Лікар здоров'я Семена овоощей и цветов Черкассы
Як зареєструвати шлюб з іноземцем в Україні - Форум для мам Черкасс
Дитячий магазин Карлсон 


 

Стирка ковров
 


 
Ремонт стиральных машин
 
Ремонт холодильников в Черкассах
 
 
 

 
Сайт города Черкасс 0472
 

вологість:

тиск:

вітер:


 
 • Natikki
 • AnnaKot
 • lada83
 • Tatiana1412
 • ромашка9325
 • kacherdarina
 • danka
 • 0934838714
 • So4nova
 • miremmelek


 • Кто был сегодня:

  Зарег. на сайте
  Всего: 3461
  Новых за месяц: 56
  Новых за неделю: 17
  Новых вчера: 3
  Новых сегодня: 0
  Из них
  Друзей сайта: 1094
  Новичков сайта: 1220


  Приветствую Вас, Может останешься? · RSS 21.04.2018, 10:57:30
  [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
  Модератор форума: Сью  
  Форум для мам Черкасс » Дом, семья и личная жизнь » Юридические и финансовые вопросы » Як зареєструвати шлюб з іноземцем в Україні (Шлюб з іноземцем в Україні, які документи потрібні?)
  Як зареєструвати шлюб з іноземцем в Україні
  супермамаДата: Четверг, 15.06.2017, 09:16:29 | Сообщение # 1
  Знакомая
  Группа: Мамин клуб
  Сообщений: 170
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Камянка
  Дети: сыночек Артем
  Имя: Тамила
  [/b][/c]Як зареєструвати шлюб з іноземцем в Україні
  Як правило, процедура одруження громадян України з іноземцями є складнішою, тому що потребує додаткових документів та дотримання певних законодавчих умов.
  Слід зазначити, що порядок реєстрації шлюбу в Україні між громадянином України та іноземцем або особою без громадянства, а також між іноземцями або особами без громадянства визначаються законодавством України, згідно ст.ст. 55 та 56 Закону України "Про міжнародне приватне право".
  Реєстрація шлюбу з іноземцями має особливості правового регулювання у зв'язку з необхідністю перевірки законності перебування цих осіб на території України, підтвердження їх сімейного стану та врахування умов дійсності поданих ними документів
  Згідно статті 5 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" законними підставами перебування на території України для іноземців та осіб без громадянства є реєстрація на території України паспортного документа або наявність посвідки на постійне або тимчасове проживання в Україні, або документів, що посвідчують отримання статусу біженця чи притулку в Україні.
  Відповідно до Сімейного кодексу України жінка та чоловік можуть одночасно перебувати лише в одному шлюбі та мають право на повторний шлюб лише після припинення попереднього шлюбу. Тому, іноземці та особи без громадянства, які раніше перебували в шлюбі, для реєстрації шлюбу, крім паспортного документу іноземця, мають пред'явити до відділу реєстрації актів цивільного стану документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу (рішення суду про розірвання шлюбу, свідоцтво про розірвання шлюбу або смерть другого з подружжя чи інші документи про підтвердження припинення попереднього шлюбу, які передбачені законодавством іноземної держави). Крім цього за заявою особи, яка досягла шістнадцяти років, за рішенням суду їй може бути надано право на шлюб, якщо буде встановлено, що це відповідає її інтересам.
  Орган державної реєстрації актів цивільного стану, що прийняв заяву про державну реєстрацію шлюбу, зобов'язаний ознайомити наречених з усима умовами та порядком державної реєстрації шлюбу, їхніми правами та обов'язками як майбутніх подружжя та батьків, обов'язком повідомити один одному про стан свого здоров'я, попередити наречених про відповідальність за приховання відомостей про наявність перешкод для державної реєстрації шлюбу. Під час приймання заяви про державну реєстрацію шлюбу наречених інформують про можливість здійснення медичного обстеження та за їх бажанням видається направлення за зразком, затвердженим Міністерством охорони здоров'я. Про видачу направлення або про відмову наречених від його отримання працівниками органу державної реєстрації актів цивільного стану робиться відповідний запис у заяві про державну реєстрацію шлюбу та в графі "Для відміток" актового запису про шлюб, який скріплюється підписами наречених.
  Шлюб реєструється у відділах державної реєстрації актів цивільного стану після спливу одного місяця від дня подання заяви особами, які бажають укласти шлюб, і приналежність до громадянства іншої держави цей строк не скорочує. Але на загальних підставах зареєструвати шлюб у день подання заяви або у будь який інший день протягом одного місяця можливо у разі вагітності нареченої, народження нею дитини, а також якщо є безпосередня загроза для життя нареченої або нареченого, за наявності документів, що підтверджують викладені факти.
   
  Форум для мам Черкасс » Дом, семья и личная жизнь » Юридические и финансовые вопросы » Як зареєструвати шлюб з іноземцем в Україні (Шлюб з іноземцем в Україні, які документи потрібні?)
  • Страница 1 из 1
  • 1
  Поиск:

   
  Купить детскую одежду
   
  Детские игрушки на сайте kingdomtoys.com.ua