Інтимна пластика в Черкасах Лингваком - курсы английского языка Продажа Платья оптом в Киеве
Черкаським вулицям повертають історичні назви - Страница 2 - Форум для мам Черкасс
Наращивание ресниц в Черкассах

Обувь Шалунишка

Сайт города Черкасс 0472

Стирка ковров

Ремонт стиральных машин

вологість:

тиск:

вітер:

• Vika0203
  • павлова2016
  • Dollface
  • Zeebra
  • realmen80
  • taniya
  • Konovalova
  • Мамочкаа
  • Sergeeva89
  • ОльгаAqua-jet5000

• Кто был сегодня:

Зарег. на сайте
    Всего: 2984
    Новых за месяц: 124
    Новых за неделю: 28
    Новых вчера: 2
    Новых сегодня: 2
    Из них
    Друзей сайта: 1075
    Новичков сайта: 809

Приветствую Вас, Может останешься? · RSS 22.02.2017, 10:46:59
    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    Страница 2 из 4«1234»
    Модератор форума: Sinful_angel 
    Форум для мам Черкасс » Общество, политика, события » Общество, политика, события в Черкассах и области » Черкаським вулицям повертають історичні назви (як ви до цього ставитесь?)
    Черкаським вулицям повертають історичні назви
    lisrinaДата: Среда, 27.01.2016, 00:17:12 | Сообщение # 26
    Мудрый советчик
    Статус: Скоро вернусь
    Цитата Afinna ()
    Во вторник, 26 января, в кабинете № 206 Черкасского горсовета состоятся общественные дискуссии по поводу переименования. Будет решаться судьба Ватутина, Конева, Котовского, Орджоникидзе и других улиц. Начало в 15:00.

Черкаський громадський активіст, представник Цивільного корпусу “Азов” Даниїл Майоров закликав черкащан підтримати перейменування вулиці Орджонікідзе на честь “азовця” Сергія Амброса, вул. Котовського на “азовця” В’ячеслава Галви, вул. Конєва на “кіборга” Євгена Подолянчука. Нині міська влада Черкас ініціює широке громадське обговорення стосовно цього питання. Зокрема, запрошує усіх бажаючись взяти участь у засіданні круглого столу, яке відбудеться 26 січня о 15-00 у залі засідань міськвиконкому (каб. 206).

Добавлено (27.01.2016, 00:05:02)
    ---------------------------------------------
    Василь Шкляр – відомий письменник, “батько українського бестселера”, член Спілки письменників України. - “Чорне сонце” – це перший твір мій, який написаний з натури. Про війну не пишуть так швидко, по гарячих слідах. Але трапилася одна історія, просто містична, і ті хлопці, яких я знаю, це просто дивовижні люди. Мене часто звинувачують, починаючи від “Чорного ворона”, що я прикрашаю українських героїв, що в мене москалі всі погані. Я не прикрашаю. Ці хлопці з мого оточення – поліглоти, митці...Мій земляк, хлопчина Амброс, загинув у Широкиному. Ще боролися за його життя… А перед цим він дуже любив птахів – соколів. У нього татуювання сокола, і він все вивчав про соколів і казав: “Коли я загину, я стану соколом”. І ось лікарі роблять йому операцію, хлопці сидять на базі, і раптом прилітає сокіл і сідає на перила. Вони ніколи не бачили на базі птаха, і тут дзвінок, що Амброс помер. Ховають його в Черкасах, на Майдані, а над цією процесією кружляє сокіл. Приходять хлопці впорядковувати його могилу – там сидить сокіл. Я навіть не наважуюся про це писати художній твір – скажуть, що я вигадую, що я знову щось прикрашаю. А життя дає такі речі, які перевищують навіть фантазію. Звісно, скрізь є різні люди, але я вважаю, що полк “Азов” – це основа нашої майбутньої професійної контрактної армії. http://cossackland.org.ua/2016....mennyka

Добавлено (27.01.2016, 00:11:11)
    В неділю, 14 вересня, при обороні аеропорта міста Донецька під час мінометного обстрілу від поранень осколком загинув спецпризначенець 3-го полку Євген Подолянчук.

За словами колег, Євген відзначався професійністю та порядністю. Проявив героїзм при захисті аеропорта Донецька в травні 2014.

