Форум для мам Черкасс

СВЯЗЬ С АДМИНИСТРАЦИЕЙ ФОРУМА: MAMACLUB13@GMAIL.COM

Ремонт стиральных машин

Перукар Черкаси

Массаж взрослым Черкассы

вологість:

тиск:

вітер:

• Ната1212
  • Светик87
  • Inna_1984
  • Patron111
  • petr185
  • Alusa
  • EduardQin
  • vitalia10
  • Tani4ka_Stryzhak
  • AnnaSofia

• Кто был сегодня:

Зарег. на сайте
    Всего: 4969
    Новых за месяц: 4
    Новых за неделю: 1
    Новых вчера: 0
    Новых сегодня: 0
    Из них

Новички форума: 2627
    Друзей форума: 813
    Клуб мамочек: 70
    Мамин клуб: 1122
    Экономных мамочек: 319
    Организаторов СП: 4
    Партнеров сайта: 7
    Модераторов: 2
    Супермодераторов: 3
    Администраторов: 2

Приветствую Вас, Может останешься? · RSS 26.07.2021, 23:09:26
    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 1 из 1
    • 1
    Модератор форума: Sinful_angel  
    Форум для мам Черкасс » Заботливая МАМА » Детские врачи » Садецкая Яна Юрьевна (педиатр, стац. на Конева)
    Садецкая Яна Юрьевна
    miss_lenaДата: Понедельник, 12.02.2018, 16:37:18 | Сообщение # 1
    Знакомая
    Статус: Скоро вернусь
    Район: Мытница
    Дети: Лена
    У поліклініці дуже хвалили цього лікаря, але моя думка протилежна. Так, якщо у дитини ГРВІ, бронхіт чи запалення легенів, які протікають без ускладнень, то з лікуванням проблем не буде. Ну як не буде... Грудній дитині випишуть ряд препаратів дія яких не доведена або тих, що шкодять здоров'ю. Це і противірусні (у нас був Імунофлазід), муколітичні і протикашльові (Амброксол), антибіотики і не один курс при хороших аналізах. Якщо нічого не допоможе, все почнуть заново, але з іншими антибіотиками. І так по колу. І ви знаєте, якщо у дитини дійсно були ГРВІ, бронхіт чи запалення легенів, то це все допоможе, хоч і відновлювати мікрофлору кишечника треба буде ще довго.
    Але у мене ситуація була інша. Дитині нічого із зазначеного вище не допомогло, і тоді я почала задумуватися, що ми лікуємо щось не те. У дитини не було ні температури, ні кашлю, аналізи відмінні, але кожні 3-4 дні була задишка вночі. Коли я просила призначити якісь додаткові обстеження, мені відмовили. Переривши весь інтернет дізналася, що можна зробити бронхоскопію, яку в міській лікарні не роблять, просила направлення в обласну, довго не хотіли давати. Аж поки ми не потрапили в реанімацію. Звичайно зі скандалом через головного лікаря нас перевели в обласну, а з обласної нам вже дали направлення в "ОХМАТДИТ".
    Я не буду писати через що проходить мама, у якої дитина кожні 3-4 дні задихається, а на неї лікар дивиться як на дурочку і каже "не панікуйте. не кричіть". А через що проходить дитина, я взагалі мовчу.
    До речі, у дитини була вроджена вада гортані, яку виявили у Києві. Звичайно ніякі антибіотики та інші сиропчики не допомогли б.
    Слава Богу, все позаду.

VicaДата: Понедельник, 14.05.2018, 10:29:17 | Сообщение # 2
    Посетительница
    Район: Черкасский
    Дети: Сын и Дочь
    miss_lena, якщо у дитини щось вроджене, Вам повинні були сказати про це на узд під час вагітності чи неонатолог після пологів. Ви лежали на Конева і знаєте які там умови і яка ця лікарня. І Яна Юріївна в цьому не винна.
    Ми також пили імунофлазід в перший місяць життя. Він застосовується з народження.
    Особисто для мене, це єдиний лікар який вислухав гострий обстуктивний бронхіт і декілька разів на день заходив до дитини. При тому гроші не бравши взагалі.

