Форум для мам Черкасс

СВЯЗЬ С АДМИНИСТРАЦИЕЙ ФОРУМА: MAMACLUB13@GMAIL.COM

Ремонт стиральных машин

Перукар Черкаси

Массаж взрослым Черкассы

вологість:

тиск:

вітер:

• Olichka
  • dianale
  • Oks
  • tilitili
  • комок
  • Mamamein
  • Valkiria
  • NinaNinok
  • missInj
  • Lesia2202

• Кто был сегодня:

Зарег. на сайте
    Всего: 4813
    Новых за месяц: 16
    Новых за неделю: 3
    Новых вчера: 2
    Новых сегодня: 0
    Из них

Новички форума: 2474
    Друзей форума: 812
    Клуб мамочек: 70
    Мамин клуб: 1120
    Экономных мамочек: 319
    Организаторов СП: 4
    Партнеров сайта: 7
    Модераторов: 2
    Супермодераторов: 4
    Администраторов: 1

Приветствую Вас, Может останешься? · RSS 28.05.2020, 00:58:30
    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 1 из 2
    • 1
    • 2
    • »
    Модератор форума: Afinna  
    Форум для мам Черкасс » Образование в Черкассах » Детские сады Черкасс » ДНЗ (ясла-садок) №87 "Дельфін" (вул. Сумгаїтська, 45.)
    ДНЗ (ясла-садок) №87 "Дельфін"
    IMCДата: Вторник, 03.01.2012, 01:29:40 | Сообщение # 1
    Другая
    Статус: Скоро вернусь
    Район: есть
    Дети: есть
    Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №87 "Дельфін" Черкаської міської ради Черкаської області

Адреса : 18010 - вул. Сумгаїтська , 45.

Аксьонова Тетяна Іванівна Завідуюча 66-07-84

Кумтанська Лариса Леонідівна Вихователь-методист 66-07-35

САЙТ

Презентація

Дошкільний навчальний заклад (ясла-сад) № 87 „Дельфін” загального розвитку Черкаської міської ради – це навчальний заклад для дітей віком від 1,5 – 6(7) років.
    Дошкільний навчальний заклад створено на підставі рішення виконкому Черкаської міської ради від 25.12.1984 р., розташований за адресою вул. Сумгаїтська, 45.
    Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровлення дітей, створення умов розумового й духовного розвитку.
    Рішенням Соснівського райвиконкому від 19.04.1995 р. № 234 м.Черкаси "Про реформування дошкільного виховання в дошкільних закладах Соснівського райвно" надано статус дошкільному навчальному закладу № 87 " Дельфін" - Центр інтенсивного загартування дітей. З цією метою створений оздоровчий центр «сауна» з оздоровчими процедурами: оздоровчий масаж, вітамінотерапія, фітотерапія, аромотерапія. Ведеться "лист здоров'я" кожної дитини, в якому спостерігається низька захворюваність. Влітку працює басейн, а взимку діти катаються на ковзанах, лижах. Проводяться малі Олімпійські ігри та "Котигорошко".
    Діти нагороджуються дипломами, медалями за звання "Кращий спортсмен року", "Міс та Містер року". Роботу дошкільного заклад з питань фізичного виховання дітей висвітлено у програмі УТ -1 національного телебачення " Спорт і ми", на честь 50-річчя Черкаської області. Працює консультаційний пункт для інструкторів з фізичного виховання міста. Напрацьований досвід роботи з питань фізичного виховання занесено в європейську систему освіти та рекомендовано в практику роботи дошкільних закладів міста.
    У 2003 р. педагогічний колектив нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України за участь у Всеукраїнському конкурсі - захисту сучасної моделі навчального закладу - Школи сприяння здоров'я за впровадження інноваційних технологій щодо формування культури здоров'я, позитивної мотивації на здоровий спосіб життя учасників навчально - виховного процесу. На базі дошкільного закладу проведено: всеукраїнський семінар інспекторів і методистів по дошкільному вихованню з питання удосконалення фізичного розвитку дітей; методичне обєднання для керівників дошкільних закладів міста на тему: „Модель фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному закладі”; дитячі конкурси „Крокс”, „Ранкова зірка”, „Шашкові турніри”, „Сюрпризіади” та інші.
    В 2009 році на високому рівні вихователь-методист Коломійченко О.С. провела два майстер-класи для вихователів міста на тему «Соціально-моральний розвиток дошкільника», який був відзначений сертифікатом ЧОІПОПП на обласній виставці і висвітлювався на телебаченні «Рось».
    За проханням батьків діти навчаються понад державний стандарт: англійській мові, хореографії, музично-ритмічним вправам. Творчі здібності діти розвивають в гуртках "Світ див і фантазій". З малюками та з їхніми батьками працює психолог, який допомагає у вирішенні життєвих ситуацій. Кожного кварталу методичною службою проводиться «Тиждень відкритих дверей» для батьків, з метою ознайомлення їх з роботою закладу, базовою програмою розвитку „Я у світі”. Батьки мають змогу побачити свою дитину в колі однолітків та прослідкувати за її особистісним розвитком та хорошою підготовкою до школи. Дошкільний навчальний заклад "Дельфін" відкриває кожній дитині світ краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості і народних традицій.

