Форум для мам Черкасс
Карпачев в Черкассах
 
СВЯЗЬ С АДМИНИСТРАЦИЕЙ ФОРУМА: MAMACLUB13@GMAIL.COMМассаж взрослым Черкассы
 


 
 
 

 


 
Ремонт стиральных машин
 
Перукар Черкаси
 

вологість:

тиск:

вітер:


 
 • luzana01
 • jadone01
 • Viki-LESH
 • Alira
 • MirabellaCk
 • Olya1006
 • Планирующая
 • oksanapal
 • kvitka76
 • kalashnick


 • Кто был сегодня:

  Зарег. на сайте
  Всего: 4728
  Новых за месяц: 23
  Новых за неделю: 8
  Новых вчера: 0
  Новых сегодня: 0
  Из них

  Новички форума: 2389
  Друзей форума: 812
  Клуб мамочек: 70
  Мамин клуб: 1121
  Экономных мамочек: 319
  Организаторов СП: 4
  Партнеров сайта: 6
  Модераторов: 2
  Супермодераторов: 4
  Администраторов: 1


  Приветствую Вас, Может останешься? · RSS 05.12.2019, 22:39:16
  [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  Модератор форума: Afinna  
  Форум для мам Черкасс » Образование в Черкассах » Детские сады Черкасс » ДНЗ (ясла-садок) загального розвитку №73 "Мальвіна" (вул. Сумгаїтська, 57.)
  ДНЗ (ясла-садок) загального розвитку №73 "Мальвіна"
  IMCДата: Вторник, 03.01.2012, 00:28:32 | Сообщение # 1
  Другая
  Группа: Клуб мамочек
  Сообщений: 5740
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкаси
  Район: есть
  Дети: есть
  Имя: есть
  Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) загального розвитку №73 "Мальвіна"

  Адреса : 18029 – вул. Сумгаїтська, 57.

  Цегвінцева Альона Володимирівна Завідуюча 66-54-58

  Сорокіна Галина Вікторівна Вихователь-методист 66-54-58

  САЙТ

  Презентація

  Ось уже ЗО років щоранку зустрічає своїх вихованців "Мальвіна" - дошкільний навчальний заклад (ясла садок) загального розвитку.
  Очолює ДНЗ № 73 Подкоритова С.І. яка є «Відмінником народної освіти УРСР»
  В дошкільному закладі діє 10 груп: 3 - ясельного віку, 7- садового віку. Протягом останніх 10 років колектив працює над проблемами виявлення та розвитку здібностей дітей дошкільного віку та над організацією експериментально -дослідницької діяльності. Узагальнений досвід роботи вихователя - методиста Сорокіної Г.В. « Проблеми організації експериментально - дослідницької діяльності в дошкільному віці» був відмічений грамотою лауреата міської виставка новітніх технологій ( 2008 р.) та грамотою лауреата обласної виставки «Зернини досвіду».(2009р).
  Протягом 20 років на базі дошкільного закладу проходять практичні заняття для слухачів ЧОІППВ.
  В ДНЗ створені належні умови для гармонійного розвитку кожної дитини, а насамперед - атмосфера любові, довіри, уваги до її потреб та інтересів: обладнані центри ігрової діяльності та центри формування пізнавальних інтересів, легоцентри, створені сучасні екологічні куточки, де забезпечуються всі умови експериментально-пошукової діяльності,обладнані спортивний та тренажерний зали.
  В дошкільному закладі працюють досвідчені вихователі, муз. керівники та психолог; 85% з них мають вишу педагогічну освіту.
  а здоров'ям, правильним харчуванням та фізичним розвитком дітей постійно слідкують лікар-педіатр та медсестра.
  На виконання базової програми "Я у Світі" у нашому садочку створено цілу систему роботи із здібними дітьми, яка включає в себе виявлення, розвиток і підтримку обдарованих дітей. Працюють гуртки за інтересами: художній - «Вернісаж» ( кер. А. В. Корольова), театральний - «Казкарик» - ( кер.В. І. Келеп ), музичний- «Дзвіночок»( кер. Т. П. Городинська) , « Народні ремесла » ( кер. Шатерник О. І ).
   
  sofiyaДата: Вторник, 27.02.2018, 20:54:23 | Сообщение # 51
  Новенькая
  Группа: Новички
  Сообщений: 3
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкаси
  Район: ПЗР
  Дети: 1
  Имя: София
  И еще по поводу сборов. Это не сады виноваты и школы, а наше государство и городское правительство. Чем должны играться наши дети, на чем спать, как заниматься, учиться и так д....? В школе мы молчим потому, что боимся плохих оценок, а от садиков требуем хорошей подготовки к школе. Как они это сделают, если им, извините, выносят мозги своими требованиями не давая при этом никакого финансирования. а как они должны учить наших детей, на счетных палочках (из веток)? Дорогие родители, больше вникайте в образовательный процесс, как в садах, так и в школах. Ведь всем нам хочется, чтобы наши дети ходили в лучший сад или школу. Или не так?

