таких предметів, як "Основи здоров'я", "Я і Україна" та "Природознавство".

  На засіданні уряду 18 серпня презентуватимуть Концепцію нової української школи.

  Нагадаємо, всі зміни мають почати діяти з 1 вересня цього року.

  fcg.ck.ua/content/6359/index.html
   
  IMCДата: Суббота, 06.08.2016, 22:34:06 | Сообщение # 7
  Другая
  Группа: Клуб мамочек
  Сообщений: 5748
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкаси
  Район: есть
  Дети: есть
  Имя: есть
  Шкільна реформа: без нормативів на фізкультурі і читання на швидкість

  Міністерство світи й науки України затвердило зміни до програми початкових класів. Що може змінитися для учнів та їхніх батьків – проаналізувала ВВС Україна.

  У початкових класах більше не перевірятимуть читання на швидкість, на уроках фізкультури не буде нормативів і команд “рівняйсь-струнко”, а в 1-2 класах дітей не примушуватимуть зубрити напам’ять таблиці множення і додавання.

  З 1 вересня дітям в молодшій школі буде навчатися легше, обіцяють у Міністерство освіти і науки, де на колегії у четвер затвердили зміни до навчальних програм початкових класів.

  Від тепер вчитель, виходячи з того, які перед ним діти за рівнем освіти, сам визначатиме кількість годин для певної теми.

  Як розповідала в одному з інтерв’ю міністр освіти Лілія Гриневич, залишається завдання привернути увагу вчителів і навчити їх працювати з цими програмами, адже підручники залишаються ті само, як і стандарти навчання.

  Ні червоній ручці

  “Основна ідея полягає в тому, щоби дати дитині розкритися, а не зашорювати, не формувати її, як ту цеглину. Для цього потрібно дати вчителю більшу свободу в підходах, дати їм можливість більше вибирати” – розповів про нововведення заступник міністра освіти Павло Хобзей.

  Найближчим часом МОН підготує нові вимоги до оцінювання досягнень учнів. “Ці зміни міститимуть виконання завдань олівцем для молодших класів, вчителі не писатимуть червоною ручкою, а система оцінювання молодших учнів враховуватиме вікові особливості дітей”, – запевняють у міністерстві.

  Українська мова: без азбуки Морзе

  Для уроків української мови скасували такі складні для учнів теми, як “Умовне позначення слів”, “Спосіб умовного позначення речень”, “Складання речень за поданою графічною схемою”, яке “батьки називали азбука Морзе”, розповів пан Хобзей. Акцент буде на розвитку усного мовлення.

  Також змінили тематику слів, які вивчають у початкових класах, словниковий перелік зробили більш сучасним. Замість слів – комбайнер, фартух, фанера, будуть слова – радісний, милосердний, співчуття.

  У 3-му класі введуть жанр есе, щоби стимулювати дітей вільно висловлювати свою думку. У старші класи перенесли текст-роздум, текст-міркування, текст-розповідь.

  Нова математика: без зубріння таблиць

  У програмах 1-2 класів обіцяють не вимагати вчити напам’ять таблиці додавання та віднімання в межах 10 та 20, таблиці множення та ділення. Як розповіла ВВС Україна Іванна Коберник, громадський координатор проекту з розвантаження програм, дітей вчитимуть віднімати і додавати, але не буде вимоги щодо знання цих таблиць напам’ять.

  Також вчителі зможуть самостійно збільшувати кількість годин на вивчення складних тем. Як йдеться у програмі, у математиці “зміщено акценти із знаннєвих результатів на діяльнісні”.

  Література: менше радянських авторів

  Одне з основних нововведень у літературі – відтепер не буде кількісного показника темпу читання. За словами розробників програми, акцент має бути на “розвитку якісного читання дітей”. Тобто вчитель має розвивати не лише темп, а й спосіб читання, виразність, правильність, розуміння прочитаного.

  З кола читання вилучили неактуальних радянських авторів і додали сучасних. За словами пані Коберник, до програми залучать таких авторів – Іван Андрусяк, Катерина Бабкіна, Галина Вдовиченко, Зірка Мензатюк, Лариса Денисенко, Василь Голобородько, Ігор Січовик, Мар’яна Прохасько та Тарас Прохасько, Ірен Роздобудько, Марина та Сергій Дяченки, Юрко Бедрик та багато інших.