ВалентиночкаДата: Среда, 18.01.2012, 01:50:27 | Сообщение # 2

Мы ходим в первую группу, воспитатели у нас отличные, притензий к ним никаких.

AmilinaДата: Четверг, 19.01.2012, 11:48:40 | Сообщение # 3
    Панночка
    Район: Юго-запад
    Дети: Сынуля и дочечка
    Детсад "Дельфин" тел. 66 07 84
    dnz-87@ukr.net
    Мы записались в этот садик на сентябрь 2012, а вот пошла подтвердить и спросить может раньше пойти нам в садик, так мне сказала заведующая, что не факт что вы попадёте на сентябрь, что у них и так 80 человек записано.
    А воспитательница в яслях так сильно вытирает детям рты, что аж до крови. angry

VALERYДата: Понедельник, 23.01.2012, 23:48:33 | Сообщение # 4
    Знакомая
    Район: Черкасский
    Дети: Сынишка
    На данный момент выбираю сад , то о Дельфине ничего хорошего пока не услышала, отзывы родителей только негативные sad

ЛюлиттаДата: Вторник, 24.01.2012, 15:18:02 | Сообщение # 5
    Знакомая
    Дети: доченька
    спасибки что написали ато я хотела туда поробывать если в иной тот что планируем не получится ,))))

svetlayaДата: Пятница, 03.02.2012, 11:48:02 | Сообщение # 6
    Хорошая знакомая
    Район: ЮЗР
    Дети: дочка Стеша
    Amilina, мы даже не записывались... Соседка в сентябре пришла и сказала , что в садике не хватает деток smile нас взяли без проблем. Так что не спешите smile

Добавлено (03.02.2012, 09:48)
    ---------------------------------------------
    VALERY, А о каких группах так отзывались? У наших знакомых семей детки в 3 х разных группах и никто не жаловался....

KatarinaДата: Пятница, 03.02.2012, 21:08:33 | Сообщение # 7

VALERY, а я з вашою думкою не згодна, що про Дельфін не можна сказати нічого позитивного. Моя дитина ходила в цей садочок п'ять років. Нас все влаштовувало. У нас в групі були вихователі - супер!!! smile Няня теж! А які цікаві заняття були! А свята!.... Особливо, як святкували Андрія - вареники, сало, пиріжки! Святкували, як одна дружна сім'я! Я планую і меншу дитину віддавати тільки в Дельфін. Ще й якби попасти до тих самих вихователів!

AlinaДата: Пятница, 03.02.2012, 21:51:22 | Сообщение # 8

Да, садик хороший. Мы тоже в этот садик ходим, правда только 2 года. То были воспитатели разные, а в этом году уже постоянные. Моя дочурка очень любит ходить в эту группу: каждый день проводят интересные занятия: развитие речи (учат много стихов, даже дают домашние задания - делаем всей семьей happy ), математика, музыка. Моя малая очень любит физкультуру они там "стают сказочными" животными (из слов дочери), а еще есть хореография. Садик чудесный!

AmilinaДата: Суббота, 04.02.2012, 14:59:10 | Сообщение # 9
    Панночка
    Katarina, А можно узнать фамилию и имя воспитателей

KatarinaДата: Суббота, 04.02.2012, 20:08:02 | Сообщение # 10

Вихователі: Алла Анатоліївна і Інна Олександрівна, а няня - Світлана Миколаївна. Хороші дівчата smile

AmilinaДата: Среда, 08.02.2012, 12:50:23 | Сообщение # 11
    Панночка
    Есть в этом садике сауна, кто ходил? Как детки переносят такую процедуру?

VALERYДата: Среда, 08.02.2012, 13:07:26 | Сообщение # 12
    Знакомая
    жаль что пропали темки про садики, кот были ранее, вот там то и писали мамы про все прелести Дельфина, лично мы еще в сад не ходим, но я планирую в 84, больше всего хотелось конечно в 70.

svetlayaДата: Среда, 08.02.2012, 13:17:45 | Сообщение # 13
    Хорошая знакомая
    VALERY, А я смотрю что маловато сообщений....
    Ну все равно каждый год мнение меняется smile
    84 и 70 где это?
    Amilina, Сауна есть, но вроде в прошлом году дочка моя туда не попала ни разу sad

VALERYДата: Среда, 08.02.2012, 13:27:59 | Сообщение # 14
    Знакомая
    84 это Винни-Пух находится по-моему на Гайдара, возле бывшего ресторана Казанова, а 70 это Настуня на Сумгаитской, по всем отзывам отличный сад, дочка моей подруги окончила его в том году, то подготовка к школе очень хорошая имеет спец группы.

svetlayaДата: Среда, 08.02.2012, 21:21:31 | Сообщение # 15
    Хорошая знакомая
    VALERY, понятно, дельфин меня устраивает+он у меня во дворе smile

Алекс-СандраДата: Пятница, 11.05.2012, 14:30:37 | Сообщение # 16
    Частичка форума
    Район: юзр
    Дети: сынуля
    Quote (svetlaya)
    Сауна есть, но вроде в прошлом году дочка моя туда не попала ни раз

Это потому что сауна закрыта.Не работает не сауна,не бассейн, не дают не фиточай. Так мне сказала заведующая!!!!
    -"Но это временно и поправимо" её слова.!!! Не пойдём мы в этот сад. Идём в "Веночек" biggrin

koshechkaДата: Понедельник, 13.08.2012, 20:00:56 | Сообщение # 17
    Хорошая знакомая
    Район: центр
    Дети: detki
    а какой режим работы у них?

svetlayaДата: Четверг, 27.09.2012, 12:42:12 | Сообщение # 18
    Хорошая знакомая
    Lenaua, в прошлом году до 18 работал. В конце года нам давали опросник со скольки и до скольки хотите, что бы работал садик... видать победили те, кто "за" пораньше приводить и пораньше забирать

Я вот подумала, ведь постоянно собирают деньги на что-то в группах, а если объединиться и собрать по 10грн с чел в каждой группе, то может хватит что бы починить сауну?

svetlayaДата: Пятница, 28.09.2012, 16:25:22 | Сообщение # 19
    Хорошая знакомая
    ой, а зачем же тогда она нужна? и если садик имеет приставку "оздоровительный" то почему не разреашют? странный у нас народ

KofeДата: Понедельник, 01.07.2013, 00:39:02 | Сообщение # 20

Мы пришли сдавать документы, так первое что потребовали "благотворительный взнос" 500грн. Как по мне дороговато. Я хотела узнать что да как в этом садике. Сказали:" сначала взнос, потом будем говорить."

galinkaДата: Среда, 30.10.2013, 17:09:18 | Сообщение # 21
    Знакомая
    Дети: доченька и сыночек
    Ходим в этот садик и очень довольны как воспитателями так и питанием. Мессестра хорошая, всегда поможет и подскажет. Правда вот месяц назад к нам приставили дополнительного воспитателя - девушка молоденькая и не спешит работать, с детками совсем не занимается. Садик работает с 07.30 до 17.30 (график сами вибырали 1.5 года назад).

ТрИнАдЦаТаЯДата: Среда, 30.10.2013, 17:14:08 | Сообщение # 22
    Хорошая знакомая
    Дети: сын
    Цитата galinka ()
    Правда вот месяц назад к нам приставили дополнительного воспитателя - девушка молоденькая и не спешит работать, с детками совсем не занимается

а как зовут девушку?

annbirvladДата: Пятница, 11.04.2014, 18:40:18 | Сообщение # 23

корупционный садик. angry

AnnaSДата: Среда, 23.07.2014, 15:56:46 | Сообщение # 24

Подскажите пожалуйста, кто водит деток в этот садик:) нас записали в 5 группу, какие в ней воспитатели???

lesena_elisДата: Суббота, 09.08.2014, 23:24:31 | Сообщение # 25

вітаю, ми ходили в цей садочок 1,5 року. в основному водив чоловік, я постійно зранку рано на роботу бігла.
    внесок платили - 500 грн.
    група 7 - олена вікторівна, ліда миколаївна, няня - наталя георгіївна.
    моє чудо - слухняне, але нам не повезло з основним вихователем, так як хрещениця виховательки ходила також в цю групу тому відношення було: всім по черствому шматочку, а марусі - каравай... biggrin
    донька чекала завжди вівторка, четверга коли була ліда миколаївна, вона тільки з вигляду строга, але моя донька від неї дізналася про багато цікавих дитячих ігор, казок, просто дитина відчувала різницю. няну трохи сторонилась, але я не маю претензій, няня - мила та добра жінка. а от з О В нам не повезло
    Муз керівник - чарівна жінка, ДУЖЕ відповідальний та прекрасний фахівець

Форум для мам Черкасс » Образование в Черкассах » Детские сады Черкасс » ДНЗ (ясла-садок) №87 "Дельфін" (вул. Сумгаїтська, 45.)
    • Страница 1 из 2
    • 1
    • 2
    • »
    Поиск: