Інтимна пластика Черкаси Платья оптом в Киеве
Дарча на частину приватизованої землі із самобудом - Форум для мам Черкасс
Дитячий магазин КАРЛСОН в Черкасах


Ремонт холодильников в Черкассах
 


 
 
 
 

 

 


 


 


 

Стирка ковров
 


 
Ремонт стиральных машин
 
Сайт города Черкасс 0472
 

вологість:

тиск:

вітер:


 
  • Servier
  • Мишка_Френди
  • L1anna
  • Jordan5610
  • Galina_P
  • КУАФЕР
  • tina1978
  • Ksusha_
  • Миланочка
  • qwertyuiop


  • Кто был сегодня:

    Зарег. на сайте
    Всего: 3299
    Новых за месяц: 88
    Новых за неделю: 17
    Новых вчера: 4
    Новых сегодня: 0
    Из них
    Друзей сайта: 1088
    Новичков сайта: 1082


    Приветствую Вас, Может останешься? · RSS 18.10.2017, 08:47:34
    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    Страница 1 из 11
    Модератор форума: Zemka 
    Форум для мам Черкасс » Online консультация » Юридическая консультация » Дарча на частину приватизованої землі із самобудом
    Дарча на частину приватизованої землі із самобудом
    TorikДата: Понедельник, 02.11.2015, 02:16:31 | Сообщение # 1
    Знакомая
    Группа: Клуб мамочек
    Сообщений: 112
    Статус: Скоро вернусь
    Город: Черкассы
    Дети: это счастье
    Имя: Вика
    Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, розібратись із ситуацією. Наперед вибачте за сумбурний виклад!

    Є приватизований участок землі, на якому розташований будинок (стара будівля, усі документи в порядку) та самовільно зведений в 2005-2007 роках будинок. Все належить матері, вона хоче подарувати частину землі із самобудом сину (частина із старим будинком лишиться їй).
    До 31 грудня 2010 року діяв спеціальний спрощений механізм легалізації приватних будов у Тимчасовому порядку.В цей час самобуд внесли у техпаспорт, але не ввели в експлуатацію (не було коштів на штрафи та суд). Зараз (до кінця 2015 р.) діє "Порядок прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків,...". Для того щоб розпочати процедуру, потрібно виготовити новий техпаспорт і по новому накреслити усі будови, та для самобуду мати відмітку "не порушує норми...". І ось запитання: після введення в експлуатацію самобуду і оформлення дарчої потрібно буде виготовляти два нові техпаспорти, оформлювати нову адресу і відкривати рахунки у ком. службах. То чи не можна зараз подарувати частину землі із самобудом а вже потім кожен власник робитиме техпаспорти і окрему адресу? Чи нотаріус не оформить дарчу із самобудом?

    Наперед дякую за відповідь!
     
    LikaДата: Понедельник, 02.11.2015, 02:54:27 | Сообщение # 2
    Многоликая
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 4902
    Статус: Скоро вернусь
    Город: Черкассы
    Район: Мытница, Днепроплаза
    Дети: Сонечко
    Имя: Lika
    Torik, Для того щоб подарувати частину приватизованої земельної ділянки, необхідно звернутися до проектної організації і зробити Технічну документацію щодо поділу земельної ділянки на дві частини.

    Стаття 56 Закону України "Про землеустрій" передбачає склад такої документації.

    Після цього через дозвільний центр, звертаєтесь до кадастрового реєстратора, і кожній земельній ділянці буде присвоєно окремий кадастровий номер і Ви зможете отримати Витяг з державого земельного кадастру на кожну земельну ділянку.

    Потім звертаєтесь до державного реєстратора (також через дозвільний центр), який видасть вам свідоцтво на право власності на кожну земельну ділянку, і тільки після цього Ви зможете звернутися до нотаріуса для дарування частини земельної ділянки.

    Проте, проектна організація повинна відобразити всі будівлі, які є на земельних ділянках, і думаю що нотаріус не зможе оформити вам дарування земельної ділянки, так як одночасно він повинен оформити дарування і нерухомого майна, але без документів зробити він це не зможе.

    Також, зверніть увагу, що отримання двох свідоцтв на право власності на земельні ділянки, займе певний час, і ви можете не встигнути оформити самовільну забудову по спрощеному порядку.
     
    TorikДата: Понедельник, 02.11.2015, 03:32:40 | Сообщение # 3
    Знакомая
    Группа: Клуб мамочек
    Сообщений: 112
    Статус: Скоро вернусь
    Город: Черкассы
    Дети: это счастье
    Имя: Вика
    Дякую за відповідь, але якщо можна, ще одне запитання.

    Якщо зараз спочатку звернутися до БТІ, оформити новий техпаспорт і з ним провести узаконення самобуду,щоб встигнути до кінця 2015 (тобто цей новий будинок також буде на матері), то яка потім процедура дарування? Тобто коли на одній ділянці буде розташовано два "законні" будинки, а після дарування це повинно бути дві ділянки з окремими адресами.

    Закони читаю і консультації на інших правничих сайтах, знайшла що нотаріус не оформить дарчу на землю, якщо в техпаспорті є неузаконені споруди (а вони в нас таки накреслені в 2010). І чи може 2 будинки знаходитись на одній землі за однією адресою?
     
    yatsyuk_pravozahistДата: Понедельник, 02.11.2015, 10:12:53 | Сообщение # 4
    Знакомая
    Группа: Мамин клуб
    Сообщений: 107
    Статус: Скоро вернусь
    Город: Черкассы
    Дети: Маргарита, Марианна
    Имя: Maksim
    Torik,

    нотариус не оформит. Можете попробовать договориться по старому техпаспорту, но поговорите с нотариусом.

    2 дома могут быть. Так даже легче сделать отдельный почтовый адрес


    099-3000-222; 093-7000-400; 098-105-25-25
    Якісна правова допомога, завжди направлена на результат!
    Консультації, написання документів, представництво в судах
     
    TorikДата: Понедельник, 02.11.2015, 11:47:04 | Сообщение # 5
    Знакомая
    Группа: Клуб мамочек
    Сообщений: 112
    Статус: Скоро вернусь
    Город: Черкассы
    Дети: это счастье
    Имя: Вика
    Дякую!
     
    Форум для мам Черкасс » Online консультация » Юридическая консультация » Дарча на частину приватизованої землі із самобудом
    Страница 1 из 11
    Поиск:

     
    Купить детскую одежду
     
    Детские игрушки на сайте kingdomtoys.com.ua