miss_lenaДата: Понедельник, 14.05.2018, 16:16:50 | Сообщение # 3
    Знакомая
    Vica, не всі вроджені патології видно на УЗД, особливо коли стосується дихання (УЗД робила в Провіденсі, я довіряю Т.В.) І не все проявляється у перші дні життя дитини, коли дитина здебільшого спить. Але коли лікар ставить діагноз ГРВІ без симптомів і з хорошими аналізами, які ми перездавали не раз, це наштовхує на роздуми. І ще коли антибіотик Цифатоксим призначають двічі з розривом у 1 тиждень...
    А ефективність противірусних препаратів, типу Імунофлазіду, не доведено. Є документ МОЗ, де це вказано, дівчата скидали на форумі.

VicaДата: Понедельник, 14.05.2018, 22:31:41 | Сообщение # 4
    Посетительница
    miss_lena, не хочу з Вами сперечатись - у нас різні ситуації, але з власного досвіду скажу, що нам ця лікар допомогла. Мали справу з декількома: Коваль - лікар хороший але цікавлять лише гроші; Могилко - не може відрізнити пневмонію від захворювання нирок і Яна Юріївна, яка цілком нас вилікувала.
    Що до сумнівних препаратів - дільничий педіатр сказала, що для малкньких дітей в нашій державі немає вибору. Це по-перше.
    По-друге, якщо вони не ефективні, чому їх не вилучають з обігу

miss_lenaДата: Вторник, 15.05.2018, 00:23:16 | Сообщение # 5
    Знакомая
    Vica, згідна, ситуації різні, саме тому тут кожен може написати свій відгук.
    Цитата Vica ()
    Що до сумнівних препаратів - дільничий педіатр сказала, що для малкньких дітей в нашій державі немає вибору.

Тут справа не в виборі, а в компетентності лікаря і обізнаності батьків. Про різницю у лікуванні вірусних і бактеріальних інфекцій в інтернеті писано-переписано. Щоб відрізнити одне від іншого достатньо зробити загальний аналіз крові. При вірусних все зводиться до того, що, якщо лікувати соплі, то пройдуть через 7 днів, а якщо ні - через тиждень. З багатьма вірусами організм справляється сам, якщо створити дитині умови (провітрювання, контроль влогості, харчування, збільшити кількість вживаної рідини).
    Цитата Vica ()
    По-друге, якщо вони не ефективні, чому їх не вилучають з обігу

З тієї ж причини, чому існують десятки препаратів з однаковою діючою речовиною і з суттєвою різницею в ціні. Це великі гроші. Це бізнес впливових людей, які користуються нашим незнанням.

HannyДата: Суббота, 19.05.2018, 22:09:59 | Сообщение # 6
    Посетительница
    Район: Сосновский
    Дети: Дочка
    С Яной Юрьевной я познакомилась когда мы с дочкой легли в стационар в 4 месяца с обструктивным бронхитом. Вот уже пошёл 4 ый год как она для нас "палочка-выручалочка". Я полностью доверяю своей участковой, но были моменты когда она уходила в отпуск/больничный и мы попадали к другим врачам со спорными ситуациями. Один раз она отменила диагноз "ангина", который лечился бы антибиотиком, прописанным на10 дней. В итоге, ее Назначения за 3 дня все устранили. Не знаю как со сложными случаями, но то что она осматривает ребёнка достаточно внимательно и детально расспрашивает симптомы- мною проверено. Вообщем, мне она внушает доверие.

VicaДата: Суббота, 19.05.2018, 23:54:36 | Сообщение # 7
    Посетительница
    Hanny, Я Вас полностью поддерживаю. 4
    Нас Яна Юрьевна уже и не помнит :) но по телефону всегда подскажет лечение, если не сможет принять.

HannyДата: Воскресенье, 20.05.2018, 08:36:16 | Сообщение # 8
    Посетительница
    Район: Сосновский
    Дети: Дочка
    Vica, это хорошо, что не помнит : )

Форум для мам Черкасс » Заботливая МАМА » Детские врачи » Садецкая Яна Юрьевна (педиатр, стац. на Конева)
    • Страница 1 из 1
    • 1
    Поиск:
    Новый ответ
    Текст сообщения:
    Все смайлы
    Опции сообщения:
    Код безопасности: