Інтимна пластика в Черкасах Лингваком - курсы английского языка Наращивание ресниц Черкассы Платья оптом в Киеве
Помощь одинокой маме - Форум для мам Черкасс


 

 

 


 


 

Прокат карнавальных костюмов
 

Сканирование стоп в Черкассах
 


 

Стирка ковров
 


 
Печать фото в Черкассах
 
Ремонт стиральных машин
 
МебельЛюкс Черкассы
 
Обувь Шалунишка
 
Детская одежда
 
Детский садик ТА-ТОШКА
 
Сайт города Черкасс 0472
 
 

вологість:

тиск:

вітер:


 
  • Iuniya
  • sergey_k
  • Светланочка34
  • bezguba_t
  • Marina5832
  • вероника
  • tatyana_77
  • Nataschka
  • 380637934965
  • Julia_H


  • Кто был сегодня:

    Зарег. на сайте
    Всего: 2878
    Новых за месяц: 94
    Новых за неделю: 20
    Новых вчера: 6
    Новых сегодня: 3
    Из них
    Друзей сайта: 1057
    Новичков сайта: 694


    Приветствую Вас, Может останешься? · RSS 06.12.2016, 19:51:13
    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    Страница 1 из 11
    Модератор форума: Анна89 
    Форум для мам Черкасс » Online консультация » Юридическая консультация » Помощь одинокой маме (могу ли я расчитывать на помощь как малообезпеченная семья)
    Помощь одинокой маме
    tatyana78Дата: Понедельник, 07.01.2013, 22:57:56 | Сообщение # 1
    Группа: Удаленные





    Я одинокая мама, ребенку 6 лет. В данный момент я не работаю, после дикрета стояла в центре занятости, а потом вышла на работу, но не была офицально оформлена. Могу ли я расчитывать на помощь как малообеспеченая семья, если да, то какие докуметны для этого надо.
     
    ВикторинкаДата: Понедельник, 21.01.2013, 00:52:05 | Сообщение # 2
    консультант форума
    Группа: Мамин клуб
    Сообщений: 159
    Статус: Скоро вернусь
    Город: Вся Украина
    Район: Центр
    Дети: Мальчишки
    Имя: Виктория
    tatyana78,
    Згідно Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям малозабезпечена сім'я - сім'я, яка з поважних або незалежних
    від неї причин має середньомісячний сукупний доход нижчий від
    прожиткового мінімуму для сім'ї;
    прожитковий мінімум для сім'ї - визначена для кожної сім'ї
    залежно від її складу сума прожиткових мінімумів, розрахованих та
    затверджених відповідно до Закону України "Про прожитковий
    мінімум" ( 966-14 ) для осіб, які відносяться до основних
    соціальних і демографічних груп населення;
    середньомісячний сукупний доход сім'ї - обчислений у
    середньому за місяць доход усіх членів сім'ї з усіх джерел
    надходжень протягом шести місяців, що передують місяцю звернення
    за призначенням державної соціальної допомоги.

    Стаття 4. Порядок надання державної соціальної допомоги
    Заява про надання державної соціальної допомоги подається
    уповноваженим представником сім'ї до місцевої державної
    адміністрації або до виконавчого комітету сільської, селищної
    ради. Виконавчий комітет сільської, селищної ради передає заяву
    про надання державної соціальної допомоги до місцевої державної
    адміністрації.
    { Частина перша статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом
    N 5462-VI ( 5462-17 ) від 16.10.2012 }
    У заяві дається згода сім'ї на збір інформації про неї, про
    її власність, доходи та майно, що необхідна для мети цього Закону.
    До заяви про надання державної соціальної допомоги додаються:
    документ, що посвідчує особу;
    довідка про склад сім'ї. До складу сім'ї включаються чоловік,
    дружина; рідні, усиновлені та підопічні діти цих осіб віком до
    вісімнадцяти років, а також діти, які навчаються за денною формою
    навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих
    навчальних закладах I-IV рівнів акредитації до досягнення двадцяти
    трьох років і які не мають власних сімей; неодружені повнолітні
    діти, які визнані інвалідами з дитинства I та II груп або
    інвалідами I групи і проживають разом з батьками; непрацездатні
    батьки чоловіка та дружини, які проживають разом з ними і
    перебувають на їх утриманні у зв'язку з відсутністю власних
    доходів; особа, яка проживає разом з одиноким інвалідом I групи і
    здійснює догляд за ним; жінка та чоловік, які проживають однією
    сім'єю, не перебувають у шлюбі, але мають спільних дітей. При
    цьому до складу сім'ї включаються незалежно від місця проживання
    (перебування) або реєстрації діти, які навчаються за денною формою
    навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих
    навчальних закладах I-IV рівнів акредитації до досягнення двадцяти
    трьох років і не мають власних сімей. До складу сім'ї не
    включаються особи, які перебувають на повному державному
    утриманні; { Абзац третій частини третьої статті 4 в редакції
    Закону N 208-IV ( 208-15 ) від 24.10.2002; із змінами, внесеними
    згідно із Законом N 796-VI ( 796-17 ) від 24.12.2008; в редакції
    Закону N 3133-VI ( 3133-17 ) від 15.03.2011; із змінами, внесеними
    згідно із Законом N 3597-VI ( 3597-17 ) від 06.07.2011 }
    декларація про доходи та майно осіб, які входять до складу
    сім'ї (в декларацію не включаються державна соціальна допомога,
    призначена відповідно до цього Закону; нарахована субсидія за
    спожиті житлово-комунальні послуги; сплачені членами сім'ї
    аліменти);
    довідка про наявність та розмір земельної частки (паю).

    За Законом України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" Стаття 7. Установити у 2013 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня - 1108 гривень, з 1 грудня - 1176 гривень та для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення:
    дітей віком до 6 років: з 1 січня - 972 гривні, з 1 грудня - 1032 гривні;
    дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня - 1210 гривень, з 1 грудня - 1286 гривень;
    працездатних осіб: з 1 січня - 1147 гривень, з 1 грудня - 1218 гривень;
    осіб, які втратили працездатність: з 1 січня - 894 гривні, з 1 грудня - 949 гривень.

    Таким чином, якщо Ви залишились на обліку у центрі зайнятості, то візьмите там довідку про доходи, то Вам у соцзабезі обовязково оформлять допомогу.
     
    LindaДата: Воскресенье, 10.02.2013, 14:13:08 | Сообщение # 3
    Хорошая знакомая
    Группа: Мамин клуб
    Сообщений: 319
    Статус: Скоро вернусь
    Город: Черкассы
    Дети: Сынулька
    Имя: Линда
    Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, я одинокая мать, моему ребенку в апреле будет 3 года, я хочу стать на биржу, могу ли я оформить помощь как малообеспеченная семья, или только через 6 месяцев?

    /*--*/
     
    ZlatochkaДата: Среда, 24.02.2016, 11:49:18 | Сообщение # 4
    Новенькая
    Группа: Новички форума
    Сообщений: 6
    Статус: Скоро вернусь
    Город: Черкассы
    Дети: дочка
    Имя: Алина
    Добрый день,я одинокая мать нахожусь в декретном отпуске,оформила в декабре 2015 году помощь как малообеспеченная семья, и с февраля 2016 года переоформила помощь на одинокую мать по новому закону, надо теперь часто подавать справку из ЖЕКА ,но там есть небольшая задолженность и паспортист мне не выдает по указанию директора, отправляет идти к нему решать, там я его не застала,был его помощник, документ выдали после нотаций. У меня вопрос : имеют ли ЖЕК право не выдавать справку о прописке по прочине задолженности?
     
    Форум для мам Черкасс » Online консультация » Юридическая консультация » Помощь одинокой маме (могу ли я расчитывать на помощь как малообезпеченная семья)
    Страница 1 из 11
    Поиск:

     
    Купить детскую одежду