  Запланували видання хрестоматії для учнів початкових класів для серії “Шкільна бібліотека”.

  Відтепер на уроках літератури будуть оцінювати не героя (позитивний-негативний), а вчинки. Дитину стимулюватимуть висловлювати свої емоції від прочитаного, розвивати задоволення від читання, а не вимагати виконання інструкцій.

  Іноземна по-іншому і декомунізована музика

  У першому класі буде менше письма і більше усної іноземної мови, щоби розвивати у дітей “здатність вести прості діалоги”.

  “Ми відтягнули письмо на дальший термін (2 семестр 1 класу Ред.), зате буде розвиток мовлення, додали сучасні теми для обговорення”, – розповів заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей. Також вивчатимуть теми, які дозволять дітям висловити свій емоційний стан.

  З музики вилучили пісні “Вниз по матушке, по Волге”, “Священная война”, додали сучасних авторів, збільшили час на рухову активність і творчість.

  З фізкультури прибрали “психологічно шкідливі ігри”, скасовали муштру “рівняйсь-струнко” і нормативи. На уроках буде більше сучасних активних ігор на співпрацю і взаємодопомогу.

  Крім того, за словами пана Хобзея, з програми зняли дублювання тем з таких предметів, як “Основи здоров’я”, “Я і Україна” та “Природознавство”.

  18 серпня Концепцію нової української школи презентуватимуть на засіданні уряду.

  Оновлені програми обговорять на вчительських конференціях, які пройдуть по всій Україні в серпні. Вчителі початкової школи мають розібрати ці програми і детально з ними ознайомитися на засіданнях методичних об’єднань, зазначала міністр освіти.

  Всі зміни мають почати діяти вже з 1 вересня. Програму ще має підписати міністр.

  provce.ck.ua/shkilna-reforma-bez-normatyviv-na-fizkulturi-i-chytannya-na-shvydkist/
   
  Wonders_happenДата: Вторник, 09.08.2016, 23:13:08 | Сообщение # 8
  Мама трёх девчонок и пацанёнка
  Группа: Экономная мамочка
  Сообщений: 6856
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкассы
  Район: 700-летия
  Дети: есть немножко)))
  Имя: Натали
  Цитата IMC ()
  До уваги батьків майбутніх п'ятикласників!

  IMC, спасибо за информацию! 11 Очень вовремя нашла.
   
  IMCДата: Суббота, 13.08.2016, 12:40:12 | Сообщение # 9
  Другая
  Группа: Клуб мамочек
  Сообщений: 5748
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкаси
  Район: есть
  Дети: есть
  Имя: есть
  Навчальні програми для початкової школи (1-4 класи)
   
  mitkovaivankaДата: Пятница, 19.08.2016, 12:06:43 | Сообщение # 10
  Мудрый советчик
  Группа: Мамин клуб
  Сообщений: 1457
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкассы
  Район: центральная часть
  Дети: Шалунишка
  Имя: Иванка
  Регіональні дані ЗНО-2016 stat.testportal.com.ua/

  Добавлено (19.08.2016, 12:06:43)
  ---------------------------------------------
  Результаты ЗНО - 2016

   
  •❣❦Веста❦❣•Дата: Суббота, 27.08.2016, 14:17:44 | Сообщение # 11
  Всплеск Арпеджио
  Группа: Мамин клуб
  Сообщений: 1128
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкассы
  Район: жилой
  Дети: есть
  Имя: Слава
  Цитата IMC ()
  З фізкультури прибрали “психологічно шкідливі ігри”
  обычно это были футбол и баскетбол. Что за игры такие убрали?


  Не показывайте пальцем на других, лучше покопайтесь в себе. Может дело вовсе не в окружающих...
   
  mamaLenaДата: Понедельник, 29.08.2016, 12:57:13 | Сообщение # 12
  Частичка форума
  Группа: Экономная мамочка
  Сообщений: 641
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкассы
  Район: Горького-Петровского
  Дети: красавица доця
  Имя: Елена
  Цитата IMC ()
  Всі зміни мають почати діяти вже з 1 вересня. Програму ще має підписати міністр.

  В прошлом году без учебников были 4 и 7 классы, а в этом вся начальная школа окажется. Т.к. с изменением учебных программ меняются и учебники.


  Хотите сделать своих детей счастливыми - будьте счастливы сами!!!
   