Євген Подолянчук - старший лейтенант, командир групи, служив і жив останні роки в Кіровограді, родом з Черкас. Народився 4 липня 1991 р. З 2012 проходив службу у в/ч А 0680 (3 полк спецпризначення). Одружився у травні 2013 року. Євгена добре знають як пластуна - члена скаутської організації ПЛАСТ
    https://www.youtube.com/watch?v=2LLuufi58cI
    "НІХТО КРІМ НАС" - фільм про пластуна, спецназівця Євгена Подолянчука

Добавлено (27.01.2016, 00:17:12)
    Га́лва В'ячесла́в Анато́лійович (нар. 4 січня 1973 Черкаси, Україна — пом. 26 серпня 2014, Новоазовськ, Україна) — український військовик, полковник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, бойовий інструктор. Співробітник компанії P1G-Tас, спеціалізацією якої є розробка військового спорядження. Загинув під час війни на сході України.
    займався підготовкою бійців батальйону «Азов», разом з якими брав участь у бойових діях. У складі розвідувального підрозділу батальйону першим зайшов у Новоазовськ 25 серпня 2014 року. Був убитий наступного дня. Похований у Києві на Байковому кладовищі. У В'ячеслава Галви залишилася батьки, брат, дружина Еліна та четверо дітей.

В травні 2015 року урочисто відкрито меморіальну дошку пам'яті полковника В'ячеслава Галви в Черкаському колегіумі «Берегиня», де він навчався з 1980 по 1990 рік.[3] https://uk.wikipedia.org/wiki/Галва_В%27ячеслав_Анатолійович

AfinnaДата: Среда, 27.01.2016, 09:19:36 | Сообщение # 27
    Богиня
    Район: Волкова
    Дети: синочки
    Цитата lisrina ()
    Черкаський громадський активіст, представник Цивільного корпусу “Азов” Даниїл Майоров закликав черкащан підтримати перейменування вулиці Орджонікідзе на честь “азовця” Сергія Амброса, вул. Котовського на “азовця” В’ячеслава Галви, вул. Конєва на “кіборга” Євгена Подолянчука. Нині міська влада Черкас ініціює широке громадське обговорення стосовно цього питання. Зокрема, запрошує усіх бажаючись взяти участь у засіданні круглого столу, яке відбудеться 26 січня о 15-00 у залі засідань міськвиконкому (каб. 206).

кто то ходил? я если честно забыла(а так сходила бы,хотя бы послушать.Фамилии созвучны,ухо "не режут" для названия улиц,вот только в нашей стране все может быть,сегодня они герои и через 20 лет,прийдет "новый режим",историю перекрутят-перепишут и будут нынешние герои,преступниками как те которых сейчас меняют в названиях улиц,сёл и т.п.Так вот вопрос,стоит ли менять что то вообще?Расширяйте город,стройте новые дома этим же АТОвцам,садики,школы и прочее и давайте новым улицам имена этих героев,лично я не против.

Я знаю,ничто не происходит без причины.Когда закрывается одна дверь-другая открывается.

НатуськаДата: Среда, 27.01.2016, 12:07:44 | Сообщение # 28
    Барбариска
    Район: х
    Дети: радость
    Цитата saenko ()
    Вул. Сєдова – на вул. Новопречистенську.

ужас 8 8 8

Добавлено (27.01.2016, 12:07:44)

Цитата tatka007 ()
    на сході війна,Крим забрали,що робити? давайте вулиці перейменуємо

це точно 14

lisrinaДата: Четверг, 28.01.2016, 00:26:40 | Сообщение # 29
    Мудрый советчик
    27 січня 2016 року міський голова Анатолій Бондаренко підписав розпорядження про перейменування об'єктів топоніміки м. Черкаси.

Так, нові назви носитимуть чотири міські вулиці та улюблений черкащанами та гостями міста парк у Соснівці. Замість парку імені 50-річчя Радянської влади відтепер він називатиметься Сосновим Бором.

– Враховуючи дію відповідних законів, дослухаючись до думки громади, враховуючи рекомендації топонімічної комісії, сьогодні ми зробили свій внесок в оновлену історію міста.

У нових назвах черкаських вулиць мають поєднуватись історична спадщина Черкас, новітня історія сьогодення та вшанування пам’яті наших видатних земляків, що віддають свої життя – тоді і зараз - за волю і процвітання всієї України.

Поступово, спільною роботою істориків, громади та міської влади ми надамо назвам наших вулиць особливого місцевого колориту. Щоб кожен, хто почує назви наших вулиць, зрозумів – це в Черкасах, – прокоментував розпорядження міський голова.

Добавлено (28.01.2016, 00:26:40)
    пока переименованы: 1.Луначарского-генерала Момота
    2.Орджоникидзе- Сергея Амброса
    3.Чекистов-Привокзальная
    4.Котовского-Михаила Грушевского

посилання вказуйте посилання на статті, які цитуєте

Сообщение отредактировал IMC - Четверг, 28.01.2016, 00:40:09

Wonders_happenДата: Четверг, 28.01.2016, 00:28:04 | Сообщение # 30
    Мама трёх девчонок и пацанёнка
    Район: 700-летия
    Дети: есть немножко)))
    Цитата lisrina ()
    27 січня 2016 року міський голова Анатолій Бондаренко підписав розпорядження про перейменування об'єктів топоніміки м. Черкаси.

Так, нові назви носитимуть чотири міські вулиці та улюблений черкащанами та гостями міста парк у Соснівці. Замість парку імені 50-річчя Радянської влади відтепер він називатиметься Сосновим Бором.

– Враховуючи дію відповідних законів, дослухаючись до думки громади, враховуючи рекомендації топонімічної комісії, сьогодні ми зробили свій внесок в оновлену історію міста.

У нових назвах черкаських вулиць мають поєднуватись історична спадщина Черкас, новітня історія сьогодення та вшанування пам’яті наших видатних земляків, що віддають свої життя – тоді і зараз - за волю і процвітання всієї України.

Поступово, спільною роботою істориків, громади та міської влади ми надамо назвам наших вулиць особливого місцевого колориту. Щоб кожен, хто почує назви наших вулиць, зрозумів – це в Черкасах, – прокоментував розпорядження міський голова.

Да вроде и симпатично будет называться этот парк, просто несколько непривычно. 12 С Сосновым бором у меня сейчас ассоциируется только детский санаторий возле облбольницы.

MimaДата: Четверг, 28.01.2016, 00:35:25 | Сообщение # 31
    MamaMiya
    Район: Самолет
    Дети: Доченька
    lisrina, да эти названия не такие уж и плохие, народ привыкнет)

0 мес. - 3060 53см
    1 мес. - 4050 56см
    2 мес. - 4850 57см
    3 мес. - 5360 59см
    4 мес. - 5740 60см
    5 мес. - 6150 62см
    6 мес. - 6550 66см. 2 зуба
    7 мес. - 6900 67см
    8 мес. - 7200 69см. 4 зуба
    9 мес. - 7700 71см. 5 зуб
    10мес.- 8300 72см. 6,7 зуб
    11мес.- 8900 73см. 9 зуб
    12мес.- 9500 74см 10зуб

T@taДата: Четверг, 28.01.2016, 00:50:32 | Сообщение # 32
    Мама Пампушки
    Район: центр
    Дети: доченька
    Цитата Mima ()
    T@ta, я имела ввиду это сделать в электронном опросе!

я поняла. мой ответ был сарказмом.
    Цитата Afinna ()
    Начало в 15:00.

совсем не рабочее время.
    Цитата lisrina ()
    3.Чекистов-Привокзальная

8 хм...чет я не слышала. Надо узнать у управдома.
    Цитата Afinna ()
    Расширяйте город,стройте новые дома этим же АТОвцам,садики,школы и прочее и давайте новым улицам имена этих героев,лично я не против.

ППКС. Смысл старые улицы переименовывать на АТовцев, Майдановцев я не вижу. Почему выделяются какие-то одни герои, в то время как там умирают тысячами? Тогда давайте или все улицы переименовывать под каждого или никого не выделять? Или они умирали за другую страну\город? Это идет дискриминация наших героев? Или я что-то не понимаю? 7

lisrinaДата: Четверг, 28.01.2016, 03:48:25 | Сообщение # 33
    Мудрый советчик
    http://www.rada.cherkasy.ua/ua/newsread.php?view=10742&s=1&s1=17

Wonders_happenДата: Четверг, 28.01.2016, 09:13:32 | Сообщение # 34
    Цитата lisrina ()
    http://www.rada.cherkasy.ua/ua/newsread.php?view=10742&s=1&s1=17

Нам всё равно придётся привыкнуть к этим названиям... 12 До следующего переименования... 12

Ко многим переименованным уже привыкли, некоторые, которые не так давно переименованы, очень многие называют по-старому. И ничего, живём ведь, как и раньше жили. 12

coco_shanelДата: Четверг, 28.01.2016, 10:04:11 | Сообщение # 35
    Мудрый советчик
    С этими названиями я еще согласна, но с предыдущими 8
    Момот и Амброс это с АТО, понятно, Привокзальная тоже хоть звучит нормально
    Вот Котовского - Грушевского как то так 10
    А парк у нас всегда Сосновкой назывался, так что можно сказать что здесь так и было.

Wonders_happenДата: Четверг, 28.01.2016, 12:13:30 | Сообщение # 36
    IMC, написала во флудилке.
    Может кто поосведомлённей есть.

lisrinaДата: Четверг, 28.01.2016, 18:16:57 | Сообщение # 37
    Мудрый советчик
    Цитата IMC ()
    Девчата, кто в курсе, если переименовали улицу жителям теперь головняк?! прописка в паспорте, документы на жилье?

ничего делать не нужно

AfinnaДата: Четверг, 28.01.2016, 19:11:07 | Сообщение # 38
    Богиня
    Черкащани розповіли, чи варто називати вулиці іменами загиблих АТОвців.
    Три вулиці з понад 50 пропонують назвати на честь загиблих на сході черкащан. Топонімічна комісія має іншу думку.

Член топонімічної комісії Володимир Поліщук схиляється до того, щоб не називати вулиці на честь загиблих. Принаймні поки що. Адже бойові дії ще не завершилися. Такої ж думки громадська активістка Наталія Вернидуб.

Самі ж містяни не проти таких назв замість старих-радянських. Що говорить про перейменування черкащани – у сюжеті «Громадського: Черкаси».
    zmi.ck.ua/sotsium/cherkaschani-rozpovli-chi-varto-nazivati-vulits-menami-zagiblih-atovtsv.html

Я знаю,ничто не происходит без причины.Когда закрывается одна дверь-другая открывается.

AfinnaДата: Четверг, 28.01.2016, 20:20:27 | Сообщение # 39
    Богиня
    Топонімічні пристрасті: у Черкасах депутати подолали вето мера і перейменували шість вулиць.
    ck.ridna.ua/2016/01/28/toponimichni-prystrasti-u-cherkasah-deputaty-podolaly-veto-mera-i-perejmenuvaly-shist-vulyts/

lisrinaДата: Четверг, 28.01.2016, 20:59:39 | Сообщение # 40
    Мудрый советчик
    Цитата Afinna ()
    Топонімічні пристрасті: у Черкасах депутати подолали вето мера і перейменували шість вулиць.
    ck.ridna.ua/2016/01/28/toponimichni-prystrasti-u-cherkasah-deputaty-podolaly-veto-mera-i-perejmenuvaly-shist-vulyts/

Таки буат Седова Новопричистенской 10

Wonders_happenДата: Четверг, 28.01.2016, 21:04:25 | Сообщение # 41
    Цитата Afinna ()

Дурдом!!! По-другому про это всё не сказать!!! 7 7 7

MimaДата: Четверг, 28.01.2016, 23:02:07 | Сообщение # 42
    MamaMiya
    Afinna, что то мне кажеться что ЭТОГо мэра даже депутаты не принимают!!! Может не долго ему ПРАВИТЬ!

0 мес. - 3060 53см
    1 мес. - 4050 56см
    2 мес. - 4850 57см
    3 мес. - 5360 59см
    4 мес. - 5740 60см
    5 мес. - 6150 62см
    7 мес. - 6900 67см
    11мес.- 8900 73см. 9 зуб
    12мес.- 9500 74см 10зуб

lisrinaДата: Четверг, 28.01.2016, 23:46:15 | Сообщение # 43
    Мудрый советчик
    А мне новый мер нравится куда больше,чем предыдущий,во всяком случае пока.
    А вот депутатов опять народ на выбирал 8 -один Радуцкий чего стоит

saenkoДата: Суббота, 30.01.2016, 11:06:54 | Сообщение # 44
    Хорошая знакомая
    Дети: два синочка
    У ЧЕРКАСАХ ТАКИ НЕ БУДЕ ВУЛИЦІ СЄДОВА

28 січня на сесії Черкаської міськради депутати повторно голосували за повернення вулицям історичних назв.
    Відповідно до голосування депутатів, шість вулиць змінять свої назви, зокрема і вулиця Сєдова, навколо перейменування якої минулого тижня розгорілися дискусії.
    Зокрема, вул. Мініна та Пожарського перейменували на вулицю Соснівську, вул. Піонерську – на вул. Митницьку, пров. Герцена – на пров. Хижняківський, вул. Сєдова – на вул. Новопречистенську, узвіз Клубний – на узвіз Остріжний, вул. Чкалова – на вул. Татинецьку.

"Це питання надзвичайно складне. Доведеться ухвалювати і непопулярні рішення. Мені легше заасфальтувати усі вулиці у місті, ніж їх перейменувати", – каже міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
    Як повідомляв сайт vikka.ua, 14 січня черкаські депутати вирішили перейменувати шість вулиць. За таке рішення проголосував 31 обранець. Проте 19 січня мер Черкас Анатолій Бондаренко наклав вето на рішення міської ради, яким перейменовувалися шість вулиць у Черкасах.

ok.ru/group/52044512886910/topic/64830127439998

Аленький цветочек

Wonders_happenДата: Суббота, 30.01.2016, 14:24:30 | Сообщение # 45
    Цитата saenko ()
    Мені легше заасфальтувати усі вулиці у місті, ніж їх перейменувати", – каже міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Так вот и заасфальтировал бы. 12 Повесне вылезет много ямок... 14

coco_shanelДата: Суббота, 30.01.2016, 15:09:26 | Сообщение # 46
    Мудрый советчик
    Цитата Wonders_happen ()
    Повесне вылезет много ямок...

Это как в анекдоте, что украинский асфальт слазит быстрее, чем тает первый снег

saenkoДата: Среда, 03.02.2016, 10:24:34 | Сообщение # 47
    Хорошая знакомая
    Черкаський чиновник пояснив, чи потрібно жителям "нових" вулиць змінювати документи

Черкащанам не доведеться змінювати документи у зв’язку з перейменуванням вулиць, де вони прописані. Про це повідомив голова топонімічної комісії при Черкаській міській раді Олександр Ільченко.

"У всі організації будуть передані дані про те, що вулиці носять нові назви, але в документах громадян можуть зазначатися старі найменування. Про це будуть повідомлені фіскальна служба, пошта, паспортний стіл та інші державні і комунальні структури", - зазначив він.

Нові ж документи громадянам будуть видаватися з оновленими назвами

/vk.com/wall-26149290_70355

Аленький цветочек

mamule4kaДата: Среда, 03.02.2016, 10:39:50 | Сообщение # 48
    Частичка форума
    Перейменування вулиць зараз здійснюється по всій Україні. Навколо цього може бути безліч дискусій. Але вважаю, якщо рішення про перейменування вулиць вже остаточно прийняте, то нові назви мають бути нейтральними та незаполітизованими, щоб за будь-якої влади були прийнятними.

Сообщение отредактировал mamule4ka - Среда, 03.02.2016, 11:21:23

MimaДата: Среда, 03.02.2016, 14:00:03 | Сообщение # 49
    MamaMiya
    Хорошо хоть документы меня не нужно!!!
    А кто что слышал о улице Ватутина? Менять будут? А то видела где то инфу что собирались!

0 мес. - 3060 53см
    1 мес. - 4050 56см
    2 мес. - 4850 57см
    3 мес. - 5360 59см
    4 мес. - 5740 60см
    5 мес. - 6150 62см
    7 мес. - 6900 67см
    11мес.- 8900 73см. 9 зуб
    12мес.- 9500 74см 10зуб

saenkoДата: Пятница, 05.02.2016, 08:34:53 | Сообщение # 50
    Хорошая знакомая
    СМІЛЯНИ ВИСТУПИЛИ ПРОТИ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦІ НА ЧЕСТЬ ГЕРОЯ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

У Смілі мешканці вулиці Репіна відмовляються перейменовувати її назву на честь загиблого на Майдані під час революції Гідності Юрія Пасхаліна, інформує "Смеляночка".
    У Смілі мешканці вулиці Репіна вже зібрали близько п’ятиста підписів на знак незгоди з пропозицією міської влади перейменувати їх вулицю на честь Героя Майдана Юрія Пасхалина, який загинув під час революції Гідності.

Водночас у Смілі на честь загиблого Героя Небесної Сотні Юрія Пасхалина вже встановлена меморіальна дошка на будівлі ЗОШ№11.
    Нагадаємо, що Юрій Пасхалін трагічно загинув від вогнепальних поранень у ніч з 18 на 19 лютого 2014 року героїчно захищаючи Майдан в Києві під час штурму силовиками.
    ok.ru/group/52044512886910/topic/64835073835134

Аленький цветочек

Форум для мам Черкасс » Общество, политика, события » Общество, политика, события в Черкассах и области » Черкаським вулицям повертають історичні назви (як ви до цього ставитесь?)
    Страница 2 из 4«1234»
    Поиск:

Купить детскую одежду