Інтимна пластика Черкаси Платья оптом в Киеве
Гриб Мария Алексеевна - Страница 2 - Форум для мам Черкасс
Дитячий магазин КАРЛСОН в Черкасах

Стирка ковров

Ремонт стиральных машин

Ремонт холодильников в Черкассах

Сайт города Черкасс 0472

вологість:

тиск:

вітер:

• utania
  • Irina24
  • bysya08
  • Klima
  • Yana2105
  • Samerka
  • Всё_та_же_Ника
  • hourse34
  • Len4ikSv
  • 0976743745

• Кто был сегодня:

Зарег. на сайте
    Всего: 3275
    Новых за месяц: 81
    Новых за неделю: 24
    Новых вчера: 2
    Новых сегодня: 4
    Из них
    Друзей сайта: 1089
    Новичков сайта: 1061

Приветствую Вас, Может останешься? · RSS 26.09.2017, 16:07:06
    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    Страница 2 из 2«12
    Модератор форума: Sinful_angel 
    Форум для мам Черкасс » Заботливая МАМА » Детские врачи » Гриб Мария Алексеевна (уч.№ 26 Конева)
    Гриб Мария Алексеевна
    ICEДата: Пятница, 28.03.2014, 15:02:38 | Сообщение # 26
    Влюбленность года 2009
    Статус: Скоро вернусь
    Девочки, у кого есть телефон Мухомора? Она наша участковая, нужна для санатория.

К идеалу не может быть претензий.

Аистенок, прилетай к нам поскорей, мы очень-очень стараемся!

lovelymamДата: Вторник, 20.01.2015, 19:49:14 | Сообщение # 27
    Хорошая знакомая
    Район: Черкасский
    Дети: мама 3 принцес и принца
    К сожалению она и наша участковая, годится она только на то чтоб справки выписывать. Ее хвалять, что она хорошо слушает но мне и в этом не повезло, она прослушала у нас двухсторонее воспаление легких angry и мы у неё два раза переболели краснухой wacko врач *чудо*

SlavolgaДата: Суббота, 23.05.2015, 00:10:13 | Сообщение # 28
    Посетительница
    Дети: сыны
    Очень хочется сказать что-то в оправдание наше М.А. (аж жалко ее как-то) только все претензии правильные. Ситуация как у всех: послушала, горлышко посмотрела и привет. Спросила чем лечите, подтвердила что правильно и удалилась.

tatka007Дата: Суббота, 30.01.2016, 16:02:38 | Сообщение # 29
    мама принца
    Район: Газороздатка
    Дети: мальчик
    да,у нас просто не педіатр а чудо-врач 14 людина що ніколи не дивиться в очі (та ладно,то таке),але й на дитину вона рідко дивиться.На рахунок лікування прибігла-протараторила і вже тікає,нічого розпитать не вдається.На рахунок лікування-прописує часто неефективні і дорогі ліки,я буває говорю їй "а може це",вона "о,давайте це" ось такий чудо-лікар

InnusikДата: Суббота, 30.01.2016, 22:45:48 | Сообщение # 30
    Мудрый советчик
    Район: Черкаси
    Дети: Анна та Ангеліна
    ми її взагалі не викликали у разі хвороби дитини, бо я особисто не впевнена в тому, що вона каже. уже не раз було так, що вона в поліклініці на огляді казала речі, які суперечать одна одній. можливо, як будемо ходити в садок чи в школу, то прийдеться її викликати чисто для справок, але лікування дитини їй довірити страшно.

HeellaДата: Вторник, 11.10.2016, 17:19:45 | Сообщение # 31
    Знакомая
    Дети: Сынишка
    Наговорили, дівчата, дурниць, просто дитсадок якийсь. Навіщо вам, щоб лікар у очі заглядав, був граційний чи стріляв очима, вам фахівець потрібний чи фотомодель? Самі заглядайте, якщо так треба))). Слухає М.О. і справді дуже уважно; до вимог батьків прислухається, антибіотик призначає дійсно в необхідних випадках; питає, які препарати вже придбані, чим користувалися; нічого дорогущого вона нам ніколи не призначала; завжди подумає не лише про хворий орган, а лічить в комплексі. До дітей небайдужа, пам"ятає, як звати дитину. Було таке, що приписала лікування при відвіданні хворої дитини, пішла далі на дільницю, потім через пару хвилин повернулась, скоригувала. Знаєте, при їх шаленому графіку- така увага до малечі безцінна.

tatka007Дата: Среда, 12.10.2016, 08:02:41 | Сообщение # 32
    мама принца
    Район: Газороздатка
    Дети: мальчик
    Цитата Heella ()
    Навіщо вам, щоб лікар у очі заглядав

та не в очі, нехай хоч на дитину та її стан подивиться
    Цитата Heella ()
    Слухає М.О. і справді дуже уважно

я вам скажу так, ви самі брали в руки ту штуку що слухать? для того щоб почути щось треба щоб було дуже тихо, а коли три дільниці приймають відразу і всі дітки плачуть (я за прийом дітей до року в 109 каб) то вона там аж нічого не почує як би не старалась. Що стосується саме М.О. - ми захворіли, був страшеннний кашель і температура, пришла перший день: хрипів немає, другий день-трахеїт, третій день-бронхіт і лікарня, а якби відразу почула хрипи, може до лікарні і не дошло б.
    Цитата Heella ()
    Було таке, що приписала лікування при відвіданні хворої дитини, пішла далі на дільницю, потім через пару хвилин повернулась, скоригувала.

до мене як приходить то я після її уходу двері не зачиняю бо завжди вертається і щось добавляє, а все тому що летить і не слухає, старається швидко, а швидкість це не є якість.
    Звичайно, ми до неї ходимо бо немає в мене коштів на платного лікаря, але її роботою я не задоволена

Форум для мам Черкасс » Заботливая МАМА » Детские врачи » Гриб Мария Алексеевна (уч.№ 26 Конева)
    Страница 2 из 2«12
    Поиск:

Купить детскую одежду

Детские игрушки на сайте kingdomtoys.com.ua