  IMCДата: Воскресенье, 11.09.2016, 00:46:31 | Сообщение # 13
  Другая
  Группа: Клуб мамочек
  Сообщений: 5748
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкаси
  Район: есть
  Дети: есть
  Имя: есть
  Структура 2016-2017 навчального року.

  Працюватимемо та відпочиватимемо так:

  І семестр: 01. 09. 2016 – 23. 12. 2016 (24. 12. 2016 для закладів, що працюють за 6-денним режимом навчання);

  ІІ семестр: 11. 01. 2017- 26. 05. 2017

  Канікули:

  - осінні - 31. 10. 2016 - 06. 11. 2016;

  - зимові – 26. 12. 2016 - 10. 01. 2017;

  - весняні – 27. 03. 2017 – 02. 04. 2017
   
  IMCДата: Пятница, 16.09.2016, 23:09:21 | Сообщение # 14
  Другая
  Группа: Клуб мамочек
  Сообщений: 5748
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкаси
  Район: есть
  Дети: есть
  Имя: есть
  Хто заважає придбати миючі для дітей у заклади освіти?

  У черкаські школи й садочки досі не закупили миючі засоби, через що до міського керівництва чи не щодня надходять численні скарги. Виною тому недобросовісний учасник тендеру та блокування повторно оголошених торгів у системі ProZorro через скаргу цього ж підприємства. Вдруге його мабуть провести вже за тиждень.

  Як розповів секретар міської ради Олександр Радуцький, закупівлю мийних засобів для місцевих закладів освіти департамент економіки та розвитку оголосили ще на початку березня. Тоді найнижчу цінову пропозицію надало одне зі столичних товариств «Інтер-Трейд-Сервіс».

  – Під час процедури узгодження умов поставки та найменувань продукції, це підприємство відмовилось постачати продукцію, зазначену в його ціновій пропозиції, мовляв, вона знята з виробництва, – сказав він. – Більше з тим – намагалось прописати в додатку до договору продукцію невідомого виробника, без наявних висновків СЕС. Ми не можемо подібні незрозумілі засоби використовувати в навчальних закладах.

  За його словами, у зв’язку зі зміною специфікації та відсутності належних висновків про відповідність продукції санітарним нормам, пропозицію цього товариства відхилили. Тоді ж ТОВ «Інтер-Трейд-Сервіс» оскаржив результати торгів у Колегії антимонопольного комітету. Після тривалого процесу юридичних суперечок 2-ого серпня тендер взагалі скасували.

  – Департаментом освіти було оголошено нові торги через систему ProZorro, аукціон мав відбутися вчора. Утім, внаслідок необґрунтованої скарги цього ж підприємства, яка стосувалася знову ж таки необов’язковості висновків СЕС щодо продукції для дітей, торги було заблоковані ще на шість днів й таким чином відтерміновані, – відзначив Олександр Романович.

  Водночас, він висловив сподівання, що 21 вересня, аукціон через систему електронних торгів ProZorro врешті відбудеться й у батьків зникнуть нарікання на відсутність мийних засобів у школах.

  – Для нас найголовніше визначити переможця з найбільш якісною продукцією та, при цьому, низькою ціною, – сказав він.

  Підписатися
  на стрічку

  Коментарі (1)
  Григорій
  15.09.16 | 22:41
  Міська влада в лютому гарно пропіарилась а тепер в любий спосіб відклада тендер. А батьки як купували так і будуть купувати миючі. Зато мер в нас МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!! .

  www.rada.cherkassy.ua/ua/newsread.php?view=11888&s=1&s1=65
   
  IMCДата: Пятница, 14.10.2016, 21:55:06 | Сообщение # 15
  Другая
  Группа: Клуб мамочек
  Сообщений: 5748
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкаси
  Район: есть
  Дети: есть
  Имя: есть
  (НОВЕ) 22-23 жовтня на базі першої гімназії працюватиме проект FLEX-2017. Організаційна лінійка та жеребкування проводитиметься о 8. 30 год.
   
  IMCДата: Пятница, 06.01.2017, 23:29:17 | Сообщение # 16
  Другая
  Группа: Клуб мамочек
  Сообщений: 5748
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкаси
  Район: есть
  Дети: есть
  Имя: есть
  Карантин продовжено

  На виконання рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради від 06. 01. 2017 №04 «Про призупинення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах» та рішення місцевої комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради (№1 від 05. січня 2017 року) у зв’язку з ускладненням погодних умов та загостренням епідеміологічної ситуації через захворювання на грип та ГРВІ ПРИЗУПИНЕНО навчально – виховний процес з 11 січня 2017 року до 15 січня 2017 року у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста.

  Наказ департаменту освіти з таким змістом отримано 6 січня 2017 року.
   
  IMCДата: Пятница, 13.01.2017, 20:26:34 | Сообщение # 17
  Другая
  Группа: Клуб мамочек
  Сообщений: 5748
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкаси
  Район: есть
  Дети: есть
  Имя: есть
  13 січня 2017
  10:47:42

  У школах та позашкільних закладах Черкас продовжується карантин


  У черкаських школах та позашкільних закладах з 16 по 22 січня (включно) продовжуватимуться карантинні заходи і, відповідно, буде призупинено навчально-виховний процес. Таке рішення щойно ухвалили на засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради.

  Саме така рекомендація міститься у протоколі місцевої комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка сьогодні розглядала це питання.

  Директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олег Стадник розповів, що в Черкасах з 3 по 10 січня зафіксовано перевищення епідпорогу захворюваності на грипп та ГРВІ на 15 відстотків. Серед районів Черкащини обласний центр розташований на третьому місці за рівнем поширення зазначених захворювань – після Городища та Золотоноші.

  – Як свідчить статистика, такі протиепідеміологічні заходи з тимчасового припинення навчально-виховного процесу у школах та позашкільних закладах мають позитивний ефект. Оскільки перешкоджають подальшому поширенню вірусу, зокрема, серед дітей та членів їх сімей. Для прикладу, у Черкасах до моменту оголошення карантину карети «Швидкої допомоги» за добу виїжджали близько 600-700 разів на виклики тільки до хворих дітей. Тоді як, коли ввели зазначені обмеження, кількість викликів до маленьких черкасців істотно знизилась – до приблизно 300 на добу, – повідомив Олег Михайлович.

  В свою чергу начальник управління освіти департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Євгеній Степко розповів, що у зв’язку з протиепідеміологічними заходами черкаські школярі недовчились рівно тиждень. Проте, на його думку, діти надолужать відставання у навчанні за рахунок збільшення інтенсивності викладання учбового матеріалу під час уроків.

  – Міністерство освіти забороняє відпрацьовувати відставання у навчанні учням по суботам, а також за рахунок зменшення терміну канікул та додавання додаткових уроків до основного переліку. У такому випадку дозволено лише більш інтенсивніше наповнювати уроки навчальним матеріалом, а також на період таких вимушених канікул – здійснювати дистанційне навчання, – пояснив Євгеній Петрович.

  www.rada.cherkassy.ua/ua/newsread.php?view=12378&s=1&s1=65
   
  IMCДата: Четверг, 16.02.2017, 21:15:08 | Сообщение # 18
  Другая
  Группа: Клуб мамочек
  Сообщений: 5748
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкаси
  Район: есть
  Дети: есть
  Имя: есть
  Міжнародна діяльність : PRACTICE CACTUS-2017

  Practice CACTUS це один із заходів, організований CACTUS(Community Action Ukrainian Style) – українською неурядовою громадською організацією, націленої на розвиток соціально відповідальної та активної молоді шляхом освітніх семінарів(Practice CACTUS), 10-денного форуму влітку(CACTUS Forum) та реалізації проектів учасниками форуму. Все це для молодих людей віком 14-19 років, які бажають покращити свої лідерські здібності і реалізувати зміни у суспільстві!
  Що включає Practice CACTUS:
  Сесію з проектного менеджменту
  Основи Community Activism
  Workshop з HR та роботи в команді
  Дискусії щодо критичного мислення та прав людини
  Багато спілкування з однолітками
  Все це англійською мовою українцями та іноземцями, які вже втілили у життя десятки своїх соціальних проектів.
  Для кого? - 14-19 річні
  Коли? - 4 березня з 9. 30 до 17. 30
  Де? - вул. Святотроїцька 68, Перша міська гімназія
  Реєстрація за посиланням: goo.gl/R1wTM2
  Більше інформації: vk.com/cactus17
  www.facebook.com/cactusua
   
  Форум для мам Черкасс » Образование в Черкассах » Школьные будни » Новини освіти
  • Страница 1 из 1
  • 1
  Поиск: