Інтимна пластика в Черкасах Лингваком - курсы английского языка Продажа Платья оптом в Киеве
Смена фамилии матери - Форум для мам Черкасс
Наращивание ресниц в Черкассах


 
 

 

 

 


 


 


 

Стирка ковров
 


 
Ремонт стиральных машин
 
Обувь Шалунишка
 
Сайт города Черкасс 0472
 

вологість:

тиск:

вітер:


 
  • nikolmarlin
  • allafomkyna
  • Олюшка
  • Muwys
  • phistashka
  • ov876543
  • Laurika
  • star_wars
  • Tanya21
  • Tamtim


  • Кто был сегодня:

    Зарег. на сайте
    Всего: 2990
    Новых за месяц: 124
    Новых за неделю: 22
    Новых вчера: 2
    Новых сегодня: 0
    Из них
    Друзей сайта: 1076
    Новичков сайта: 816


    Приветствую Вас, Может останешься? · RSS 24.02.2017, 23:52:00
    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    Страница 1 из 11
    Модератор форума: Анна89 
    Форум для мам Черкасс » Online консультация » Юридическая консультация » Смена фамилии матери (в свидетельстве о рождении ребёнка)
    Смена фамилии матери
    AngelinkaДата: Четверг, 07.04.2016, 19:42:44 | Сообщение # 1
    Мудрый советчик
    Группа: Мамин клуб
    Сообщений: 1000
    Статус: Скоро вернусь
    Город: Черкассы
    Район: Казбет
    Дети: Доченька и сыночек
    Имя: Ангелина
    Скажите пожалуйста,возможно ли сменить свою фамилию в свидетельстве о рождении ребенка(ребенок от первого брака на фамилии отца,которую я не намерена менять)?Мне в ЗАГСе сказали,что можно поменять только в том случае, если фамилия ребёнка поменяется тоже на мою...Но для этого надо согласие 1 мужа...Читала семейный кодекс,ничего подобного не нашла...Может вы подтвердите или наоборот опровергните то,что я услышала в ЗАГСе?Спасибо за ответ

     
    LikaДата: Четверг, 07.04.2016, 19:51:46 | Сообщение # 2
    Многоликая
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 4324
    Статус: Скоро вернусь
    Город: Черкассы
    Район: Мытница, Днепроплаза
    Дети: Сонечко
    Имя: Lika
    Angelinka,
    Стаття 148 Сімейного кодексу України Зміна прізвища дитини її батьками

    1. У разі зміни прізвища обома батьками змінюється прізвище дитини, яка не досягла семи років.

    2. У разі зміни прізвища обома батьками прізвище дитини, яка досягла семи років, змінюється за її згодою.

    3. У разі зміни прізвища одного з батьків прізвище дитини може бути змінене за згодою обох батьків та за згодою дитини, яка досягла семи років.

    4. За заявою батьків або одного з них, якщо другий помер, оголошений померлим, визнаний недієздатним або безвісно відсутнім, дитині, яка не досягла чотирнадцяти років та якій при реєстрації народження присвоєне прізвище одного з батьків, може бути змінено прізвище на прізвище другого з батьків.

    5. У разі заперечення одним із батьків щодо зміни прізвища дитини спір між ними щодо такої зміни може вирішуватися органом опіки та піклування або судом. При вирішенні спору беруться до уваги виконання батьками своїх обов'язків щодо дитини, а також інші обставини, які засвідчують відповідність зміни прізвища інтересам дитини.
     
    AngelinkaДата: Четверг, 07.04.2016, 19:57:35 | Сообщение # 3
    Мудрый советчик
    Группа: Мамин клуб
    Сообщений: 1000
    Статус: Скоро вернусь
    Город: Черкассы
    Район: Казбет
    Дети: Доченька и сыночек
    Имя: Ангелина
    Lika, вот я тоже самое читала...Ничего не нашла о смене своей фамилии в свидетельстве дочери.Ее фамилию я не хочу менять.

     
    LikaДата: Четверг, 07.04.2016, 20:14:44 | Сообщение # 4
    Многоликая
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 4324
    Статус: Скоро вернусь
    Город: Черкассы
    Район: Мытница, Днепроплаза
    Дети: Сонечко
    Имя: Lika
    Angelinka, зрозуміло тепер.

    Є такий Наказ Міністрерства юстиції України від 12.01.2011 № 96/5
    Про затвердження Правил внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання
    http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0055-11

    пункт 2.16.22. При зміні прізвища батьків дитини або одного з них у зв'язку з державною реєстрацією шлюбу, розірванням шлюбу чи визнанням шлюбу недійсним в актовому записі про народження малолітньої дитини змінюється прізвище батьків або одного з них при їх зверненні до відділу державної реєстрації актів цивільного стану та за умови одночасної зміни прізвища дитини.

    Тобто, якщо одночасно ви не змінюєте прізвище дитині, ніхто не вносить зміни прізвища матері до актових записів цивільного стану, а відповідно і до Свідоцтва про народження
     
    AngelinkaДата: Четверг, 07.04.2016, 20:28:47 | Сообщение # 5
    Мудрый советчик
    Группа: Мамин клуб
    Сообщений: 1000
    Статус: Скоро вернусь
    Город: Черкассы
    Район: Казбет
    Дети: Доченька и сыночек
    Имя: Ангелина
    Lika, спасибо,ясно.

     
    Форум для мам Черкасс » Online консультация » Юридическая консультация » Смена фамилии матери (в свидетельстве о рождении ребёнка)
    Страница 1 из 11
    Поиск:

     
    Купить детскую одежду