  И хватит извените за слово "срать" туда куда водите своих детей. Не нравится садиков много. Дайте всем этим сотрудникам и руководству спокойствие, хорош им плевать в душу. 7
   
  VeraДата: Среда, 28.02.2018, 07:37:39 | Сообщение # 52
  Новенькая
  Группа: Новички
  Сообщений: 1
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкаси
  Район: ЮЗР
  Дети: 2
  Имя: Вероника
  Погоджуюсь із sofiya, замість того, щоб паплюжити всіх, займіться своїми дітьми. Тоді не буде часу сидіти на форумах. Ми теж відвідуємо цей садок, а старша донька ходила в іншому районі. Порівняти є з чим. Внесу пропозицію вихователю не перейматись і і дійсно займатись на покидьковому матеріалі. Повернемось до звичаїв, навіщо нам прогрес і різні там методики. Адже як подивлюсь, в групі всі батьки тільки й займаюьься розвитком своїх дітей. Так що шановні педагоги, не переймайтесь, немає в групі - це не Ваші проблеми. За таку зарплату я там не робила б і одного дня.
   
  SonceДата: Среда, 28.02.2018, 10:21:26 | Сообщение # 53
  Посетительница
  Группа: Друзья
  Сообщений: 30
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкаси
  Район: Жд
  Дети: Егор
  Имя: Катерина
  Замість того,щоб відписуватись вихователям ви краще займіться своєю роботою.А те що побори існують то це правда.Шановна Альона Володимирівна , я думаю що потрібно задуматись і робити щось для садочку ,а не сидіти на форумі і відписувптись.Краще збиріть збори і вислухайте батьків.
   
  AfinnaДата: Среда, 28.02.2018, 12:02:44 | Сообщение # 54
  Богиня
  Группа: Супермодераторы
  Сообщений: 6949
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкаси
  Район: Волкова
  Дети: синочки
  Имя: Інна
  1.4. На форуме принято общаться, делиться информацией, мнением, опытом, знакомиться, задавать вопросы, принимать ответы... доброжелательно! Не принято ссориться, ругаться, выяснять отношения
  7.4. В случае, если дискуссия выходит за рамки темы топика, администрация на свое усмотрение может выделить постинги, осносящиеся к дискуссии, в новую тему, озаглавив ее по своему усмотрению, переместить в архив, удалить из топика.
  Тема закрыта до выяснения!  Я знаю,ничто не происходит без причины.Когда закрывается одна дверь-другая открывается.
  Volo filia mea!
   
  wild_vanillaДата: Среда, 04.09.2019, 14:49:29 | Сообщение # 55
  Знакомая
  Группа: Мамин клуб
  Сообщений: 114
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкассы
  Район: ЮГЗ
  Дети: синочок
  Имя: Лика
  Розумію, чому @Taya@, висказує тут свою негативну думку.
  Зіткнулись з пані Цигвінцевою цього року. Враження тільки негативні. Мали розмову, щодо подачі документів в даний ДНЗ. Після декількох візитів і розмов, я щоразу виходила зі слізьми. Пані Цигвінцева, виразилась щодо моєї дитини некоректно і не педагогічно, обізвавши "хвостом із сусіднього садка". В прийнятті до ДНЗ Мальвіна нам було некоректно відмовлено. Пані Директор, виразилась чітко "місця саме для нас, таких, що не пройшли в сусідній ДНЗ Настуся тут нема. І нам тут дуже не раді".
  Скажете не було місць. Ні, вони були. Про це нам повідомили у Відділі дошкільної освіти Департаменту освіти і науки ЧОДА, запропонувавши самостійно подати заявку в обхід директора ДНЗ. Та й наших товаришів ще після того як нас виставили, взяли до даного садочку. І м/с по телефону казала про наявні місця, а при зустрічі їх не виявилось (було дуже цікаво спостерігати, як ця ж м/с стояла проковтнувши язик, при нашій з пані Цигвінцевою розмові). А ми, бачте їй не такі, бо до того стояли в черзі в Настусі. Так, що дівчата ніколи не кажіть, що ви не пройшли в ДНЗ Настуся, бо пані Цигвінцева має на такі слова неадекватну реакцію. До речі, ми такі не одні. Ще одному хлопчику, що опинився в такій же ситуації було некоректно відмовлено.
  Висновки робіть самі. Для мене ж, така людина не може називатись педагогом та працювати з дітьми. Моя дитина нічого поганого їй не зробила та не винна в тому, що не пройшла в сусідній садок, щоб її обзивати.


   
  ЛикаДата: Вторник, 29.10.2019, 16:48:33 | Сообщение # 56
  Новенькая
  Группа: Новички
  Сообщений: 1
  Статус: Скоро вернусь
  Город: Черкаси
  Район: Південно - Західний район
  Дети: син
  Имя: Анастасія
  Слушай, wild_vanilla, или Анжела, уже все родители, с которыми ты гуляеш по алее и детских площадок, знают о твоей проблеме, что тебя обидели.

  за своим не видно, как работала в лицее, как ты студентов обижала, ставила им плохие оценки, когда ребенок просил перенести отчет, потому что приехал с села и не имел компютера в городе выучить.

  а детский сад, нормальный. ну, не подошла тебе зава, ты же пошла вдругой и там ты ноешь!!! уже прям надоело слушать каждый раз на прогулке.

  фуххх, выговорилась) тебе же в глаза не скажешь, обижаешся или завидуешь не пойму


  життя прекрасне
   
  Форум для мам Черкасс » Образование в Черкассах » Детские сады Черкасс » ДНЗ (ясла-садок) загального розвитку №73 "Мальвіна" (вул. Сумгаїтська, 57.)
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  Поиск: